Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ubytování Špindlerův Mlýn

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (19)

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Clarion Hotel Špindlerův Mlýn Clarion Hotel Špindlerův Mlýn zobrazit všechny fotografie

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Labská 111, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn ****

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn nabízí svým klientům řadu služeb: recepce 24/7, stravování formou polopenze i plné penze, hotelové parkoviště, praní a žehlení prádla, směnárna, taxi služba, úschovna zavazadel, dětský koutek a hřiště, půjčovna lyží a sportovních potřeb, úschovna lyží a kol a skibus.

Součástí hotelu je rozsáhlé relax & wellness centrum vybavené fitnees centrem, krytým bazénem, saunovým rájem, turbo soláriem, kryosaunou a vířivou vanou. Pro dokanalý relax je pro klienty připravena široká škála wellness služeb a procedur: masáže, reflexní masáže, rašelinové zábaly, kryoterapie, magnetoterapie a koupele.

Zaslat poptávku

Pokoje - Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem a psacím stolem. Většina pokojů má vlastní balkón.

Moderní a útulné pokoje typu Superior jsou vybaveny koupelnou se sprchou, kosmetickým zrcátkem, županem, přezůvkami, SAT TV s LCD obrazovkou, telefonem s přímou provolbou, trezorem, minibarem a setem na přípravu kávy a čaje. Vstup do Fitness a Wellness centra je zdarma.

Gastronomie - Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

RESTAURACE BENADA osloví hosty přátelskou atmosférou a vysokou úrovní gastronomie i servisu za dostupné ceny. Zvláštní péče je věnována jak výběru surovin a přípravě jídel, tak i standardům profesionálního osobního přístupu. V hotelu se také nachází restaurant Labe a Lobby Bar s široukou nabídkou nápojů.

Okolí - Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Ideální podmínky pro rybolov poskytuje Labská přehrada, která je od hotelu vzdálená pouhých 300 m . Labská přehrada je se svými 20 hektary největší pstruhovou stojatou vodou v České republice.

Máte rádi procházky v přírodě, lehkou turistiku v horách či náročné hřebenové túry? Okolí hotelu nabízí přes 180 km značených turistických tras včetně hřebenových túr. Pokaždé objevíte spoustu krásných míst.

Dostupnost - Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Zastávka: 200 m
Autobusové nádraží: 2500 m
Centrum: 2500 m
Vlakové nádraží: 16000 m
Letiště: 170000 km

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn

Labská 111,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: a-arnikasm@hotel.cz

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn - galerie

Clarion Hotel Špindlerův Mlýn - Hodnocení

24x
8x
2x
2x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 85%

  • Eva Z.

    Hotel Arnika je po rekonstrukci moc hezký. Byli jsme velice spokojeni s wellness centrem i nabídkou lázeňských procedur. Co by ovšem potřebovalo velice zlepšit jsou snídaně. Jako 3* hotel měl lepší nabídku než 4*. Je co zlepšovat. Naopak dobrý vvýběr měla Česká restaurace, kde se stále najíte levněji a lépe než na bufetové večeři za příplatek 350 Kč. V zimě nezapomeňte na sněhové řetězy. Příjezdová cesta je bohužel pouze prohrnuta, nikoli posypána. Parking za den stojí 150 Kč, ale místo Vám již nikdo negarantuje.Kdo dřív přijde...Ale i tak se ráda do hotelu Arnika vrátím.

  • Olaf Pfau

    4 Sterne sind 2 zuviel

Celkem záznamů: 12
1 2