HOTEL AGRICOLA ubytování Mariánské Lázně

Fotografie uživatelů (36)

HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA HOTEL AGRICOLA zobrazit všechny fotografie

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: agricola@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL AGRICOLA ****

Hotel Agricola je moderní hotel nabízející kvalitní ubytování, stravovací služby a špičkové lázeňské balneocentrum s širokou nabídkou relaxačních a léčebných programů a procedur. Hotel je unikátně umístěn 10 minut od centra, v klidné lokalitě lázeňského města Mariánské Lázně, v pěší dostupnosti všech místních atraktivit. Nejmoderněji vybavené Balneo centrum poskytuje služby nejvyšší kvality a úrovně. Pro sportovní vyžití je k dispozici vnitřní vyhřívaný bazén se sníženým obsahem chloru, sauna, venkovní tenisový kurt, minigolf, petangue, stolní tenis, cvičný green,volejbalové hřiště, basketbalový koš, fotbalové hřiště, venkovní šachy, pro děti trampolína houpačky, prolézačky a pískoviště, lehátka a slunečníky. Lázeňským hostům je k dispozici kadeřnictví, kosmetika, manikúra, pedikúra a solárium.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL AGRICOLA

97 pokojů je vybaveno satelitní televizí, telefonem s přímou volbou,  WI-FI připojení zdarma, fénem a koupelnou s vířivou vanou nebo sprchovým koutem. V apartmánech je minibar, trezor a prostorná koupelna s vířivou vanou, v luxusních apartmánech je i sprchový kout.

Gastronomie - HOTEL AGRICOLA

Hotelová restaurace zajišťuje speciality české i mezinárodní kuchyně s bohatým výběrem moravských vín.Hosté mají možnost využít příjemné prostředí venkovní vinárny s útulným posezením na otevřené terase s možností grilování.

Dostupnost - HOTEL AGRICOLA

Zastávka MHD: 300 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Děti do 6 let se snídaní bez nároku na lůžko zdarma. Zapůjčení dětské postýlky zdarma.

Děti 7 - 12 let 50 % sleva z ceny.

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL AGRICOLA

Tyršova 31,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: agricola@hotel.cz

HOTEL AGRICOLA - galerie

HOTEL AGRICOLA - Hodnocení

134x
22x
6x
1x
4x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Mirek Pospíšil

  Postrádal jsem upřesnění příjezdu k hotelu. Na uvedené adrese je uzamčená závora ( vstup pro pěší otevřen). Kudy k hotelu najet jsem se dozvěděl až po uvítacím přípitku na recepci. Kdo nemá navigaci GPS je díky výrazné absenci značení ulic v Mariánských Lázních odkázán při hledání hotelu na kolemjdoucí občany.

 • Anonym

  Velice příjemný personál, fundované popisy všech procedur, příjemné prostředí. Hotel patří mezi dražší, ovšem je to vyváženo kvalitou služeb. Jediný zápor - drtivá většina klientely nehovoří česky.

 • Lidmila Habisonová

  Služby call centra nebyly využívány.

 • Ladislav Semecký

  Pobyt v hotelu Agrikola se nám velice líbil,což bylo způsobeno nejen hezkým prostředím,ale hlavně příjemným a ochotným personálem

 • Zdeňka Seiková

  Pro nás to byly tři dny odpočinku bez výhrad. Hlavně nás překvapila ochota personálu, s kterou se všude nesetkáváme.Ubytování jsme obdrželi nadstandartní za zaplacenou cenu, tak ještě jednou děkujem. Jídla bylo dostatek a chutné. Obsluhující personál velmi milý a starostlivý. Díky

 • Boriska Novotná

  Po čtyřech letech jsme se rozhodli znovu se podívat do Mariánských lázní do hotelu Agrikola. Pobyt v hotelu Agricola se nám velmi líbil. Ocenili jsme vkusně zrekonstruované prostory jídelny, přístavbu zimní zahrady, pokoje i náš apartmán. Maximálně jsme využili i zmodernizovaný bazén s vířivkou, protiproudem a vodopádem. I venkovní prostory a upravené okolí hotelu s možností posezení ve venkovní kavárně nás příjemně překvapili. Využili jsme alespoň jednu z mnoha možností sportovního vyžití- minigolf a slunění na venkovních lehátkách.Velmi nás potěšila ochota veškerého personálu hotelu. Recepční, pokojské, obsluhující personál, údržbář, obsluha bazénu, paní provozní a paní ředitelka všichni velmi milí a přátelští. Přestože jsme mezi hosty, jako Češi byli jen bílé vrány, cítili jsme se u vás báječně. Příjemná atmosféra, čistota, dobrá strava, klid v blízkosti krásné přírody i život lázeňského města nám pomohli načerpat nové síly, prostě hezká dovolená za kterou všem v Agricole děkujeme.Manželé Novotných.

Celkem záznamů: 86
5 6 7 8 9velikonoce-wellness-pobyt