Moravská bouda ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (7)

Moravská bouda Moravská bouda Moravská bouda zobrazit všechny fotografie

Moravská bouda

Špindlerův Mlýn 90, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Moravská bouda

Na chatě je celkem 14 pokojů, ve kterých je celkem 52 lůžek. Nabízíme také turistické ubytování ve dvou noclehárnách.

Pro hosty hotelu poskytujeme bezdrátové internetové připojení WiFi zdarma. Signál vysílačů pokrývá celou Moravskou boudu, včetně restaurace a školících místností.

Po náročném dni plném sportovního vyžití, je možné navštívit saunu, která je vzdálená 70m od Moravské boudy. Našim hostům je také k dispozici antukové hřiště, které je od Moravské boudy vzdálené cca 200m.

Zaslat poptávku

Pokoje - Moravská bouda

Pokoje jsou vybaveny dřevěným nábytkem, televizorem, sprchovým koutem s umyvadlem. Toalety jsou společné na patře. Možnost zapůjčení dětské postýlky bez příplatku.

Gastronomie - Moravská bouda

Kapacita restaurace je 60 míst k sezení + 20 míst k sezení v salónku. V případě hezkého počasí nabízíme též možnost stravování na terase se 40-ti místy.

Okolí - Moravská bouda

V zimním období je díky své nadmořské výšce Moravská bouda jistotou, že u nás najdete přírodní sníh, jak na stráních tak na sjezdovkách, které jsou přímo u chaty.

Jeden vlek je 300m dlouhý a druhý vlek, který na tento malý navazuje vlek „Davidovky“ je 1.200m dlouhý. Pro běžkaře zde najdete upravené běžecké tratě a pro děti i dospělé sáňkařskou dráhu. V letním období jsme díky naší poloze skvělou základnou pro start na Vaše túry, výlety i zdravotní vycházky po Krkonoších.

Dostupnost - Moravská bouda

V letním období parkování možné přímo u chaty, v zimním období parkování zajištěné cca 2km od chaty a doparva na chatu je zajištěna rolbou nebo skútrem.

Další informace

Parkován (v zimě)í: nejbližší parkoviště je cca 2 km daleko, odvoz zavazadel zajištěno, doprava osob po domluvě. Parkování v zimním období za příplatek 50,-/noc nebo 200,-/týden. V létě možné parkování i u chaty

Příplatek za jednu noc 100,-Kč

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Moravská bouda

Špindlerův Mlýn 90,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: moravska-bouda@hotel.cz

Moravská bouda - galerie

Moravská bouda - Hodnocení

9x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Lenka Kubínová

  Ochota, příjemné vystupování, snaha vyhovět hostům. Jezdíme k Vám již několik let v létě i zimě a chceme v tom pokračovat i nadále.

 • Jana Kučerová

  Jsme stálí návštěvníci. S kvalitou služeb jsme velmi spokojeni. Jen nás letos překvapily menší porce jídel. I tak se dovolená velmi vydařila.

 • Karel Bezděk

  Personál vynikající, výtečná domácí kuchyně.

 • Uživatel 4218

  Krásné prostředí super obsluha, všem doporučuji.

 • Magdalena Maršíková

  Moc příjemný hotel, dobré bydlení i skvělá kuchyně v ideálním místě Krkonoš