HOTEL LABUŤ ubytování Vrchlabí

Fotografie uživatelů (15)

HOTEL LABUŤ HOTEL LABUŤ HOTEL LABUŤ zobrazit všechny fotografie

HOTEL LABUŤ

Krkonošská 188, 54301 Vrchlabí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotellabut@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL LABUŤ ***

Pro hotelové hosty je připraveno celkem 18 dvoulůžkových, 5 třílůžkových pokojů a 1 apartmá. K vašemu pohodlí jistě přispějí hotelové služby, které nabízíme, např. směnárenské, telefonní, faxové, informační servis, praní a žehlení prádla, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, hotelový sejf, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, společenská místnost, kde se nachází kulečník, biliár, stolní fotbal, karetní stolky vhodné i pro šachové hry a bezplatný přístup na vysokorychlostní internet. Vedle hotelu se pod společným podloubím nachází půjčovna kol a lyží, kadeřník, prodejny sportovních potřeb, obuvi a oblečení.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL LABUŤ

K vybavení pokojů náleží vlastní sociální zázemí, televizor se satelitním příjmem a vysokorychlostní připojení k internetu.

Gastronomie - HOTEL LABUŤ

O kvalitní gastronomické služby se vzorně postará hotelová restaurace, ve kterém si hosté mohou objednat z velké nabídky české i mezinárodní kuchyně, včetně oblíbených krkonošských specialit. Svým uspořádáním restaurace umožňuje útulné a oddělené posezení malých skupin, pořádání večírků či rodinných oslav. K dispozici je také salónek a bar, v letních měsících zahrádka s možností grilování.

Okolí - HOTEL LABUŤ

Město Vrchlabí, nazývané po právu "Brána Krkonoš", je ideálním východiskem pro výlety do okolních hor. Město samotné se chlubí několika cennými historickými památkami, ať už je to renesanční zámek se zámeckým parkem, barokní augustiniánský klášter, kostel Sv. Vavřince či řada typických měšťanských štítových domů s podloubím.

Dostupnost - HOTEL LABUŤ

Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 800 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 900 m

Ubytování Vrchlabí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL LABUŤ

Krkonošská 188,Vrchlabí 54301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotellabut@hotel.cz

HOTEL LABUŤ - galerie

HOTEL LABUŤ - Hodnocení

12x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Petr Malošík

  Čistý, příjemný hotel s odpovídajícím zázemím v centru Vrchlabí.

 • Roland Mohr

  Freundlicher Empfang -Reception- ordentliche, saubere Komfortzimmer.

 • Petr Holaň

  Děkuji za služby na úrovni.

 • Donat

  Ein sehr schönes Hotel mit äußerst freundlichen Angestellten! Paare sollten sich erst mal auf ein allgemeines Umräumen einstellen (getrennte Betten), aber sonst kann man das Hotel nur weiterempfehlen.