Hotel Černigov ubytování Hradec Králové

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Černigov Hotel Černigov Hotel Černigov zobrazit všechny fotografie

Hotel Černigov

Riegrovo nám. 1494, 50002 Hradec Králové

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: cernigov@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Černigov ***

Hotel Černigov je situován v kulturním a obchodním centru východních Čech – v Hradci Králové.

K dispozici jsou jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky. Pro náročnější klientelu jsou připraveny prostorné apartmány. Lze si vyžádat i nekuřácký nebo bezbariérový pokoj.

Služby recepce jsou non-stop. Bezpečnostní schránky na recepci. 7 konferenčních místností s různou kapacitou. Obchod se suvenýry a bižuterií. Směnárenské služby. Květinová služba. Možnost ubytování i s domácími zvířaty.

Hotel Černigovnabízí vedle vynikající dopravní dostupnosti i prostorné parkoviště přímo před budovou, znamenitou a vyhlášenou kuchyni či WiFi připojení ve veřejných prostorách zdarma!

O Vaši spokojenost se během Vašeho pobytu postará proškolený a přátelský personál.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Černigov

Do výbavy všech pokojů patří telefon s přímou volbou, barevný televizor se satelitními programy, koupelna se sprchou a WC. Některé pokoje jsou navíc vybaveny minibarem a fénem. Pokoje ve vyšších patrech nabízejí i nádherný výhled na historické jádro města.

Gastronomie - Hotel Černigov

Hotelová restaurace s 220 místy a vyhlášenou kuchyní je otevřená denně od 11:00 do 14:30 a od 18:00 do 21:00.
Lobby bar se širokou nabídkou alkoholických i nealkoholických nápojů, otevřený denně od 09:00 do 21:00 hodin.
V pracovní dny se v hotelové restauraci podává polední MENU za ceny již od 69,- Kč za polévku a hlavní chod.

Okolí - Hotel Černigov

Hotel Černigov se nachází v historicky zajímavém městě Hradci Králové, přibližně 100 km od Prahy. Město leží na soutoku řek Labe a Orlice. Region, kde se hotel nachází, je bohatý na množství kulturních památek a přírodních krás. Z Hradce Králové můžete podniknout řadu výletů na známé české hrady a zámky - Zámek Častolovice, zřícenina hradu Trosky. Můžete navštívit Aquacentrum, obří Akvárium nebo ZOO - Safari ve Dvoře Králové. Doplňující informace Vám ochotně podají pracovnice hotelové recepce.

Dostupnost - Hotel Černigov

Zastávka: 50 m
Autobusové nádraží: 100 m
Vlakové nádraží: 100 m
Letiště: 25 km

Další informace

Maximálně 1 dítě do 12 let zdarma v pokoji se 2 dospělými.

Vyberte si nabídky ubytování Hradec Králové. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Černigov

Riegrovo nám. 1494,Hradec Králové 50002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: cernigov@hotel.cz

Hotel Černigov - galerie

Hotel Černigov - Hodnocení

94x
41x
18x
5x
5x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 82%

 • Anonym

  Rohový pokoj v desátém patře - nedala se zastínit okna kterými dost ,,táhlo" ,pokoj byl osvětlen z krásného náměstí a k tomu neustále vrkali holuby.

 • Anonym

  parkování by mohlo být v ceně ubytování

 • Anonym

  Průměrně spokojen, čisto, částečně je vidět, že hotel je postaven a vybaven asi před 40 lety. Služby restaurace mi nesedí na dnešní dobu. Ani poměr cena jídla a kvalita neodpovídají. Otevřeno do 22 hodin, v 21 personál sleduje jestli si nedej bože ještě něco neobjednáme.

 • Michal Popelář

  spokojen

 • Anonym

  Kvalita hotelu (hotelové pokoje) neodpovídá ceně. Hotel je průměrné kvality, za poměrně vysokou cenu bych očekávala vyšší konfort(srovnávám s jinými hotely v ČR)

 • Jan Dienstbier

  Nevím, co mohu za cca 1000 Kč/noc chtít, já bych každopádně chtěl, aby nevytékal sprchový kout na podlahu koupelny a aby neprotékala voda záchodem celou noc.

 • Antonín Jungwirth

  Zápor hotelu Černigov spočívá v omezení možného připojení NB k internutu přes WiFi a to pouze v přízemí hotelu.

 • Anonym

  S ubytováním i službami jsem byla velmi spokojena, personál hotelu je velice ochotný a příjemný. Rovněž kladně hodnotím i úroveň stravovacího zařízení, i zde je všude naprostá čistota, jídlo v dostatečné nabídce a velice chutné.

 • Jan Veřmiřovský

  Hotel Černigov patří mezi starší hotely z doby komunismu a podle toho vypadá i architektonické ladění vnějších i vnitřních prostor hotelu. Jako klad lze bezesporu jmenovat vstřícný personál, avšak na druhé straně negativ je více - když jsem se ptal, zda je na pokoji WiFi připojení, bylo mi odpovězeno, že samozřejmě ano, že i pokoje mají bezdrátové připojení, což mi ale bylo na místě vyvráceno, že pokrytí je pouze na recepci. Pokoj byl relativně pěkný, avšak to pouze na první pohled - ten druhý mě celkem zklamal - bylo vidět, že se paní uklízečka již do pokoje delší dobu nepodívala, počítal bych pravděpodobně měsíc, podle počtu mrtvých a živých much, které byly v pokoji na okně a pod oknem, televize i přesto, že má mít satelitní signál nabízí pouze 8 kanálů, kdy české některé jdou a některé ne, podle toho jaké je počasí, dalším negativem jsou okna, která netěsní a v případě, že jsou větší poryvy větru a bydlíte ve vyšší patře, jako jsem byl na tom já, tak cítíte chlad až dovnitř, nehledě k tomu, že hotelové topení pouze temperuje a tudíž je v pokoji celkem zima. Kromě toho pokoje nejsou vůbec odizolované, ani vstupní dveře, čili velice dobře slyšíte večer a v noci přicházející a odcházející hotelové hosty. Hotel jsem si vybral zejména pro jeho polohu, jelikož je blízko vlakového i autobusového nádraží a blízko centru, jelikož jsem měl v HK pracovní jednání, tak mi šlo převážně pouze o přespání a případné vyřízení pracovních povinností přes Internet, avšak bohužel jsem se ani nevyspal a jestliže jsem se potřeboval připojit na internet, musel jsem do recepce. Myslím si, že poměr ceny a kvality tohoto hotelu vůbec neodpovídá a tento hotel mě bohužel zklamal.

 • Ing. Luděk Veselý

  služeb jsem využil od 21.00 do 7.30 a to k přespání, takže objektivněji těžko hodnotit cokoliv

Celkem záznamů: 33
1 2 3 4