Chalupa Pultarka ubytování Pec pod Sněžkou

Fotografie uživatelů (9)

Chalupa Pultarka Chalupa Pultarka Chalupa Pultarka zobrazit všechny fotografie

Chalupa Pultarka

Velká Úpa 304, 54221 Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chalupa Pultarka

Původní historická roubená chalupa ležící nad Pecí pod Sněžkou v údolí zvaném Javoří důl. Poskytujeme ubytování pro skupiny i jednotlivce preferující vlastní vaření. Chalupa je díky své poloze ve vysoké nadmořské výšce 950mn.m. v srdci Krkonošského národního parku vhodná především pro celoroční pobyty rodin s dětmi. Vlek Pardubák délka 500m v blízkosti, skicentrum Pec dostupné na lyžích. V letě ideální výchozí bod pro turistiku v oblastí východních Krkonoš

Stravování je vlastní, vaření je v zařízené kuchyni společné pro všechny hosty. Na chalupě je stylové posezení ve společenské místnosti s kachlovými kamny nebo ve vstupní hale.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chalupa Pultarka

Chalupa nabízí ubytování v zařízených dvoulůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Útulné pokojíky obložené dřevem jsou vytápěny akumulačními kamny.

Objekt se pronajímá jako celek. 

Gastronomie - Chalupa Pultarka

V chalupě je zařízená kuchyn pro vlastní vaření s el.sporákem, mikrovlnkou, lednicí, mrazničkou, varnou konvicí, další kuchyň s posezením je v apartmánu v přízemí.

Okolí - Chalupa Pultarka

Na protějším svahu je veřejný vlek Pardubák 500m a dva menší vleky. Skicentrum v Peci pod Sněžkou je snadno dostupné přímo na lyžích (tam skibusem, a zpět přes vleky na Javoru). Běžecké tratě s upravovanou stopou začínají kousek nad chalupou na Vlašském vrchu. Odtud se snadno dostanete na Černou horu, Pražskou boudu, Bufet na rozcestí či Výrovku. V létě si přijdou na své milovníci turistiky. Není těžké navštívit krásná místa jako např. Sněžku, Luční boudu či Výrovku. V blízkém okolí na Vás čeká řada zajímavých míst - skalní město Adršpach, zámek Kuks, Babiččino údolí, Vrchlabí s možností vyhlídkových letů, pevnosti a opevnění - Josefov, Dobrošov, Stachelberg.

Dostupnost - Chalupa Pultarka

Chalupa není dostupná pro návštěvníky automobilem, neboť leží v chráněné zóně národního parku. V létě Vám vyvezeme zavazadla k objektu naším teréním autem, v zimě je doprava zavazadel rolbou pomocí místní taxi služby. Náhradní dopravu nezajišťujeme.

Další informace

Parkování je pouze na vyhrazených parkovištích ve Velké Úpě, protože chalupa leží již v II zóně KRNAPu. V objektu není povoleno kouřit. Restaurace a obchod s potravinami jsou vzdáleny 1,5 km. V hlavní zimní sezóně pouze týdenní pobyty, kratší pobyty jen po dohodě. Mimo zimu neomezujeme délku pobytu ani počet osob Pobyt psa je po dohodě povolen zdarma. Úklid objektu v ceně, ložní prádlo v ceně, elektřina není ceně - platí se skutečná spotřeba dle tarifu ČEZ po ukončení pobytu.

Ubytování Pec pod Sněžkou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Ceník Chalupa Pultarka

Cena na vyžádání

Chalupa Pultarka

Velká Úpa 304,Pec pod Sněžkou 54221

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chalupa-pultarka@hotel.cz

Chalupa Pultarka - galerie

Chalupa Pultarka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 0%

  • Pultar Jaroslav

    Totální nespokojenost, Ing. Veselý Vás jako svého zákazníka nepozdraví, a zřítka kdy odpoví na pozdrav. Požadoval zaplatit el. energii, o které nebyla do posledního dne pobytu nikde ani zmínka. Slova:"pokud nezaplatíte 2.700,- Kč za elektriku, tak Vám ty věci neodvezu" zní jasně jako vydírání. Lži a výmluvy by k turistice patřit neměli. V krkonoších mně nikdo dlouho neuvidí, zlaté Alpy.
Dárkové poukazy Spa.cz