Hotel Lomnice ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

Hotel Lomnice

Svatopetrská 125, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Lomnice ***

Hotel Lomnice je umístěn 400 m od sedačkové lanovky ve Svatém Petru. Svoji polohou je ideální jak pro zimní dovolené na lyžích, tak i pro turistické a cyklistické výlety. V těsné blízkosti hotelu najdou naši hosté poštu, obchody, půjčovny lyží a horských kol. U hotelu je parkoviště, bankomat. Ski bus staví přímo u parkoviště hotelu. Do cíle Vás odveze zdarma. Hotelová restaurace Apetit nabízí nevšední gurmánský zážitek. Možnost nahlédnout kuchařům pod pokličku máte právě v naší open kitchen.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Lomnice

Ubytování je poskytováno ve 2 a 3 lůžkových pokojích a v jednom apartmá. V celé budově hotelu je k dispozici Wi-fi připojení zdarma. Každý pokoj je vybaven sprchou a toaletou.

Gastronomie - Hotel Lomnice

Restaurace Apetit. Přijďte a nahlédněte do naší otevřené kuchyně, kde Vám rádi připravíme úžasné speciality a rozbouříme Vaše chuťové buňky. Úplnou novinkou je "Francouzský kohout pečený v kořenové zelenině a bylinkách". Nejen Čeští "klasici" jistě rádi ochutnají lahodný "Pikantní jelenní guláš s karlovarským knedlíkem". A doslova třešničkou na dortu jsou " Pepřové jahody s limetkovým Mascarpone a omáčkou z čerstvé máty"

Okolí - Hotel Lomnice

Špindlerův Mlýn je jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších středisek zimních sportů v České republice. Špindlerův Mlýn má ideální podmínky pro zimní sporty. Lyžařské a běžecké tratě jsou v provozu až 5 měsíců v roce. Profesionálně upravované sjezdové tratě různého druhu obtížnosti jsou v celkové délce 25 km. Celkem 14 lanovek a vleků zajišťují přepravní kapacitu 17 500 lyžařů za hodinu. S jedním skipasem je možno lyžovat na více jak 25 km upravených sjezdovkách na 4 různých lyžařských resortech (Svatý Petr, Medvědín, Horní Mísečky, Labská). Většina sjezdovek je v případě nižší sněhové pokrývky uměle zasněžována. Špindlerův Mlýn nabízí mnoho atrakcí i v letní sezóně. V letních měsících jsou ideální podmínky pro pěší turistiku a horská kola.

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Lomnice

Svatopetrská 125,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-lomnice@hotel.cz

Hotel Lomnice - galerie

Hotel Lomnice - Hodnocení

17x
10x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

  • Lenka Novosadová

    byla jsem velmi spokojena, ochotný personál, velmi dobrá kuchyně, velmi chválím

  • Žaneta Vítů

    Naprostá spokojenost. Mohu jen doporučit. Kuchyně naprosto dokonalá.

  • Marina Kanushina

    very old hotel need constraction