Liberecká bouda ubytování Dolní Dvůr

Fotografie uživatelů (16)

Liberecká bouda Liberecká bouda Liberecká bouda zobrazit všechny fotografie

Liberecká bouda

Dolní Dvůr 123, 54342 Dolní Dvůr

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: liberecka-bouda@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Liberecká bouda ***+

Nově postavený horský penzion s vnitřním bazénem v srdci Krkonoš se nachází přímo u horní stanice SKI AREÁLU Luisino údolí Dolní Dvůr. Liberecká bouda je zasazena do krásné nedotčené přírody centrálních Krkonoš v nadmořské výšce 860m n.m. V penzionu naleznete relaxaci a sportovní vyžití pro všechny věkové skupiny.

Zaslat poptávku

Pokoje - Liberecká bouda

Ubytovací turnusy jsou od neděle do neděle. Jiné požadavky možno dojednat dle volné kapacity. Ubytovací kapacita je 37 lůžek, 8 přistýlek a 12 lůžek na pokoji v podkroví. Pokoje jsou 3x2 lůžka + 1 přistýlka, 5x3 lůžka, 4x4 lůžka + 1 přistýlka, a společný pokoj 13 lůžek - ubytovna.

Gastronomie - Liberecká bouda

Stravování v restauraci formou polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře hotová jídla, dezert. Na oběd možnost využít venkovní občerstvení a za nepříznivého počasí restauraci. V restauraci nabízíme dobré pozesení ve stylovém prostředí s krben, točená piva, nápoje a výbornou domácí kuchyni.

Okolí - Liberecká bouda

Penzion umístěn nad romantickým údolím Luisina údolí s výhledem na Černou horu.

Dostupnost - Liberecká bouda

Vlakem do Vrchlabí. Pak busem do Dolního Dvora. Automobilem v letním období k penzionu. V zimním období pod kopec. odtud pěšky 500m. Zavazadla jsou klientům vyvezeny.

Máte-li zájem o další ubytování Dolní Dvůr, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Liberecká bouda

Dolní Dvůr 123,Dolní Dvůr 54342

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: liberecka-bouda@hotel.cz

Liberecká bouda - galerie

Liberecká bouda - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Anonym

    Celkově jsme byli spokojeni.Kladně hodnotíme stravování.Nejvíce nám vadilo volné pobíhání psa pana správce a to hlavně vůči dětem. Jinak se nám pobyt líbil a děkujeme