HOTEL HOLZBECHER ubytování Česká Skalice

Fotografie uživatelů (12)

HOTEL HOLZBECHER HOTEL HOLZBECHER HOTEL HOLZBECHER zobrazit všechny fotografie

HOTEL HOLZBECHER

Zlič 42, 55203 Česká Skalice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL HOLZBECHER ***

Hotel nabízí ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích, suitech či apartmánech se sprchou, WC, TV se SAT a s internetovou přípojkou.

Hotel nabízí kulečník, petangue, stolní hry, projekce, úschova kol, hotelové parkoviště - vše zdarma.

V dosahu hotelu do 10km sauna,krytý bazén, masáže, solárium, squash, ricochet, tenis, bowling, koňský ranč.

Zaslat poptávku

Gastronomie - HOTEL HOLZBECHER

Možnost celodenního stravování s velkým výběrem jídel, jak pro jednotlivce, tak i skupiny (hotová i minutková kuchyň). K dispozici je rovněž bar, letní terasa.

Okolí - HOTEL HOLZBECHER

Svou polohou je hotel předurčen jak k cyklistickým, tak i automobilovým výletům po nesčetných historických a přírodních zajímavostech v okolí. Například Babiččino údolí (500 m) nebo Dubenskou chráněnou oblastí (500 m).

Dostupnost - HOTEL HOLZBECHER

Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 1000 m Letiště: 1000 m

Vyberte si nabídky ubytování Česká Skalice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL HOLZBECHER

Zlič 42,Česká Skalice 55203

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

HOTEL HOLZBECHER - galerie

HOTEL HOLZBECHER - Hodnocení

41x
15x
5x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

 • Štěpánek Petr

  Personál super, parkoviště přímo u hotelu, dá se říci že veškeré pamětihodnosti kraje jsou v dosahu cca 20-40 km. Ideální na poznávací dovolenou.

 • Michaela Martínková

  Musím zdůraznit, že personál byl moc milý a kladem byla i možnost objednání teplého jídla z kuchyně do 22:30. Při příchodu do vstupní haly byly až nesnesitelně cítit záchody, po vstupu do ubytovací části čpěl v chodbě cigaretový kouř. Cena za ubytování ani v nejmenším neodpovídala poskytovaným službám, doporučovala bych cenu alespoň o 100 Kč snížit. Wifi ani platba kartou nefungovala.

 • Ludmila Langová

  Celková spokojenost staršího páru. Parkoviště u hotelu, personál vstřícný - přestože ubytování bylo na 1 noc. Internet na pokoji. Jídlo levné a velmi chutné. Můžeme jen doporučit. Do Babiččina údolí kousek pěšky.

 • Michal Molnár

  Není nic co by se dalo vytknout.

 • Anonym

  výhodná poloha hotelu,kvalitní služby za odpovídající cenu

 • Václav Sýba

  Pobyt v hotelu Holzbecher v České Skalici - část Zlíč u Ratibořic byl velmi dobrý a to až nad očekávání. Maximální spokojenost vyplývá jak z ochoty personálu, kvality pobytu, služeb, čistoty i komfortu. I cena je v souladu s poskytnutým pohodlím. Dík panu Ouředníkovi a jeho pracovníkům

 • Jiří Došek

  Nejsem v této krajinné oblasti poprvé a spokojenost se stále zlepšuje.Ubytování velmi dobré.Nejsem nakloněn kouření na chodbách(kouř vlivem proudění,větrání)se dostává i do pokojů.Personál vstřícný,ochotný,obsluha rychlá.Jídlo i pití velmi chutné.Neshledávám nedostatky,opravňující ke kritice.

 • Věra Štěchová

  V hotelu HOLZBECHER jsme byli poprvé a musím s potěšením konstatovat,že jsme byli velmi spokojeni a opět hotel navštívíme.