Hotel Javor ubytování Adršpach

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Javor Hotel Javor Hotel Javor zobrazit všechny fotografie

Hotel Javor

Dolní Adršpach 10, 54957 Adršpach

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Javor ***

K dispozici nadstandardní ubytování v pokojích a apartmánech, všechny jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV+SAT. Hostům je k dispozici hotelová restaurace s otevřeným ohništěm, bar, připojení WiFi, seminární místnost, salónek, dětské hřiště, parkoviště přímo u hotelu a venkovní posezení pod javory s výhledem na Adršpašské skalní město.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Javor

Hotel Javor nabízí 4 druhy pokojů. Klasické dvoulůžkové pokoje, dvoulůžkové mezonetové apartmány, čtyřlůžková jednopodlažní studia a čtyřlůžkové mezonetové apartmány. Dvě studia a jeden apartmán mají k dispozici terasu.

Gastronomie - Hotel Javor

Hotelová restaurace je otevřena každý den od 10,00 do 22,00 hodin a nabízí hostům výběr z širokého menu.

Okolí - Hotel Javor

V blízkém okolí se nachází Adršpašské skalní město a nedaleko Teplické skalní město. Velmi známé jsou také Broumovské stěny, Ostaš a další. Také je možnost navštívit některé vojenské pevnosti v okolí, Jiráskův rodný dům v Hronově, zámky v Ratibořicích, Náchodě či Novém městě nad Metují, Babiččino údolí atd.

Další informace

Za příplatek je možné zajistit přistýlku a ubytovat se i s domácím mazlíčkem za 300 CZK / noc.

Nabízíme možnost celodenního (i skupinového) stravování, firemních školení. sportovních soustředění, krátkodobých i dlouhodobých pobytů. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Při pobytech na jednu noc navýšení cen ubytování o 60,- až 70,- na osobu.

Ubytování Adršpach – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Javor

Dolní Adršpach 10,Adršpach 54957

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-javor@hotel.cz

Hotel Javor - galerie

Hotel Javor - Hodnocení

29x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Anonym

  Reservační služba Hotel.cz. rychlá. Personál hotelu milý a vstřícný. Určitě doporučuji.

 • Soňa Klímová

  Hotel s vynikající kuchyní, přátelským a ochotným personálem, čistý a velmi vkusně zařízený.

 • zuzana Fialová

  Hotel v hezkém prostředí,příjemným usměvavým personálem a rodinnou atmosférou.Velice se mi líbil interiér hotelu s uměleckými kovářskými prvky a obrazy.

 • Veronika P.

  Velice příjemně nás překvapil milý personál, luxusní pokoj, výborné jídlo a krásné prostředí. Byli jsme naprosto spokojení.

 • Radim Anton

  Kvalitní ubytování, dražší ceny (odpovídá), výborná minutková kuchyně, výrazně chybí alespoň po dobu oběda 2-3 hotovky, u snídaně žádná zelenina. Vcelku ochotný personál se vždy zajímal o spropitné (při psaní účtu na pokoj), neřešil výrazné problémy s vosami (to musíte na majitele, já jsem jen obsluha...)?, trvale nabízené míchané nápoje nebyli 5 dní k dispozici, protože "nemáme led a opravář ještě nepřijel". Uskladnění kol by se mohlo zlepšit (v nezakryté, ale zabezpečené místnosti), nemožnost vyčištění špinavých kol (není voda s hadicí na vhodném místě).

 • Martin Stolín

  Velmi děkuje za příkladnou péči personálu při našem pobytu. Děkujeme též za vřelé a bezproblémové přijetí našeho psího miláčka. Martin a Linda Stolínovi,Praha

 • Stanislav

  Nádherný, obrovský pokoj (mezonet v podkroví - pokoj č.6), paráda - nenašel jsem chybu, opravdu vynikající!

 • Silvie Škardová

  Krásná poloha hotelu, interiéry ve srovnání s mojí zkušeností se stejnou kategorií luxusní.Výborná kuchyně, doporučila bych svým známým a určitě návštěvu zopakuji. Jediná kritika z mé strany - která se vůbec neslučuje s naší legislativou a hygienou, byla když rodina přišla na snídani se psem velkým asi metr, kterého uvázali u sloupu u snídaně, který zablokoval přístup ke švédskému stolu a vrcholem bylo, když majitel ho krmil stejným jídlem, které bylo k dispozici pro hosty..nejsem nijak konzervativní, ale myslím, že k takovým situacím by docházet nemělo, otázka vkusu, výchovy...?? Každopádně vím něco málo o inspekcích a tohle by opravdu hotelu neprošlo, snad příště nic podobného nezažiji..děkuji.

 • Kamil Jedlička

  Příjemné prostředí v krásné přírodě, dobrá kuchyně, ochotný personál (k lidem i domácím zvířatům)

 • Věra Jehličková

  Výhodou hotelu je blízkost vstupu do Adršpašských skal (cca 300 m), klidné místo. Krásný mezonetový pokoj, čistota na jedničku, menší slabinou byly snídaně - hlavně pro pánskou část naší skupiny. Doporučuji si přivstat. Restaurace dobrá.

Celkem záznamů: 11
1 2Dárkové poukazy Spa.cz