AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Fotografie uživatelů (21)

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL zobrazit všechny fotografie

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Moravská 1A, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ambiente@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL ****

Hotel nabízí celkem 47 vkusně zařízených hotelových pokojů a apartmánů.

V hotelu byl nově otevřen kosmetický Beauty Salon Ambiente. Je to jediný salon v Karlových Varech, který používá renomovanou německou lékařskou kosmetiku Biodroga. V moderním MediRelaxCenter a Thermáriu můžete s wellness a beauty programy získat zpět energii prostřednictvím relaxace, pročištění a péče.

Zaslat poptávku

Pokoje - AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Pokoje jsou vybaveny telefonem, satelitní televizí, minibarem, šatnou, ložnicí a koupelnou. V apartmánech najdete dále halu, šatnu, prostorný obývací pokoj a ložnici, nechybí samozřejmě koupelna, minibar, satelitní televize a telefon.

Jeden z pokojů je vybaven pro tělesně postižené. 

Gastronomie - AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Stylová restaurace nabízí nejen speciality české a mezinárodní kuchyně, ale i dietní stravování v rámci léčebných programů.

Dostupnost - AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Zastávka: 400 m

Autobusové nádraží: 1000 m

Centrum: 5 m

Vlakové nádraží: 1500 m

Letiště: 5000 m

Další informace

WiFi připojení v kavárně.

Od 7.12.2012 je nově zprovozněn bazén. K dispozici je hotelovým hostům každý den v týdnu od 8:00 do 19:00 hod s polední přestávkou mezi 12:00 - 13:00 hod. Raritou je jeho ojedinělá technologie slané vody, která napomáhá jak osobám s kožními potížemi, tak i osobám s potížemi pohybového aparátu.
Velikost bazénu je 4x9 m

Máte-li zájem o další ubytování Karlovy Vary, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL

Moravská 1A,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ambiente@hotel.cz

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL - galerie

AMBIENTE WELLNESS & SPA HOTEL - Hodnocení

3x
0x
0x
1x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 65%

  • Tomáš Abazid

    - Rozbité ovládání záclon a závěsu - Chybějící klimatizace - TV má pouze jeden český kanál - Velmi pomalá reakce TV na ovladač - Personál po sobě ve společných prostorách huláká (proti standardům 4*) - Chybí portýr, či ochota personálu pomoci se zavazadly - Neochota recepční k jakémukoliv nestandardnímu přání - Neposkytování žehlení - pouze poskytnutí žehličky - Po neústupném dožadování praní, mi to pokojská vyprala jako melouch - Pokojská mne volala od 7:30 každou hodinu, čímž mne opakovaně budila. Druhý den opět volala v 7:30 a donesla vyprané kalhoty na pokoj, místo toho, aby mi to v rámci úklidu nechala na pokoji. - Pokojská mne vyhubovala, že jsem zapomněl na dveřích nerušenku. - Během check-in jsem nebyl seznámen s možnostmi v rámci hotelu. - Neutažená sprcha - Z hadice u hlavy sprchy trčí kus drátku, na který se při uchycení člověk poraní (pokusil jsem se opravit) - Mají pouze buffetovou restauraci, což není problém. Ale na lobby baru se nedá celý den koupit nic lehkého k jídlu (salát, sendvič)

  • Šárka Valverde

    Se službami jsem byla velmi spokojena a vřele mohu každému doporučit, chce-li si užít různých procedur dobrých pro tělo a odpočinout si, relaxovat, což je neméně potřebné.