PENZION ZA VODOU ubytování Dvůr Králové nad Labem

Fotografie uživatelů (15)

PENZION ZA VODOU PENZION ZA VODOU PENZION ZA VODOU zobrazit všechny fotografie

PENZION ZA VODOU

Poděbradova 2014, 54401 Dvůr Králové nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

PENZION ZA VODOU ***

Útulný nově postavený rodinný penzion v blízkosti centra Dvora Králové nabízí ubytování v moderně a vkusně zařízených dvoulůžkových či třílůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím, přičemž všechny pokoje mají přístup na internet. Penzion je obklopen překrásnou zahradou s bazénem, posezením u grilu, dětským hřištěm a hřištěm na fotbal či basketbal. Penzion dále nabízí uzavřené parkoviště zdarma, restauraci a možnost využití konferenčních sálů.

Zaslat poptávku

Pokoje - PENZION ZA VODOU

Penzion nabízí 20 dvoulůžkových pokojů, 4 dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky, 2 třílůžkové pokoje, 6 čtyřlůžkových pokojů, 1 pětilůžkový pokoj, 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj LUX. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, fénem, barevným televizorem a telefonem. Všechny pokoje mají přístup na internet.

Gastronomie - PENZION ZA VODOU

Součástí penzionu je i restaurace nabízející skvělé jídlo a příjemné posezení. Jídla jsou připravována z kvalitních surovin a šetrným způsobem. Specialitou jsou pokrmy připravované ve vakuu.

Okolí - PENZION ZA VODOU

Královské město Dvůr Králové leží na řece Labi v Krkonošském podhůří. Centrum města je památkovou zónou. V blízkosti penzionu se nachází ZOO – Safari a koupaliště. V rámci výletu je možné navštívit nedaleké katakomby v Jaroměři, pevnost Josefov, barokní zámek Kuks, hrady Pecka, Kost a Trosky či Teplicko-Adršbašské skály. V sousedním Hradci Králové se nachází aquacentrum.

Ubytování Dvůr Králové nad Labem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

PENZION ZA VODOU

Poděbradova 2014,Dvůr Králové nad Labem 54401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-za-vodou@hotel.cz

PENZION ZA VODOU - galerie

PENZION ZA VODOU - Hodnocení

56x
12x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Václav Lednický

  Je zde pěkné prostředí i dobře vybavené pokoje v budově nad restaurací, klidné místo Lednický

 • Hana Cyprianová

  Dobrý den. V Penzionu za vodou jsme byli s manželem a naší 3-letou dcerou naprosto spokojeni. Vše bylo perfektní, usměvavý personál, příjemná paní majitelka a osobně jsem nejdla lepší jídla než tam. Velké díky Panu kuchaři i usměvavým a vstřícným číšníkům. Určitě je to super dovolená pro rodiny s dětmi, dospělí si můžou odpočinout, děti mají na očích a ty se vyblázní na různých atrakcích, které jsou v ceně ubytování. Hanka

 • Anonym

  Velmi pěkné ubytování, dobré umístění (kousek od ZOO). U hotelu je prostor pro mnoho aktivit.

 • Bohumil Votruba

  Na pokoji nebyla lednička a nebylo možné wifi připojení.

 • Vladislav Farka

  Za celou dobu pobytu jsme neměli žádné problémy. Dotazy k pamětihodnostem v okolí jsme měli na recepci ihned odpovězené, takže nemáme nejmenší důvod snižovat hodnocení z úrovně 10.

 • Zdena Málková

  na pokoji nam chybela pouze lednice , pokoj byl dobře zařízený cistý vzdušný parkovistě v mistě hotelu.v arealu hotelu je detské hřiště,dále 2 velké bazény a jeden dětský pokud pocasí dovolí vyžití přímo v arealu.V době nasí přítomnosti byla v hotelu svatba v obsluze jsme nic nepocítili.

 • Miroslav Motejzík

  Velmi příjemný a bezstarostný pobyt. Dobrá kuchyně. Doporučuji párům a rodinám s dětmi.

 • Pavel Heřtus Ing.

  Velmi příjemný personál.

 • Pavlíček Ivo

  Standard ubytování EU.

 • marketa trefilova

  bylo to super (fšechno)