Pension Josef ubytování Františkovy Lázně

Fotografie uživatelů (21)

Pension Josef Pension Josef Pension Josef zobrazit všechny fotografie

Pension Josef

Americká 27/35, 35101 Františkovy Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Josef ***

Komplex se nachází nedaleko centra Františkových Lázních. Oba domy jsou od sebe vzdáleny cca 100 metrů. Maximální kapacita je 38 lůžek v 15 pokojích. Pension Josef I. - vybavení: balneo provoz, výtah, konferenční salonek až pro 30 osob, 8 pokojů, venkovní posezení, uzamykatelné parkoviště, na stravu se dochází do druhé budovy. Pension Josef II. - vybavení: recepce, restaurace s letní terasou a nekuřáckým salonkem, 6 pokojů + 2 apartmány, uzamykatelné parkoviště, na procedury se dochází do druhé budovy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Josef

Všechny pokoje jsou vybavené vlastním sociálním zařízením (sprcha/WC), barevným televizorem, telefonem s přímou volbou, ledničkou a WiFi připojením na internet.

Nekuřácké pokoje.

Gastronomie - Pension Josef

Restauarce s letní terasou a nekuřáckým salonkem je otevřena denně od 11.00 hodin od 22.00 hodin (listopad - únor do 21.00 hod.) Kapacita restaurace je 27 osob, nekuřáckého salonku 20 osob, letní terasy 45 osob. Jsme připraveni Vám uspořádat malou svatbu, pracovní večeři, promoci, oslavu narozenin, školní sraz či jinou akce dle vašeho přání. Restaurace slouží jak pro hotelové hosty, tak i pro veřejnost.

Okolí - Pension Josef

V bezprostřední okolí se nachází Solná jeskyně, Solárium, Fit-centrum, prodejna Lidl, kadeřnictví a pedikúra, zastávka autobusu směr Cheb.

Dostupnost - Pension Josef

Zastávka městské sady 500m, vlakové nádraží 500m, v případě vlastní dopravy - budova Josef II. se nachází přímo na příjezdové ulici při směru od Chebu i od Aše.

Další informace

Uzamykatelné parkoviště zdarma. Hostům rádi zajistíme vstupenky na kulturní a společenské akce, taxislužbu, návštěvu Fitfora a Aqufora. Pro pořádání školení, konference či obchodního jednání Vám můžeme nabídnout konferenční salonek pro 30 osob s připojením na internet.

Ubytování Františkovy Lázně – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pension Josef

Americká 27/35,Františkovy Lázně 35101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-pension-josef@hotel.cz

Pension Josef - galerie

Pension Josef - Hodnocení

10x
3x
0x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Jiřina Nováková

    Ubytovaly jsme se 3 kamarádky ve 2lůžkovém pokoji s přistýlkou v penzionu Josef I. Přistýlka byla v samostatném pokojíčku, což bylo výborné. Koupelna velká, sprchový gel+toaletní papír i osušky k dispozici, pouze chyběl šampon. Spalo se nám krásně, klidná ulice. V ceně jsme měly i dobrou snídani formou švédského stolu v blízkém penzionu Josef II. Byly jsme zde jen 2 dny, pouze jsme přespaly a jinak byly ve městě, procedury nebyl čas využít, až příště. S telefonickým objednáním a následnými instrukcemi nebyl žádný problém. Líbí se mi, že penzion je rodinného typu s vlastním parkováním, na chodbě byla i malá knihovnička. Co mi ale v nabídkách chybí (nejen zde) je možnost polopenze, ale ne snídaně-večeře, ale snídaně-oběd. Jinak naprostá spokojenost a Františkovy Lázně jsou krásné.

  • Stanislav Paleček

    Celá rodina byla velmi spokojena se službami v Pensionu Josef. Personál se choval uctivě a vstřícně. Všem budoucím zájemcům doporučuji.