Resort POPPY ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (25)

Resort POPPY Resort POPPY Resort POPPY zobrazit všechny fotografie

Resort POPPY

Hamerská 1 (Březová), 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: alice@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Resort POPPY ****

Hotel byl vybudován v 70. letech minul. století, ale v roce 2010 prošel kompletní generální rekonstrukcí, která si kladla za cíl moderní design a vysoký komfort pro každého svého hosta.

Zaslat poptávku

Pokoje - Resort POPPY

Každý z dvoulůžkového pokoje má vlastní sprchu, WC, telefon s přímou volbou a TV/SAT.V pokojích lze uspořádat postele dle přání lhostů jako twin bed nebo double bed. Součástí cen za ubytování je snídaně poskytovaná formou švédských stolů. Ceny jsou jednotné pro cizince i tuzemce. Ceny za ubytování nezahrnují případný telefonní účet.V prostoru recepce nabízíme široké spektrum doplňkových služeb. Při výpravě za zábavou Vám rádi objednáme vstupenky do divadla a koncertních sálů. Zajistíme rezervaci letenek. Pracovníci recepce splní veškeré Vaše požadavky či speciální přání. Sekretářské služby Vám jsou plně k dispozici. Kopírování materiálů, přepisování zpráv a posílání faxů zařídíme během několika minut.Možnost připojení na internet a služby E-mail schránky. V případě, že dáváte přednost soukromí hotelového pokoje, můžete využít možnosti internetového připojení. Hotelové taxi - zajištění rychlé, kvalitní a bezpečné přepravy na místo Vašeho obchodní jednání, do sídla firmy či na letiště Vám nejlépe zajistí hotelové taxi. Profesionální řidiči se znalostí místních komunikací Vám budou zárukou, že vždy dorazíte na místo určení včas. Pokud cestujete vlastním či firemním vozem, můžete využít služeb hlídaného parkoviště. Obsluhující personál zajistí ochranu Vašeho vozidla po celou dobu pobytu v hotelu kamerovým systémem po dobu 24 hodin denně. Kapacita parkovací plochy je 80 míst. Také Vaši čtyřnozí miláčci, které si s sebou přivezete, budou u nás vítáni.

Gastronomie - Resort POPPY

Pro stravování hostů slouží hotelová restaurace s kapacitou 150 osob. Snídaně jsou podávány převážně formou teplého a studeného buffetu. Večeře jsou servírované jako 3 nebo 4 chodové menu z české a mezinárodní kuchyně. V letních měsících je možné stolovat i na terase restaurace. Obědy nejsou standardní součástí pobytů, ale v případě zájmu je možné si vybrat z ala Carte menu, či dohodnout formu menu.

Okolí - Resort POPPY

Hotel Alice Karlovy Vary - Čtyřhvězdičkový hotel Hotel Alice se nachází v příjemné a klidné části obce Březová u Karlových Varů, obklopen lázeňskými lesy. Vzdálenost do lázeňského centra Karlových Varů je 10 minut jízdy autem.

Dostupnost - Resort POPPY

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 7 km
Centrum: 4 km
Vlakové nádraží: 7 km

Další informace

Součástí hotelu je zcela nový produkt: Balneo Poppy. Jde o spa & wellness oddělení s nabídkou relaxačních a léčebných procedur. Veškeré nabízené procedury jsou hostům poskytovány přímo v budově hotelu. Po každé proceduře si klient může odpočinout v solné jeskyni s el. krbem. Hotel pro veškeré ošetření využívá prestižní německou kosmetiku Babor, která garantuje kromě příjemného prožitku i viditelné výsledky. Terapie si lze zpříjemnit i aktivním odpočinkem v podobě Nordic Walking, pěší turistiky, jízdy na kolech v okolní nádherné přírodě či se projít po nejznámější lázeňské kolonádě nejen v ČR a ochutnat léčivé minerální prameny. Celý region Karlovarska a KV kraje nabízí škálu možností pro výlety, sportovní a zábavné aktivity.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Resort POPPY

Hamerská 1 (Březová),Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alice@hotel.cz

Resort POPPY - galerie

Resort POPPY - Hodnocení

362x
40x
8x
1x
2x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Tomáš Seeman

  Klidná poloha v přírodě, dál od centra, interiéry krásné designové, čisté po rekonstrukci, ochotný personál

 • Helena Kavenová

  Pobyt se nám s manželem velmi líbil,služby velmi dobré.

 • Naděžda Kloubová

  Výborný relax

 • Vladana Milfaitová

  Economy hotel na konci KV

 • Karel Vavruška

  Příjemný relaxačně sportovní pobyt na 4 dny, spokojenost.

 • Josef Rybák

  Byli jsme ve vašem hotelu velmi spokojeni.Hotel má dobré služby i výbornou kuchyni. Spojení autobusy do centra KV je dobré.

 • Josef Rybák

  Byli jsme ve vašem hotelu velmi spokojeni.Hotel má dobré služby i výbornou kuchyni. Spojení autobusy do centra KV je dobré.

 • Jana Kourková

  maximální spokojenost ve všech směrech

 • Camprová Ivana

  naprostá spokojenost po všech stránkách,všem doporučujeme

 • Tomáš Jurčaga

  Krásné prostředí a nesmírne milá obsluha hotelového baru. Naprosto úžasné Balneo centrum, takže vřele doporučujeme a rádi se určitě vrátíme

Celkem záznamů: 238
1 2 3 4 5