Hotel Hvězda ubytování Pec pod Sněžkou

Fotografie uživatelů (16)

Hotel Hvězda Hotel Hvězda Hotel Hvězda zobrazit všechny fotografie

Hotel Hvězda

Pec pod Sněžkou 193, 54221 Pec pod Sněžkou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Hvězda ***

Hotel Hvězda nabízí ubytování ve 2 až 3 lůžkových pokojích, dále pak v několika rodinných pokojích až s 5 lůžky. Všechny pokoje jsou stylově zrekonstruovány, disponují vlastním sociálním zařízením a TV/SAT na pokojích. V celém hotelu je možné využít bezdrátového připojení k internetu. Pro naše hosty dále nabízíme možnost využití dětského koutku, který také slouží jako nekuřácká restaurace pro rodiny s dětmi. Děti si zde mohou hrát, kreslit, číst, nebo sledovat pohádky.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hotel Hvězda

Součástí hotelu Hvězda je je stylová restaurace, která patří mezi vyhlášená stravovací zařízení tohoto kraje. Naleznete u nás speciality jak staročeské kuchyně, tak i dobroty mezinárodní gastronomie. Pro rodiny s dětmi je připravena nekuřácká restaurace s dětským koutkem. Pro lyžaře, kteří si k nám přijdou pochutnat, nabízíme možnost uschování lyží v místní lyžařské půjčovně.

Okolí - Hotel Hvězda

Pec pod Sněžkou patří mezi největší a nejznámější rekreační střediska v Krkonoších. Je oblíbeným zimním střediskem, které nabízí přes 10 km velmi kvalitních sjezdovek, sedačkovou lanovku, možnost nejdelšího večerního lyžování, ale také nepřeberné množství běžkařských tras. Pec pod Sněžkou je také součástí Skiareny Krkonoše, která majitelům lyžařských permanentek nabízí možnost lyžování ve 4 lyžařských střediscích Krkonoš a to na Černé hoře v Jánských Lázních, Skiareálu Malá Úpa, Skisportu Velká Úpa a Ski Pec pod Sněžkou. V létě je Pec pod Sněžkou vyhledávaným cílem pěších i cykloturistů. Nejvyhledávanějším místem v létě je bezesporu nejvyšší hora České Republiky- Sněžka (1602m), na kterou je možno se vyvézt visutou sedačkovou lanovkou. Zdatní turisté mohou vystoupit na tuto horu pěšky několika cestami.

Máte-li zájem o další ubytování Pec pod Sněžkou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Hvězda

Pec pod Sněžkou 193,Pec pod Sněžkou 54221

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-hvezda@hotel.cz

Hotel Hvězda - galerie

Hotel Hvězda - Hodnocení

7x
5x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

  • Anonym

    Hotel rekonstruovaný, pokoje čisté, personál vstřícný, nicméně hotel má velké problémy s příjmem televizního signálu a z tohoto důvodu na pokojích nefungují televize s českým programem, což kvalitu ubytování zhoršuje, obzvášť pokud jste s dětmi. Připojení k WiFi také selhává a funguje jen v případě hezkého počasí. Cena je neúměrně vysoká k poskytovaný službám.

  • Jiří Beran

    Pobyt v hotelu Hvězda se nám líbil,spokojenost panovala po celou dobu pobytu.Trošku jsme byli překvapeni první večeří,kuchaři asi spadl do jídla sáček s pepřem.Naštěstí se to více neopakovalo.Děkujeme personálu za pěkný pobyt.