Hotel Salvator ubytování Karlovy Vary

Fotografie uživatelů (16)

Hotel Salvator Hotel Salvator Hotel Salvator zobrazit všechny fotografie

Hotel Salvator

Vřídelní 39, 36001 Karlovy Vary

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Salvator ****

**** Spa hotel Salvator byl otevřen v listopadu 2007 po citlivé rekonstrukci historické budovy , kterou navštívil v roce 1712 při svém pobytu v Karlových Varech ruský car Petr Veliký.
Lázeňský hotel Salvator se nachází v samém srdci lázeňské zóny, na známé Mlýnské kolonádě, kde vyvěrá většina léčivých pramenů, díky nimž získaly Karlovy Vary světový věhlas.
Hotel Salvator nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty. Většina pokojů má výhled na Mlýnskou kolonádu, pokoje deluxe jsou s balkonem. Vybavení pokojů - klimatizace, trezor, LCD televizor + satelit, minibar, telefon s přímou volbou, WiFi připojení na internet, koupelna s vyhřívanou podlahou a vanou nebo sprchou, WC, vysoušeč vlasů, župany.
Hotel má výtah, bezbariérový přístup a speciální pokoj pro tělesně postižené osoby.
V hotelu Salvator poskytujeme komplexní lázeňskou léčbu včetně celé řady balneoterapeutických a rehabilitačních procedur. Jako jeden z mála hotelů v Karlových Varech nabízí Spa Hotel Salvator koupele v termální minerální vodě, která byla do hotelu přivedena přímo z Vřídla. Léčebný pobyt je garantován dohledem kvalifikovaného lékaře a odborným zdravotnickým personálem.
Naši hosté mohou relaxovat ve wellness, které nabízí saunu, vířivku a masáže.
K perfektnímu pobytu patří i dobré jídlo a pití. Prvotřídní hotelová restaurace vám umožní vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit až po mezinárodní kuchyni, které náš šéfkuchař připravuje z kvalitních čerstvých ingrediencí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Salvator

Hotel Salvator**** nabízí luxusní ubytování ve dvoulůžkových pokojích zařízených v romantickém biedermeierovském stylu a vyzdobených původními starožitnými předměty. Většina pokojů má výhled na Mlýnskou kolonádu, pokoje deluxe jsou s balkonem.
Vybavení pokojů:
- klimatizace, trezor
- LCD televizor + satelit
- minibar
- telefon s přímou volbou
- WiFi připojení na internet
- koupelna s vyhřívanou podlahou a vanou nebo sprchou
- WC
- vysoušeč vlasů
- župany

Gastronomie - Hotel Salvator

Prvotřídní hotelová restauraci umožňuje vychutnat široké spektrum kulinářských pochoutek od tradičních českých specialit po mezinárodní kuchyni. V hotelové restauraci jsou podávány snídaně formou švédského stolu a po celý den je možné využít nabídky pokrmů dle jídelního lístku. Za teplého počasí mohou hosté využít posezení na naší příjemné předzahrádce, kde si budou moci v poklidu vychutnávat jedinečnou lázeňskou atmosféru.

Okolí - Hotel Salvator

Volný čas
Karlovy Vary jsou největším a zároveň nejznámějším lázeňským městem České republiky. Díky léčivým pramenům se sláva Karlových Varů rozšířila do celého světa.Město založil český král a římský císař Karel IV. V polovině 14. století. Lázně si rychle získaly oblibu a začala sem jezdit bohatá šlechta. Nejvýznamnějším karlovarským pacientem18. století byl bezesporu ruský car Petr Veliký. Vedle aristokracie se do Karlových Varů sjížděla i evropská kulturní, vědecká a politická elita . Karlovy Vary nabízí pestrou paletu možností pro poklidný odpočinek i aktivní vyžití, včetně lázeňských procedur, wellness, sportu, výletů za pamětihodnostmi i bohatého kulturního života.

