Hotel Lafonte**** ubytování Karlovy Vary

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Lafonte****

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Lafonte**** Hotel Lafonte**** Hotel Lafonte**** zobrazit všechny fotografie

Hotel Lafonte****

Majakovského 29, 36005 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Lafonte**** ****

Hotel Lafonte je nekuřácký hotel rodinného typu, nabízí ubytování ve 26 dvoulůžkových pokojů. Hotel je vybaven recepcí, restaurací, výtahem, společenskou místností, má vlastní balneo provoz s nabídkou léčebných a wellness procedur. Přímo v hotelu Lafonte se nachází bazén 3,5 x 7m, 30-32°C s protiproudem, sauna a whirlpool. Pohodlné a bezpečné parkování zajišťuje nově vybudovaný parkovací dům s kamerovým systémem. Mezi další služby patří kosmetika a kadeřnictví. Recepce hotelu zajišťuje směnárenskou činnost, úschovu cenností, sekretářské služby a prodej suvenýrů. Hotel disponuje i vlastní konferenční místností s kapacitou 25 osob.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Lafonte****

Hotel Lafonte je vybaven 26 dvoulůžkovými nekuřáckými pokoji. Pokoje mají centrální zamykání. Každý z pokojů je vybaven konferenčním stolkem, televizí, minibarem a trezorem. Koupelna na pokoji je vybavena sprchovým koutem, wc s fénem.

Gastronomie - Hotel Lafonte****

Nekuřácká restaurace hotelu Lafonte s ručními malbami dobových Karlových Varů nabízí příjemné posezení a tradiční českou a mezinárodní kuchyni. Snídaně jsou podávány formou bufetu, polopenze formou 3-chodového menu s výběrem.

Okolí - Hotel Lafonte****

Hotel Lafonte je umístěn v klidné čtvrti Rybáře v Karlových Varech ve vzdálenosti cca. 15 minut klidné chůze od centra. V blízkosti hotelu se nachází relaxační park se sochou "Rybáře", jenž se stal patronem této městské části. Pro příznivce spotrovního vyžití je v blízkosti hotelu k dispozici areál Rolava s okruhem pro in-line bruslení a karlovarská KV Aréna.

Dostupnost - Hotel Lafonte****

Hotel Lafonte je velice snadno a rychle dostupný z rychlostní silnice E 48 a nabízí pohodlné parkování bezplatně před hotelem a za poplatek v nově vybudovaném parkovacím domě.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Lafonte****

Majakovského 29,Karlovy Vary 36005

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-lafonte@hotel.cz

Hotel Lafonte**** - galerie

Hotel Lafonte**** - Hodnocení

108x
14x
3x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Lenka Kaslová

  Komfortní ubytování a chování personálu versus cena. Doporučujeme!!!!

 • Petra Fraňková

  Jsem nad míru spokojená se službami jak společnosti SPA.CZ, tak službami hotelu. Personál perfektní, ubytování nemělo chybu. Vrátím se velmi ráda do hotelu a strávím své chvilky.

 • Vladimir Balík

  Byli jsme velmi spokojeni, jak se službami wellness, tak s výbornou kuchyní i s ubytováním. Milý personál a šikovný kuchař (úžasný bramborový salát).

 • Jaroslava Křiženecká

  Pobyt odpovídal cenové nabídce,velká pochvala kuchařům,personál usměvavý hotel budu dopporučovat

 • Klára Drechslerová

  Celkově hodnotíme pobyt v hotelu Lafonte jako výborný! Užili jsme si krásný romantický víkend s pestrým programem! Děkujeme ..... :-)

 • Anonym

  Výborné jídlo, útulné a příjemné prostředí, skvělý personál, hlavně spokojenost s masérkou a se servírkou.

 • Anonym

  Byly jsme s pobytem velice spokojeny. Pobyt splňoval vše, co bylo v nabídce slíbeno. Veškerý perzonál hotelu byl příjemný, ochotný a vstřícný. Odpočinuly jsme si. Mohu jenom doporučit.

 • Petr Proche

  Moc se nám s manželkou tento hotel líbil, splnil naše očekávání romantického pobytu.

 • Anonym

  S hotelem jsme byli celkově velmi spokojeni a rádi se do něj v budoucnu zase podíváme.

 • Anonym

  Využili jsme lázeňský pobyt po cca 2 letech, byli jsme velmi překvapeni službami personálu v hotelu, hlavně rodinným přístupem servírky v restaruraci. Procedury proběhly dle naplánovaného harmonogramu, jídlo přiměřené ceně, se vším jsme byli spokojeni. Hotel umístěn v klidné části KV, parkování bez problémů. Děkujeme.

Celkem záznamů: 55
1 2 3 4 5velikonoce-wellness-pobyt