Vodní nádrž Rozkoš - Hodnocení

Vodní nádrž Rozkoš - Hodnocení

Zpět na Vodní nádrž Rozkoš
26x
10x
4x
0x
8x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 73%

 • Anonym

  jenom krátce už tam nikdy NEJEDU!!

 • Anonym

  Nádherné prostředí,je stále se na co dívat,příjemné koupání trochu chladnější voda,ale parádně to osvěží.Doporučuji pro celou rodinu,jak výlet tak i dovolenou! super

 • Super koupání, pozor v obci Provodov, mezi Novým městem nad Metují a Rtibořicemi. Nezastavujte na oběd v Hostinci na statku, poznávací znamení mají tam nalevo ovce a napravo disko klub. Obsluha hrozná na polévku jsem čekala půl hodiny, dostaůla jsem ji až když synovec měl snědenou půlku řízku se salátem,dojedla jsem polévku, přítel dostal svíčkovou a pak jsem čekala na mou omáčku s rýží dalších 20 minut. Takže hotová jídla, oběd cca 90 minut. Jinak koupání opravdu nádhera.

 • Anonym

  Super místo pro rodinnou dovolenou.

 • Super koupání, překrásná nádrž v malebné krajině. Super tip na letní dovolenku:)

 • Anonym

  Je to tam opravdu krásné.Byla jsem tam loni s manželem a dcerami jen tak se podívat a to místo mě učarovalo.Máme to sice 130km ale jezdíme tam občas jen tak na jeden den.Vykoupat se,zablbnout na loďkách prostě super relax.Dá se tam i za slušné peníze najíst takže si nemusíte tahat těžké batohy s jídlem.Je tam dost místa takže dostat se do vody neznamená prodírat se loktama davem a při opalovaní vás nikdo pořád nepřeskakuje jako nějakou obruč tak jak se to děje běžně na koupalištích.Opravdu to stojí za to.Jeden malej tip-skuste se tam někdy vydat v zimě pohled na zamrzlé jezero je taky uchvatný.Tak si to užijte a přeji plno krásných zážitků.

 • Na rozkoši se mě a kámošům mrte dobře jezdí na pramicích, kánoich a kajaku...:) Určitě se tam jeďte podívat.

 • Anonym

  na rozkoš jezdim v létě každej rok.. je to luxusní nejvíc:) večer to tam fakt žije.. nejlepčí tam:) doporučuju;-)

Celkem záznamů: 18
1 2velikonoce-wellness-pobyt