PARKHOTEL GOLF ubytování Mariánské Lázně

Fotografie uživatelů (18)

PARKHOTEL GOLF PARKHOTEL GOLF PARKHOTEL GOLF zobrazit všechny fotografie

PARKHOTEL GOLF

Mariánské Lázně 580, 35301 Mariánské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: parkhotel-golf@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PARKHOTEL GOLF ****

Ubytování v luxusně zařízených 24 dvoulůžkových pokojích a dvou apartmánech. Recepce, kavárna s letní terasou, s výhledem do lesoparku a na vlastní golfové hřiště Pitch & Putt (9 jamek), vinárna s posezením u krbu, francouzská restaurace s nabídkou mezinárodní i české kuchyně, salonek pro 20 osob, kulečník, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Dále lékařsky řízené balneocentrum, beauty-centrum, wellness-centrum. Bazén, sauna, pára, vlastní venkovní tenisový kurt s umělým povrchem.

Zaslat poptávku

Pokoje - PARKHOTEL GOLF

24 luxusně zařízené dvoulůžkové pokoje, 2 apartmá, 1 bungalov. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, fén, Tv-Sat, telefon s přímou volbou, sejf, minibar, župan, Wi-Fi.

Gastronomie - PARKHOTEL GOLF

mezinárodní i česká kuchyně

Okolí - PARKHOTEL GOLF

Hotel je místěn na okraji lázeňského města, v bezprostřední blízkosti 18-ti jamkového hřiště. Centrum vzdálené cca. 2000m, pěšky 20min., autem či busem 5min. Autobusová zastávka do centra přímo u hotelu.

Dostupnost - PARKHOTEL GOLF

viz. v.u. info

Další informace

Hotel nabízí plnohodnotné léčebné pobyty pod vedením odborného personálu.Rehabilitace, aquagymnastika, masáž- klasická, reflexní, aroma, medová, masáž lávovými kameny,Koupele- perličková, CO2, aroma, minerální přísady. magnetoterapie, elektroterapie, oxygenoterapie, plynová obálka, parafínový zábal, slatinový zábal, skořicový zábal, lymfodrenáž.Kosmetika, manikúra, pedikúra, solárium. Hotel spolupracuje s 6-ti golfovými hřišti v okolí. Zajišťuje rezervace startovacích časů, poskytuje slevy green fee až 25%, zprostředkuje výuku golfu pro začatečníky a pokročilé. Zajišťujeme vstupenky na kulturní a společenské akce či výlety s průvodcem. Zajišťujeme transfer pro hotelové hosty mikrobusem .

Máte-li zájem o další ubytování Mariánské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

PARKHOTEL GOLF

Mariánské Lázně 580,Mariánské Lázně 35301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: parkhotel-golf@hotel.cz

PARKHOTEL GOLF - galerie

PARKHOTEL GOLF - Hodnocení

151x
16x
0x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 96%

 • Luďka Štědronská

  Celkově velká spokojenost, byli jsme zde již třikrát a určitě se opět vrátíme.

 • Hana Pánková

  Děkuji za relaxační pobyt v hotelu v blízkosti nejstaršího golfového hřiště, báječně jsme si odpočinuli, jedná se o klidné místo, pozorný personál, pro ženy příjemná francouzská kosmetika, bazén s teplou vodou zdarma k dispozici. Na podzim se vrátíme.

 • Marie Pechanová

  Hotel jsme ohodnotili nejvýše možnými body, proto že si to podle nás všichni zaslouží a nám se tam moc líbilo a krásně jsme si odpočinuli. S klidným svědomím bychom ho doporučili i jiným, děkujeme.

 • Anonym

  Přijeli jsme odpočívat a to se nám podařilo

 • Anonym

  Velmi příjemný víkendový pobyt. Klidné prostředí, čistota a výborná kuchyně. Možnost využití služeb balnea.

 • Anonym

  Byla jsem velmi spokojená. Personál ochotný, příjemný a usměvavý. :)

 • Zuzana Paulusová

  Dobře vedený hotel v krásném prostředí. Komfortní pokoje, velmi milý personál. Můžu všem vřele doporučit, určitě to nebyla moje poslední návštěva.

 • Lucia Štepanovská

  Vřele doporučujeme pobyt v Parhotelu Golf, všechno proběhlo bez jediné chybičky, ochotný personál, výborné služby, úžasné a velmi chutné menu. Pokoje velmi komfortní.

 • Anonym

  Byli jsme moc spokojeni. Lokalita i služby perfektní. Jediné, co bychom vytkli, jsou proleželé matrace, z čehož bolí záda.

 • Anonym

  Hotel i služby jsou skvělé, ale celkový pěkný dojem velmi kazí poměrně zásadní věc - kuřáci. První, co nás přivítalo hled u vchodu, byl zápach z popelníků na recepci a s přilehlé kulečníkové místnosti. Na snídani je nutné projít zakouřenou místností s barem. U oběda nám obsluhující personál nabídl pouze "nekuřácký" stůl = stůl bez popelníku, zatímco u okolních se kouřilo. Ještě máte co dohánět, abyste byli opravdu světoví.

Celkem záznamů: 101
1 2 3 4 5