Radium Palace Spa Hotel ubytování Jáchymov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Radium Palace Spa Hotel

Fotografie uživatelů (35)

Radium Palace Spa Hotel Radium Palace Spa Hotel Radium Palace Spa Hotel zobrazit všechny fotografie

Radium Palace Spa Hotel

T. G. Masaryka 413, 36251 Jáchymov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: lazensky-hotel-radium-palace@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Radium Palace Spa Hotel ****

Hotel disponuje celkem 157 stylovými jedno, dvou a třílůžkovými pokoji, vhodnými i pro pobyt rodin s dětmi. Pokoje jsou rozdělené do pěti kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I.A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře kat. Juniorsuite jsou klimatizované. Ve všech budovách komplexu léčebných lázní Jáchymov je ZÁKAZ KOUŘENÍ. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, zabudovaným trezorem a telefonem.Po celou dobu pobytu je hostům k dispozici župan na pokoji. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Součástí hotelových služeb je Malý vodní svět - bazén, whirpool, sauna a Kneippův chodník, přístupné v odpoleních hodinách. Dále je k dispozici úschovna kol a lyží. Hosté mohou využít služeb kadeřnického a kosmetického salonu, pedikúry a manikúry.

V budově je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Hostům je k dispozici hotelové parkoviště s obsluhou (za poplatek).

Zaslat poptávku

Pokoje - Radium Palace Spa Hotel

Kat. I.A - standartní hotelový pokoj s příslušenstvím, WC,vana nebo sprcha, SAT-TV, radiobudík, fén, telefon, zabudovaný trezor, župan

Kat. Juniorsuite - dvě menší místnosti /ložnice a obývací místnost/, nejsou odděleny dveřmi, telefon, SAT-TV, radiobudík, zabudovaný trezor, WC, vana nebo sprcha, fén, župan. Třílůžkový pokoj se nalézá v 5. patře.

Kat. Superior - komfortně zařízený prostorný pokoj, front view, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, možnost připojení k internetu valstním netebookem, vana nebo sprcha, WC, bidet, fén, župan.

Kat. Superior plus - vzdušný a prostorný pokoj s výhledem do údoli, SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, vana,WC, bidet, fén, župan. Ke službám také patří stravování v Modré restauraci.

Apartmány Prémium a Madame Curie - komfortně zařízené prostorné pokoje se salonkem s výhledem do údolí. SAT-TV, radiobudík, telefon, zabudovaný trezor, počítač s internetovým připojením, luxusní koupelna s vanou,WC, bidet, fén, župan, CD přehrávač. Ke službám patří stravování v Modré restauraci, jedenkrát denně room service teplých nápojů zdarma

 

Gastronomie - Radium Palace Spa Hotel

Stravování je možné v pěti stylových restauracích, výberem z 5 hlavních jídel. Snídaně jsou formou bufetu. V Modré restauraci stravování a ´la carte.

Okolí - Radium Palace Spa Hotel

Jáchymovské lázně jsou součástí Karlovarského kraje a nachází se na úpatí Krušných hor (od 560 do 750 m. n. m.) nedaleko hranic se SRN (hraniční přechod Boží Dar - Oberwiesenthal cca 6 km). Do skiareálů Neklid a Klínovec jsou vzdálené cca. 7 km a od lázní Karlovy vary cca 20 km.

Dostupnost - Radium Palace Spa Hotel

Autobusové spojení Praha Florenc: odjezd 8.00 hod – příjezd do stanice Jáchymov – lázně cca v 11.00 hod. (od tohoto spoje pro Vás zajišťujemeje bezplatný transfer do jednotlivých léčebných domů) Ostatní spoje s přestupem v Karlových Varech směr Jáchymov – informace IDKV – MHD Karlovy Vary Železniční spojení Do stanice Ostrov dále zajišťujeme přepravu za poplatek 50 Kč. Odjezd z nádraží v 8.10 hod. a 10.45 hod. Silniční směr Karlovy Vary – Ostrov – Jáchymov.

Ubytování Jáchymov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Radium Palace Spa Hotel

T. G. Masaryka 413,Jáchymov 36251

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-hotel-radium-palace@hotel.cz

Radium Palace Spa Hotel - galerie

Radium Palace Spa Hotel - Hodnocení

100x
14x
2x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Ing. Miroslav Vopalecký

  Skvělý personál hotelu, vynikající služby a péče, výborné jídlo. Pokud to bude možné, rádi se vrátíme.

 • jan brynda

  Jestli mam neceho litovat tak jen to, ze jsem Radium Palace neobjevil uz drive.

 • Alena Sýkorová

  Velká spokojenost s pobytem, vřele doporučujeme možným klientům !

 • Marcela Vopršalová

  Pobyt v hotelu Radium Palace hodnotíme jako skvělé strávený čas pro relaxaci a odpočinek. Velmi pěkný hotel v neoklasickém slohu, skvělé masáže a wellness. Vřele všem doporučuji.

 • Marie Fialová

  S pobytem jsem byla úplně nadmíru spokojena. Služby, personál i lékaři byli příjemní, milí a vycházeli mi se vším vstříc. Bylo to tam naprosto úžasný a určitě se tam ještě letos vrátím. Děkuji všem za příjemný pobyt.

 • MARCELA KRAUSOVA

  super

 • Běla Bartoňová

  Byly jsme maximálně spokojené. Jedině nám vadilo při odpočinku po radonové koupeli bylo hlučné chování Rusů. Říkaly jsme to paní lázeňské, ale prý se s tím nedá nic dělat.

 • Svatava Kořisková

  Děkujeme celému personálu za příjemný pobyt v hotelu Radium Palaci manželé Kořiskovi

 • Alena Slovinská

  Hotel na vyšší úrovni. Perfektně se o vás postarají a splní vše co si přejete. Vřele doporučuji.

 • Jan Bosak

  Jednoznačně dobrý pocit z celého pobytu.

Celkem záznamů: 41
1 2 3 4 5