Hotel Zátiší Františkovy Lázně ubytování Františkovy Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Zátiší Františkovy Lázně Hotel Zátiší Františkovy Lázně Hotel Zátiší Františkovy Lázně zobrazit všechny fotografie

Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Zátiší 47, 35002 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-zatisi@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zátiší Františkovy Lázně ***

Hotel je vzdálen od centra Františkových Lázní cca 1 km. Je umístěn v chráněném lázeňském lesoparku. Hotel disponuje 74 lůžky (3 dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky a balkonem, 22 dvoulůžkových pokojů a 8 dvoulůžkových pokojů s přistýlkou). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a satelitní televizi. Hotel se může pochlubit nově zrekonstruovanou restaurací, sálem a terasou. Taneční sál pro 100 osob je vybaven projekcí a je vhodný i pro pořádání svatebních hostin, konferencí, seminářů, společenských setkání a rautů. V příjemném prostředí si pochutnáte na klasické české kuchyni. Náš hotel i restaurace je připraven uspokojit požadavky individuálních návštěvníků, tak i organizovaných zájezdů.

Zaslat poptávku

Okolí - Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Františkovy lázně představují jedno z nejhezčích lázeňský měst u nás. Naleznete zde 21 minerálních pramenů, krásnou lázeňskou promenádu a nejzápadnější Aquapark v České republice. Z výletů do okolí lze doporučit hrad Seeberg, 827 m vysoký vrchol Smrčin, nejzápadnější město České republiky Aš s kamennou rozhlednou, Ghoetovými skalami a město Cheb s Bismarckovou rozhlednou, přírodní rezervací SOOS, motýlím domem a nejmladší českou sopkou Komorní hůrka.

Ubytování Františkovy Lázně – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Zátiší 47,Františkovy Lázně 35002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-zatisi@hotel.cz

Hotel Zátiší Františkovy Lázně - galerie

Hotel Zátiší Františkovy Lázně - Hodnocení

15x
4x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

  • Eliška Šobková

    Velice milý a ochotný personál na recepci i v restauraci. Byli jsme příjemně překvapeni s péčí, jaká se nám zde dostala.

  • Jindřich Doubek

    Tento hotel splnil moje požadavky.Až na snídani,ale možná to bylo způsobeno zájezdem důchodců z Německa