Penzion Továrníkova vila ubytování Skuhrov nad Bělou

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Továrníkova vila

Fotografie uživatelů (14)

Penzion Továrníkova vila Penzion Továrníkova vila Penzion Továrníkova vila zobrazit všechny fotografie

Penzion Továrníkova vila

Skuhrov nad Bělou 93, 51703 Skuhrov nad Bělou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Továrníkova vila ***

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy.

Penzion je uprostřed zahrady, kterou obtéká malebná říčka Bělá. V létě je možno využít zahradu k společným hrám Vás a Vašich dětí - dětské hřiště s pískovištěm, dřevěnými průlezkami a dalšími atrakcemi. V zimě zahrada slouží jako bezpečné místo pro zaparkování Vašich automobilů. Celá zahrada je oplocena, nehrozí tedy ani únik Vašich miláčků z ní, ani vstup nepovolaných osob dovnitř.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Továrníkova vila

V přízemí se nacházejí tři dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, v prvním patře na Vás čeká luxusní apartmán se dvěma ložnicemi s možnosí až čtyř přistýlek, v podkroví penzionu naleznete druhý apartmán se třemi ložnicemi po dvou lůžkách, samostatnou kuchyní s jídelním koutem a rovněž s vlastním sociálním zařízením.

Dostupnost - Penzion Továrníkova vila

Penzion se nachází zhruba uprostřed obce, naproti nově zbudovaného společenského centra, kousek od zastávky autobusu, kde zastavují v zimě i skibusy a v létě cyklobusy. Autobusy zde jezdí v pravidelných intervalech, lze je tedy použít k dopravě do a ze zimních středisek a zbavit se tak problematického parkování a obav o věci uložené v automobilu.

Další informace

Děti s vlastními postýlkami zdarma. Domácí zvířata za 20 Kč/noc

Vyberte si nabídky ubytování Skuhrov nad Bělou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Továrníkova vila

Skuhrov nad Bělou 93,Skuhrov nad Bělou 51703

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-tovarnikova-vila@hotel.cz

Penzion Továrníkova vila - galerie

Penzion Továrníkova vila - Hodnocení

10x
0x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Michel Dosfe

  Dobrý den všem. Náš lektor byl velmi spokojen s čistotou v pokoji a připraveností pro hosty. Bydlel v penzionu již vloni a v příštím roce žádá stejný penzion.Jeho jménem děkuji. L. N.

 • Anonym

  Příjemné přivítání,vstřícnost, komfort, klid, soukromí,čistota, dobře vybavená společná kuchyňka,nádherné prostředí,oplocený a upravený uzamčený pozemek. Cena odpovídající kvalitě. Nelze nalézt nedostatek nebo vadu.

 • Jindřich Růžička

  Pěkné prostředí, zdařilá rekonstrukce, ochotný personál.

 • Jiří Buriánek

  Ubytování v nově zařízených pokojích, hygienické zařízení na velmi dobré úrovni, k využití i udržovaná zahrada s ohništěm, pro děti skluzavka. Možnost parkování automobilu v zahradě, bicykly je možno umístit pod přístřešek.Poloha umožňuje cyklistické výlety do okolí. Byli jsme velmi spokojeni. Výhrady: snad absence TV na pokojích může někomu vadit, TV je však k disposici v přízemní hale. Do podkroví vede velmi strmé schodiště - může být problém pro starší, hůře pohyblivé klienty

 • Miroslav Smatana

  pěkně zrekonstruovaný objekt, bezva čistota i možnost přitápění, teplá voda kdykoliv, kuchyňka velmi dobře vybavená, internet trošku pomalejší ale vyhovující, klidné a útulné prostředí - určitě DOPORUČUJEME