Hotel Praha ubytování Deštné v Orlických horách

Fotografie uživatelů (15)

Hotel Praha Hotel Praha Hotel Praha zobrazit všechny fotografie

Hotel Praha

Deštné v Orlických horách 175, 51791 Deštné v Orlických horách

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Praha ***

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Praha

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou. Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek.

Gastronomie - Hotel Praha

Restaurace hotelu Praha nabízí pokrmy domácí české kuchyně, různé úpravy těstovin, oblíbené šťavnaté steaky, lehké zeleninové saláty, maličkosti k zasycení v podobě toastů a omelet, jídla pro děti, sladké dezerty i zmrzlinové poháry. Nechybí ani nabídka kvalitních vín, míchaných nápojů, nealko i alkoholických nápojů.

Okolí - Hotel Praha

Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí / zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, Kuks/, Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích. Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí. Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců. Výhodné ceny lyžařských permanentek, ať již jednodenních, bodových či víkendových a výhodná poloha tohoto hotelu naproti sedačkové lanovce, kde probíhá i noční lyžování, předurčují ubytování v hotelu Praha k nanejvýš atraktivním nabídkám v tomto regionu.

Dostupnost - Hotel Praha

Hotel leží přímo u hlavní silnice vedoucí obcí Deštné v Orlických horách.

Další informace

od 29.5.2010- v provozu oblíbené cyklobusy- konkrétní přepravní řád s časy odjezdů na http://www.orlobus.cz/cyklobusy --------------------------

Vyberte si nabídky ubytování Deštné v Orlických horách. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Praha

Deštné v Orlických horách 175,Deštné v Orlických horách 51791

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: praha-hotel@hotel.cz

Hotel Praha - galerie

Hotel Praha - Hodnocení

10x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Ivana Ransdorfová

  Kvalitní ubytování, velmi ochotný personál,celková spokojenost

 • Tomáš Hummel

  personál vstřícný, velmi vstřícná recepční, skvělé připojení na internet, parkování přímo u hotelu, dobrý výběr jídel

 • Kristýna Jirmusová

  Milá obsluha, příjemné služby, avšak absence dostatečného topení v koupelně a krátká doba snídaní

 • Ludomír kocourek

  Pěkné pokoje, čistots, vynikající kuchyně. přátelský a ochotný personál
Dárkové poukazy