"Ski Hotel Stoh" ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (87)

zobrazit všechny fotografie

"Ski Hotel Stoh"

205, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: sporthotel-stoh@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

"Ski Hotel Stoh" ***

Hotel Stoh je situován ve Špindlerově Mlýně v malebném údolí Svatého Petra. Je ideálním místem nejen pro milovníky sjezdového lyžování, hned u hotelu se nachází 1200m dlouhá stejnojmenná sjezdovka Stoh (právem nazývaná sjezdovkou do nebes), ale i pro letní pěší a cyklistickou turistiku. Možnost využití lyžařské školy s výukovým vlekem a cvičnou loukou. Od centra Špindlerova Mlýna je hotel vzdálen cca 15 minut chůzí. Hned u hotelu je zastávka skibusu, který Vás po Špindlerově Mlýně proveze během několika málo minut.

Hotel disponuje dvou až šestilůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením. V celém hotelu je houstům bezplatně k dispozici Wi-Fi. V hotelu se nachází restaurace a bar. Ubytování je poskytováno se snídaní s možností doobjednání polopenze či plné penze. V hotelu je k dispozici venkovní vířivka, fitness, solarium a masáže. Součástí hotelového a lyžařského areálu je veliké parkoviště. Mezi speciální a jedinečné služby hotelu patří pořádání sjezdařských závodů, příprava tratí nebo zapůjčení potřebného materiálu k pořádání podobných akcí.

Zaslat poptávku

Pokoje - "Ski Hotel Stoh"

Hotel Stoh disponuje dvou-, tří- i velkými čtyřlůžkovými pokoji. Všechny ubytovací kapacity mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením, nechybí v nich bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Prostorné vícelůžkové pokoje jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Gastronomie - "Ski Hotel Stoh"

V hotelu se nachází restaurace, kde si vyberete z pestré nabídky nejen české domácí kuchyně, ale i kuchyně zahraniční. Posedět u lahodného drinku můžete v našem baru, nebo salonku. 

Hosté hotelu Stoh mají v ceně ubytování zahrnuty snídaně, které jsou podávány bufetovou formou. Polopenze (3-chodové menu) je za příplatek Kč 220,- / os., děti do 12 let mají dětskou polopenzi za Kč 160,-.

Okolí - "Ski Hotel Stoh"

Hotel Stoh je situován  v malebném údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně. Je ideálním místem nejen pro milovníky sjezdového lyžování, hned u hotelu se nachází 1200m dlouhá stejnojmenná sjezdovka Stoh (právem nazývaná sjezdovkou do nebes), ale i pro letní pěší a cyklistickou turistiku.

Ve Špindlerově Mlýně najdete veliké množství dalších zábavných aktivit: Aquapark, sáňkařskou dráhu, tenisové kurty, minigolf, bowling, bobovou dráhu, opičí dráhu, zorbing, čtyřkolky, snowtubing, skútry a mnoho dalšího...

Dostupnost - "Ski Hotel Stoh"

Autem se dostanete k našemu hotelu v průběhu celého roku. U hotelu je rozlehlé parkoviště. Do Špindlerova Mlýna se rovněž bez problémů dostanete také autobusem, z autobusové nádraží Vás v zimní sezóně poté přímo k našemu hotelu odveze skibus.

Další informace

Součástí hotelu je moderně a kvalitně vybavená posilovna s venkovní vířivkou, soláriem a masérnou.

Pro děti máme k dispozici venkovní dětské hřiště a dětský koutek s možností promítání pohádek.

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

"Ski Hotel Stoh"

205,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: sporthotel-stoh@hotel.cz

"Ski Hotel Stoh" - galerie

"Ski Hotel Stoh" - Hodnocení

12x
2x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

  • Vratislav Čech

    Hotel perfektní situovaný v klidné části Sv. Petra mimo centrum Šp. Mlýna