Penzion Ve Skále Hostel Loket ubytování Loket

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Penzion Ve Skále Hostel Loket

Fotografie uživatelů (17)

Penzion Ve Skále Hostel Loket Penzion Ve Skále Hostel Loket Penzion Ve Skále Hostel Loket zobrazit všechny fotografie

Penzion Ve Skále Hostel Loket

Nádražní 232, 35733 Loket

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-ve-skale@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Ve Skále Hostel Loket ***+

Nabízíme 2 ubytovací zařízení různého stadardu na 2 lokacích v Lokti. Penzion Ve Skále nabízí ubytování pod hradem Loket s výhledem na hrad z každého pokoje. Pokoje jsou hotelově vybaveny s vlastním sociálním zařízením, Wi-Fi a TV-SAT. Hostel Loket nabízí ubytování pro cestovatele, batůžkáře, vodáky a turisty. Poskytujeme ubytování v samostatných 2-lůžkových a 3-lůžkových pokojích, které mají společné sociální zařízení na chodbě. V Penzionu Ve Skále jsou jedinečné společenské prostory doslova „Ve Skále“ vhodné pro soukromé či firemní akce. Skalní stěny zde prostupují až do interiéru budovy. Nedaleké Karlovy Vary jsou vzdálené 8km (10minut). Poskytneme Vám ideální zázemí ve městě Loket - v srdci Karlovarského lázeňského regionu.

Při pobytu na 1 noc je účtován příplatek ve výši 50kč/osoba

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Ve Skále Hostel Loket

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, balkon, TV.

Gastronomie - Penzion Ve Skále Hostel Loket

Možnost objednání snídaně 80Kč/osobu.

Restaurace 200 m od penzionu.

Okolí - Penzion Ve Skále Hostel Loket

Město leží uvnitř západočeského lázeňského trojúhelníku, a proto návštěva blízkých Karlových Varů je takřka samozřejmostí. Za zhlédnutí rozhodně stojí i Mariánské a Františkovy Lázně. Loket je obklopen nádhernou přírodou CHKO Slavkovského lesa vhodnou nejen pro pěší turistiku ale také pro cyklisty a vodáky. V horký letních dnech můžete strávit odpoledne v rekreačním areálu u vodní nádrže Michal, v zimním období můžete naopak brázdit sjezdovky Krušných hor.

Máte-li zájem o další ubytování Loket, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Ve Skále Hostel Loket

Nádražní 232,Loket 35733

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-ve-skale@hotel.cz

Penzion Ve Skále Hostel Loket - galerie

Penzion Ve Skále Hostel Loket - Hodnocení

22x
5x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Ivan Möstl

  Penzion na velmi slušné úrovni- bohužel na jedné z nejfrekventovanějších ulic v Lokti /týká silničního provozu/. Jinak bez připomínek.

 • Šárka Böhmová

  Hotýlek byl moc pěkný, ale za tu cenu 1300 Kč by mohla být v ceně alspoň snídaně

 • Věra Mastná

  Personál velice milý, ochotný a vstřícný, pokoj i koupelna čisté, parkovaní bylo k dispozici v souladu s objednávkou. Snídaně byla bohatá,vše čerstvé -pečivo,šunka. Nabídka dalších služeb trošku slabší, dáno ale zejména prostorovým omezením penzionu. Celkově jsem byli velmi spokojeni a doporučila bych i svým známým.

 • Jan Dvořák

  Spokojenost, personál vstřícný, vzhledem k nízké hustotě provozu parkování vyhovující. Internet nevyzkoušen. Jediná drobná vada, k snídani pouze bílé pečivo. Jinak doporučuji všem.

 • Tomáš Kocanda

  Penzion mohu doporučit všem, kteří hledají dobrý poměr cena/úroveň služeb. Cestuji relativně dost a tento penzion řadím mezi ty nejlepší.Pokoje i koupelny jsou velmi čisté a prostorné (evidentně po nedávné rekonstrukci), personál je nadstandardně ochotný a příjemný. Ihned po odeslání dotazu jsem byl kontaktován jak mailem, tak SMS, takže perfektní servis. Doporučuji a rozhodně se tam vydám opět!

 • Věra Jakabová

  Děkujeme za velmi příjemné chvíle strávené ve vašem hotelu.

 • Petra Zahradníková

  Osvědčené, spokojenost

 • Valentina Synycyna

  velmi spokojeni

 • Harold Stewart Wilson

  Extremely friendly and helful staff. Very modern and clean pension with great location.

 • Anonym

  Sehr schön renovierts Haus mit gemütlich eingerichteten Zimmern. Freundliches hilfsbereites Personal. Nur wenige Minuten zu Fuß vom Zentrum der Altstadt Loket entfernt.