Hotel Bedřichov ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (22)

Hotel Bedřichov Hotel Bedřichov Hotel Bedřichov zobrazit všechny fotografie

Hotel Bedřichov

Bedřichov 62, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Bedřichov ***

Hotel je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro milovníky zimních sportů, především lyžování a zimní nebo letní horské turistiky a cykloturistiky. Svým komplexním vybavením a překrásným wellness centrem s plaveckým bazénem a širokým sportovníma relaxačním zázemím uspokojí i velice náročné klienty. Hotel je vhodný pro jak rodinnou rekreaci tak i pro vyznavače aktivního odpočinku nebo wellness pobytů.

Celková kapacita hotelu 287 lůžek, z toho 207 na hlavní budově a 80 lůžek v depandancích. Veškeré naše pokoje jsou nekuřácké, stejně tak se nekouří v celé ubytovací a stravovací části hotelu. WiFi ve všech prostorech hotelu zdarma.

Klienti mohou využít vybavení jednoho z nejrozsáhlejších wellness center ve Špindlerově Mlýně, které poskytuje širokou nabídku služeb. Ve wellness centru naleznete Vodní ráj. Tento název jsme zvolili záměrně jelikož se nejedná o pouhý bazén určený pro kondiční plavání, ale je zde mnoho dalších prvků pro Vaší dokonalou relaxaci a zabavení Vašich dětí - tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. Součástí wellness centra je také wellness zóna, kde v rámci jednoho vstupu můžete vyzkoušet parní saunu nebo parní solnou saunu a poté se ochladit ledovou tříští. Součástí wellness zóny je také Kneippův chodník a dva whirlpooly. Samozřejmostí je také relaxační část. Zakoupením vstupu do wellness zóny máte možnost souběžného využití nabídky Vodního ráje. V nabídce wellness služeb jsou také dvě suché sauny a dvě solária (samostatný vstup).

Každému kdo si potřebuje odpočinout a relaxovat nabízíme beauty programy zaměřené na regeneraci celého těla. Pro aktivní vyžití je možné využít i nabídku vnitřních sportovišť jako tenisová hala, tělocvična, squash, bowling a fitness.

K parkování vozidel klientů je vyčleněna odstavná plocha, která je zabezpečena automatickou závorou ovládanou čipovou kartou.
V hotelu je také možný pobyt Vašich domácích mazlíčků (malé plemeno do 10 kg) za úplatu. V prostorách jídelny, hotelového baru a wellness centra je vstup zvířat zakázán. Pobyt povolujeme na základě  písemné žádosti.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Bedřichov

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, televizorem, telefonem a chladničkou.

Některé tří a čtyřlůžkové pokoje mají dva pokoje společnou předsíňku a společné sociální zařízení. Pro rodiny s malými dětmi  (od 0 do 2 let) nabízíme možnost bezplatného zapůjčení dětské postýlky.

Gastronomie - Hotel Bedřichov

Pobyty na hlavní budově jsou standardně se snídaní. Snídaně, obědy i večeře jsou podávány formou bufetu. K obědu i k večeři je možné zakoupit běžné nápoje u obsluhy restaurace, rozšířeno o výběr vín a tradičních destilátů.

Veškerou stravu lze doobjednat podle potřeb klientů i během pobytu. Naše jídelny a všechny prostory hotelu jsou nekuřácké mimo hotelového baru, kde je kouření povoleno.

K příjemnému posezení lze využít hotelový bar s přilehlou letní terasou (s nabídkou minutkových jídel a dalších pochoutek), nebo stylovou restauraci U Medvěda, která je vyhlášena svými krkonošskými specialitami. Restaurace se nachází v těsném sousedství dependancí a od hlavní budovy hotelu je vzdálena cca 450 metrů.

Okolí - Hotel Bedřichov

V blízkém okolí Špindlerova Mlýna je velmi široká nabídka pěší turistiky. Např. Labská přehrada (2 km), Horní Mísečky (3 km), Dívčí lávky (3 km), Sněžka úpatím Kozích hřbetů (12 km).

V zimním období je VZ Bedřichov ideálním místem jak pro využití sjezdových tratí ve Svatém Petru (1 km), na Hromovce (700 m) a Medvědíně (550 m), tak i pro milovníky běžeckého lyžování.

Dostupnost - Hotel Bedřichov

auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy)

vlak – železniční stanice Vrchlabí, přesun na autobusové nádraží cca 250 m, autobusem do Špindlerova Mlýna na autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov cca 600 m, (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

autobus – Špindlerův Mlýn autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov cca 600 m  (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

vzdálenosti

Praha 138 km, Brno 228 km, Ostrava 325 km, Hradec Králové 86 km

Další informace

- v ceně hotelového ubytování je zahrnut 1 x denně vstup do Vodního ráje na 75 min. ( v časovém rozmezí: hlavní a vedlejší sezóna 9,00 - 15,00 hod.,mimosezóna 9,00 - 21,00 hod.)

Vánoční příplatek - dospělá osoba 300 Kč Dítě 200 Kč

Silvestrovský příplatek - dospělá osoba 600 Kč Dítě 400 Kč

- vánoční a silvestrovský příplatek k pobytu je účtován jednorázově bez ohledu na délku pobytu, pokud do doby pobytu spadá noc 24.12. - 25.12. nebo noc 31.12. - 1.1. daného kalendářního roku.

 

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Bedřichov

Bedřichov 62,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-bedrichov@hotel.cz

Hotel Bedřichov - galerie

Hotel Bedřichov - Hodnocení

34x
6x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Anonym

    Az na damskou obsluhu baru na terase, ktera byla viditelne a vyslovene "rada" v praci, tak vse ostatni super. Hotel, pokoj, bazen, strava. Vsichni jsme byli maximalne spokojeni a klidne bychom jeli za stejnych podminek zase.

  • Jaroslav Rankl

    Chování personálu naprosto v pohodě, parkování bez větších problémů, Net - chtělo by to drobátko zrychlit, dnes je standartní mít NET na pokoji v ceně, bez předplacených karet. Stravování velice kvalitní, nejen že se člověk v pohodě najedl, ale pochutnal si. Jinak pobyt byl parádní, naprostá spokojenost. Uvažujeme, že příští rok pojedeme opět, ale na delší dobu.