Kultura
Karlovy Vary žijí bohatým kulturním životem. Každoročně se zde koná řada významných akcí – věhlasný Mezinárodní filmový festival, který navštěvují filmové hvězdy z celého světa, Mezinárodní jazzový festival, Tourfilm – festival filmů se zaměřením na cestovní ruch. Milovníkům vážné hudby město nabízí Dvořákův podzim a Chopinův festival v blízkých Mariánských lázních. Doporučujeme rovněž návštěvu Galerie umění a Městského divadla, kde je možno obdivovat výzdobu od secesních malířů Gustava a Ernsta Klimta a Franze Matche.

Výlety
Karlovy Vary leží v malebném údolí na soutoku řek Teplé a Ohře a jsou obklopeny lesy a lesoparky, které lákají k procházkám přírodou a stávají se tak nedílnou součástí léčebných pobytů. V okolí města naleznete mnoho krásných výletních míst a historických památek, např. Mariánské lázně s blízkým zámkem Kynžvart a klášterem Premonstrátů v Teplé, hrad Loket a zámek Bečov nad Teplou.

Sport
Pokud máte rádi aktivní odpočinek, můžete využít i řadu sportovních možností v blízkém okolí města. Sport,především golf a tenis mají v Karlových Varech dlouhou tradici. Kromě nich je na území města i v jeho okolí mnoho dalších míst, kde si přijdou na své příznivci i dalších sportů jako je jezdectví, lov, rybolov, zimní sporty apod.

Dostupnost - Hotel Salvator

GPS (WGS84) šířka N50°13'29" délka E12°53'01"

Další informace

Hotelové parkoviště leží ve vzdálenosti cca 400 m od hotelu. Vzhledem k malému počtu parkovacích míst je nutno vždy rezervovat - písemně nebo telefonicky.

V případě obsazenosti hotelového parkoviště je k dispozici veřejné parkoviště hotelu Thermal - cena Kč 250,-/den.

Vyberte si nabídky ubytování Karlovy Vary. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Salvator

Vřídelní 39,Karlovy Vary 36001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-salvator@hotel.cz

Hotel Salvator - galerie

Hotel Salvator - Hodnocení

44x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Julie Belušková

  Krásné ubytování,úchvatné prostředí v celém hotelu,no prostě nádhera. Chování personálu - perfektní - profesionální. Jídlo - chutné - oku lahodící.

 • Marie Volfová

  Pobyt v hotelu Salvator se nám líbil, personál je ochotný i služby jsou na dobré úrovni. Prostředí hotelu je příjemné a útulné.

 • Kateřina Chramostová

  Byli jsme nadšeni. Personál se nám věnoval maximálně ve všech směrech. Od uvedení do restaurace až po wellness služby. Ocenili jsme klidnou atmosféru hotelu. Kuchyně velmi chutná. Děkujeme. Chramostovi z Benešova

 • Marlies Kloková

  TOP kvalita všech nabízených služeb, velmi milý a vstřícný personál, rádi se sem vrátíme!

 • Soňa Vávrová

  Hotel příjemné velikosti s krásnou atmosférou na atraktivním místě u kolonády - byli jsme velmi spokojeni. Jen po víkendové 22. hodině je i v malé vísce živěji než v celém lázeňském centru.

 • Anonym

  Byli jsme spokojeni, personál příjemný a ochotný, kuchyně dobrá. Parkování po dohodě s recepcí bez problémů. Není co vytknout, mohu doporučit.

 • Marie Volfová

  Prostředí hotelu je příjemné a klidné,milý obsluhující personál, který si dokáže poradit i s nepředvídatelnými problémy a vyjít klientům vstříc.

 • Anonym

  Poměr cena/kvalita nemohu ohodnotit- ,neznám cenu ,byl o dárek, Vše ostatní bylo- Dobré až výborné.

 • Anonym

  Příjemný personál, chutná strava. Vyšší ceny jsou dány polohou hotelu.

 • Michal Berndt

  Velmi dobré.

Celkem záznamů: 22
1 2 3