U všech čertů penzion & restaurant ubytování Jičín

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > U všech čertů penzion & restaurant

Fotografie uživatelů (11)

U všech čertů penzion & restaurant U všech čertů penzion & restaurant U všech čertů penzion & restaurant zobrazit všechny fotografie

U všech čertů penzion & restaurant

M. Koněva 73, 50601 Jičín

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: u-vsech-certu@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

U všech čertů penzion & restaurant ***

Hledáte-li stylové a příjemné ubytování v pohádkovém městě Jičín, navštivte penzion & restaurant U všech čertů. Penzion poskytuje ubytování v osmi útulných a moderně vybavených pokojích. V každém pokoji se nachází koupelna s toaletou. Ve všech pokojích možnost internetového připojení. Součástí penzionu je hospůdka neboli restaurace U všech čertů, pekelný sklípek a v letních měsících možnost posezení na venkovní terase. Pohodlně zaparkujete zdarma hned u penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - U všech čertů penzion & restaurant

7 dvoulůžkových pokojů, s předsíňkou a šatní skříní, je vybaveno manželskou postelí, psacím stolem a židlí, tv, wifi. Součástí každého pokoje je koupelna s toaletou. 1 apartmá s prostornou předsíňkou se skládá z ložnice s manželskou postelí, psacím stolem a židlí, tv, wifi a obývacím pokojem s pohovkou a konferenčním stolkem. Součástí je též koupelna a toaleta.

Gastronomie - U všech čertů penzion & restaurant

česká i mezinárodní

Okolí - U všech čertů penzion & restaurant

Centrum města se nachází 5 minut pomalé chůze od penzionu. V blízkém okolí se nachází nově zrekonstruované koupaliště, zimní stadion, rybník Kníže. Penzion může sloužit jako výchozí bod pro cyklistické i pěší výlety po Českém ráji.

Máte-li zájem o další ubytování Jičín, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

U všech čertů penzion & restaurant

M. Koněva 73,Jičín 50601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: u-vsech-certu@hotel.cz

U všech čertů penzion & restaurant - galerie

U všech čertů penzion & restaurant - Hodnocení

7x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

  • Jana Vávrová

    Vše na vysoké úrovni - 100%-ní služby. Příjemný personál, nadstandardní pokoje vč. dokonalé čistoty, bohatá snídaně (v ceně ubytování), vynikající kuchyně v místní restauraci, hlídané parkoviště v areálu penzionu. Ostatním mohu pouze vřele doporučit.