Městský Hotel Dorinka ubytování Hostinné

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Městský Hotel Dorinka

Fotografie uživatelů (21)

Městský Hotel Dorinka Městský Hotel Dorinka Městský Hotel Dorinka zobrazit všechny fotografie

Městský Hotel Dorinka

Náměstí 67, 54371 Hostinné

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Městský Hotel Dorinka ***

Nabízíme možnost ubytování v dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a dále v prostorných rodinných studiích s postýlkou a možností přistýlky.

Pro náročnější klienty nabízíme ubytování ve studiu disponujícím minikuchyňkou, TV a přípojkou k PC s Internetem. Ekonomičtější variantou pro větší rodinu nebo pro více osob je v pokoji se 6 lůžky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Městský Hotel Dorinka

Všechny zmíněné pokoje jsou velmi komfortní se samostatným WC a koupelnou, přičemž ve všech koupelnách je vana, mimo pokoje pro méně pohyblivé klienty nebo pro vozíčkáře. Turističtější pokoje pro méně náročné klienty jsou dvoulůžkové se společnou koupelnou se sprchou a společným WC.

Gastronomie - Městský Hotel Dorinka

Restaurace Městského Hotelu Dorinka je zaměřena převážně na českou kuchyni. U baru a barového stolku můžete vychutnat vynikající kávu Segafredo, ochutnat s přáteli ze tří druhů piva nebo dát přednost lákavé nabídce moravských vín.

Restaurace je propojena s nekuřáckým salonkem pro 16 osob a pro kuřáky máme vyhrazen Květinový sál o kapacitě 50 - 60 osob.

Okolí - Městský Hotel Dorinka

Město Hostinné patří mezi nejstarší města nacházející se na úpatí nejvyšších českých hor Krkonoš. Pyšní se významnými historickými stavbami jako je Galerie antického umění, Františkánský klášter, Mariánský sloup, Renesanční radnice, Kostel Nejsvětější Trojice a Pomník císaře Josefa II. Tipy na výlety - Léto: Labská cyklotrasa(nejvýznamnější dálková cyklistická trasa v regionu). Pramen Labe na Horních Mísečkách, Krkonošské muzeum Vrchlabí, vodní přehrada Les království v Bílé Třemešné, ZOO Dvůr Králové nad Labem, Adršpašsko-teplické skály, Bozkovské jeskyně, Hospital Kuks, Krkonošský národní park. Ideální jsou i terény pro nordic walking. V blízkém okolí jsou dvě golfová hřiště – v Mladých Bukách a v Prosečném. Zajístíme jízdu na koni a pro hotelové hosty možnost zapůjčení horských kol. Tipy na výlety - Zima: Skipark Černý Důl, Skipark Mladé Buky, Skiareál Černá Hora v Jánských Lázní s nejdelší sjezdovou tratí v České republice, Skiareál Špindlerův Mlýn, Skiareál Pec pod Sněžkou. Nejbližší lyžařské terény jsou vzdáleny od hotelu 8 km.

Dostupnost - Městský Hotel Dorinka

Autobusová zastávka - 100 m Vlaková zastávka - 150 m

Vyberte si nabídky ubytování Hostinné. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Městský Hotel Dorinka

Náměstí 67,Hostinné 54371

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-dorinka@hotel.cz

Městský Hotel Dorinka - galerie

Městský Hotel Dorinka - Hodnocení

13x
5x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 86%

 • Blazej Aksamitek

  A very nice hotel with very friendly and professional staff. It is right in the centre of town, yet the rooms are very quiet. The rooms are spacious, newly refurbished and very clean.

 • Roman Oupic+Mgr. Světlana Kellerová

  Ubytování v tomto hotelu je výborné, vybavení je nové- komfortní,všude je čisto,skvělé a kvalitní jsou postele i zdravotní matrace,personál jedná velice pohotově, ochotně, s milým úsměvem,obsluha moc dobrá, kuchyně je výtečná - výběr jídel po dobu pobytu byl skvělý,doporučuji navštívit nejen hotel, ale i malebné okolí Hostinného....

 • Vojtěch Obr

  600,- Kč za Silvestrovský večer s "bohatým rautem" - neúměrná cena, raut poměrně chudý a bez pití, požadován doplatek i za automaticky přinesený sekt...

 • EVA HONZÍKOVÁ

  Mé hodnocení nemůže být zcela objektivní, v hotelu jsem byla pouze 1 noc, ale můj dojem z pobytu je velmi dobrý. Lokalita hotelu má krásnou atmosféru.

 • Anonym

  Velmi ochotný personál, výborná kuchyně a příjemné venkovní posezení. Kvalita ubytování odpovídala ceně.

 • Libor Liška

  Moc děkujeme,byl to velmi příjemný pobyt.Ubytování a kuchyně - vynikající.