Hotel U Splavu ubytování Kostelec nad Orlicí

Fotografie uživatelů (10)

Hotel U Splavu Hotel U Splavu Hotel U Splavu zobrazit všechny fotografie

Hotel U Splavu

Ke Koupališti 93, 51741 Kostelec nad Orlicí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel U Splavu **

Hotel nabízí celoroční, pohodlné ubytování v jedno až tří lůžkových pokojích a čtyřlůžkových apartmánech s vlastním sociálním zařízením s možností přistýlky.

Pro automobily našich hostů je k dispozici parkoviště přímo pod okny hotelu.
Pro notebooky našich hostů je k dispozici internetové pokrytí v budově.
Pro milovníky cykloturistiky je k dispozici půjčovna kol.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel U Splavu

Všechny pokoje a apartmány jsou situovány v prvním patře hotelu, odkud je nádherný výhled na řeku nebo do údolí a vzdálené centrum města.

Gastronomie - Hotel U Splavu

Restaurace je otevřena celoročně. Celková kapacita restaurace, salonku a baru činí 60 hostů. V letním období je v provozu "zahrádka“, která pojme 30 hostů.

Okolí - Hotel U Splavu

Bezprostředně kolem hotelu vedou turistické a cykloturistické stezky.
V sousedství hotelu se nachází koupaliště a tenisové kurty.
Možnost rybaření, vodní turistiky, zajištění projížďky na koni.

Dostupnost - Hotel U Splavu

Autobusové nádraží: 1000 m
Centrum: 1000 m
Vlakové nádraží: 800 m

Ubytování Kostelec nad Orlicí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel U Splavu

Ke Koupališti 93,Kostelec nad Orlicí 51741

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: usplavu@hotel.cz

Hotel U Splavu - galerie

Hotel U Splavu - Hodnocení

21x
16x
9x
1x
5x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 72%

 • Jaroslav Chalupa

  Příjemný personál, vstřícný a ochotný poradit.Stav vybavení je průměrný ceně odpovídající, přesto mohu vřele doporučit pro rekreační pobyt se velmi hodí.

 • Mgr. Jan Richter

  Hotel U Splavu v Kostelci nad Orlicí lze jen doporučit jako místo pro ideální dovolenou u nás. Ubytování je zde v poměru k ceně na velice dobré úrovni (a ocenit je též třeba možnost připlatit si za 60 Kč snídani). Kdybych se někdy v budoucnosti pohyboval v této oblasti, určitě ho navštívím. Výhodou je také to, že Hotel U Splavu je umístěn v blízkosti železniční trati, takže je poměrně rychle dostupný.

 • Blanka Doležalová

  Hotel by potřeboval trochu více čistoty,sem tam nějakou opravu,kapající kohoutky apod.Rychlejší personál nebo možná více personálu.

 • Tomáš Hájek

  Krásné prostředí, slušně vybavený pokoj s novým zařízením koupelny a toalety, bohužel obojí neudržované. Zaskočila mě nečistota pokoje, jako by nebyl dlouho uklízen (zmačkané ložní prádlo, prach na poličkách, chuchvalce prachu na koberci, chlupi ve sprše apod). Nejvíce zarážející byl ubytovací řád, který zakazoval konzumaci vlastních jídel a pití na pokoji, což ovšem nikdo nekontroloval. Jinak velice příjemný pobyt.

 • Zdeněk Vilímek

  Velmi příjemné a ochotné vystupování ze strany pana majitele hotelu. Prostředí hotelu u řeky v klidné části města vřele doporučuji.

 • Anonym

  Jednoznačnou předností byl vstřícný majitel hotelu, člověk se kterým se dalo domluvit. Velké mínus bych viděla v čistotě pokoje, ve kterém jsem byla ubytovaná. Záchod nebyl dlouho pořádně vydrbaný, ve sprchovém koutě ještě leželo rozbalené mýdlo po předchozím hostu, prostěradlo bylo přes postel pouze přehozené. To vše ve mě nevzbudilo moc příjemné pocity. Společenská hala mě mile překvapila, protože měla jak kuřáckou, tak i nekuřáckou část. Obsluha (servírka) nebyla špatná, ale věnovala se dříve štamgastům a ne lidem, kteří přišli dříve. Cena jídel nebyla vysoká, ale pozor na bramaborákové speciality, nedoporučuji je. Jinak pěkné okolí, příroda.