SkiResort hotel OMNIA**** ubytování Janské Lázně

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > SkiResort hotel OMNIA****

Fotografie uživatelů (8)

SkiResort hotel OMNIA**** SkiResort hotel OMNIA**** SkiResort hotel OMNIA**** zobrazit všechny fotografie

SkiResort hotel OMNIA****

Luční 327, 54225 Janské Lázně

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SkiResort hotel OMNIA**** ****

SkiResort hotel OMNIA**** nabízí moderní, příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech, relaxační a sportovní zázemí (bazén s vířivkou, sauna, malé fitness, solárium, masáže, manikúru, pedikúru a tenisovou halu), prostornou restauraci, Lobby bar a letní terasu, která může být místem Vašeho setkání či obchodních schůzek. Hotel je vhodným místem pro pořádání  kongresů, konferencí, školení, firemních party, svateb a rautů, večírků, teambuildingových akcí a to až do velikosti 300 účastníků. Areál Černé hory je ideálním místem pro letní i zimní aktivity. Velkou dominantou je nejmodernější kabinová lanovka na Černou horu, kterou je možné využívat celoročně. 

Zaslat poptávku

Pokoje - SkiResort hotel OMNIA****

Pokoje, stejně jako celý interiér, jsou typické originálním designem a vysokým komfortem. Kapacita hotelu je 43 pokojů, celkem 110 lůžek. Pokoje jsou vybaveny SAT-LCD-TV, internetem, minibarem, trezorem, telefonem, koupelnou s wc, sprchou/vanou, fénem, balkónem a zámkovým kartovým systémem s ohledem k úspoře energií.

Gastronomie - SkiResort hotel OMNIA****

Restaurace hotelu Omnia nabízí tradiční českou kuchyni v pojetí moderní gastronomie i jídla mezinárodní kuchyně. Mezi další nabídky patří výhodné polední tříchodové menu. Je zde kladen velký důraz na čerstvost a kvalitu surovin. Restaurace o kapacitě 90 osob slouží mimo jiné k pořádání firemních, rodinných akcí a oslav. Prostory restaurace jsou nekuřácké, kouření je povoleno pouze na Lobby baru a na letní terase.

Okolí - SkiResort hotel OMNIA****

Janské Lázně se jako významné lázeňské město a centrum letních a zimních aktivit nachází ve východní části Krkonoš. V případě příznivého počasí můžete na vrcholu Černé hory navštívit rozhlednu Panorama, odkud můžete pohlédnout na krkonošské vrcholy, rovněž tak Podkrkonoší. Od června je otevřena 1. Krkonošská cyklistická naučná stezka, která je dlouhá 16 km a je vedena po lesních cestách Černé a Světlé hory. Trasa nabízí překrásné pohledy na hlavní krkonošský hřeben s jeho dominantou-Sněžkou. Ideální nástupním místem je horní stanice kabinkové lanové dráhy. Pro pěší návštěvníky je také otevřena Naučná stezka Černohorské rašeliniště.

Dostupnost - SkiResort hotel OMNIA****

Centrum Janské Lázně - 500 m

Autobusová stanice Janské Lázně - 500 m

Vlakové nádraží - Svoboda nad Úpou - 5 km

Další informace

Parkovné - pro hotelové hosty zdarma

Internetové připojení - zdarma

Pes - poplatek 250 CZK/noc

Polopenze - doplatek 280 CZK/osoba/den, děti do 11 let 140 CZK/dítě/noc

Máte-li zájem o další ubytování Janské Lázně, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

SkiResort hotel OMNIA****

Luční 327,Janské Lázně 54225

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: omnia@hotel.cz

SkiResort hotel OMNIA**** - galerie

SkiResort hotel OMNIA**** - Hodnocení

23x
0x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

 • Anonym

  Hotel celkově výborný. Malým záporem pro mě byly menší porce večeře při polopenzi.

 • Markéta Wranová

  Pobyt v hotelu se nám velice líbil. Personál byl nadmíru příjemný, služby opravdu nadstandardní a hotel sám o sobě překypuje moderním vybavením a skvělým designem! Děkujeme za krásný pobyt zde

 • Jiří Novák

  Jsme velice spokojeni se všemi službami poskytované hotelem.Bazén je super.

 • Květuše Stehlíková

  Velká spokojenost se všemi službami do středy.Ve čtvrtek se změnil personál a večeře nebyla dostatečně teplá.Jinak ostatní služby jak recepce, tak ostatní odpovídaly typu hotelu.Jen tak dál.

 • Anonym

  Příjemné překvapení v Jánských Lázních, účelně zařízené pokoje s nezvyklým oddělením sociální části průhledným sklem (s možností závěsu). Velmi dobrá kuchyně. V šatnách u bazénu by ale mohla být vyšší teplota.

 • jitka komňacká

  V hotelu OMNIA jsme s dospělou dcerou strávily 3 dny. Vzhledem k tomu, že celou dobu vydatně pršelo, jsme většinu času strávily v hotelu. Slečny recepční ochotně vyšly vstříc našim požadavkům, personál v hotelové restauraci se choval profesionálně a nevtíravě. Ve všech prostorách (bazén,sauna,solárium, atd) bylo čisto, pokojová služba fungovala perfektně. Opravdu nemohu zaměstnancům hotelu nic vytknout.

 • Jana Křižková

  Vynikajici, profesionalni a nadmíru vstricny personal!

Celkem záznamů: 17
1 2velikonoce-wellness-pobyt