HOTEL BERG ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (21)

HOTEL BERG HOTEL BERG HOTEL BERG zobrazit všechny fotografie

HOTEL BERG

Lázeňský vrch 82, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL BERG ****+

HOTEL BERG nabízí 21 hotelových suite a pokojů ve velikostech 16 až 38,5 m². Maximální kapacita hotelu je 82 lůžek. Některé suity mají dvě ložnice a jsou vhodné pro rodinnou rekreaci s více dětmi. Jiné apartmány jsou řešeny jako ložnice s další obytnou místností k relaxaci a odpočinku. Hotel má restauraci s barem pro 85 hostů, vyhlídkovou terasu pro 50 hostů. Samostatný altán "Melodie" s barem a tanečním parketem. Máme WELLNESS  s rozdělením na privátní SPA WELLNESS a WELLNESS THERAPY. Parkování je v areálu hotelu a dále máme elektronicky střežené parkoviště pro 26 osobních automobilů.Dětský koutek je v hotelu a máme vybudované dětské hřiště.

Ve vybavení pokojů najdete sprchový kout/WC, LCD TV+SAT, hotelový telefon, minibar, tresor. Restaurace s kapacitou 85 míst, terasa s výhledem na Máchovo jezero 50 míst. Areál hotelu má bar Melodii s tanečním parketem a galerii Ringoland s kapacitou čtyřicet míst, s propojeným Lobby má kapacitu 90 míst. Parkování je zajištěno v areálu hotelu střeženém kamerovým systémem a vjezdem do areálu s nočním zamykáním.

Nově vybudované wellness centrum nabízí moderní způsoby relaxace v parním boxu, biosauně a finské sauně, vířivce, bazénu a masážním salónu. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou teplého a studeného bufetu evropského standardu, za příplatek je možné objednat večeřní menu (tříchodové menu včetně nabídky dietní a dětské stravy). Pro skupiny jsou poskytovány množstevní slevy, je možné organizovat fakultativní výlety do okolí včetně průvodců. Milovníci vína budou nadšeni bohatou nabídkou z 13.000 láhví vín z moravských, italských a francouzských vinic.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL BERG

Každý pokoj a suite je vybaven novým nábytkem, zdravotními matracemi, pokoje jsou doplněny pohodlnými rozkládacími pohovkami a křesly,které mohou sloužit jako případné přistýlky. Dále obsahují LCD televizory s českými i zahraničními programy, telefon, trezor, lednici. Ložnice jsou vybaveny black-outovými závěsy. Pokoje a apartmány mají předsíňky s vestavěnými skříněmi a zrcadlem. Koupelny jsou vybaveny WC, sprchou, umývadlem s toaletkou, mají podlahové vytápěné, žebříkové radiátory a vestavěné vysoušeče vlasů. Na vstupech je kartový hotelový bezklíčový systém, WiFi je samozřejmostí po celém hotelu. Některé suity jsou navíc vybaveny klimatizací, kávovým pokojovým barem, osvětlenými pokojovými toaletkami na líčení.

SUITE  WITH BALCONY je (apartmán) se dvěma ložnicemi (počet postelí v 1. pokoji + počet přistýlek v 1. pokoji) + (počet postelí v 2. pokoji + počet přistýlek v 2. pokoji). Základní vybavení pokoje:  Vlastní koupelnavybavena WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 až 38,5 m². Obsazení: dvě osoby (další přistýlky jsou možné, viz tabulka). Strava: ubytování se snídaní.

JUNIOR SUITE je (apartmán) se dvěma ložnicemi , jedna je dětská s palandami (počet postelí v 1. pokoji + počet přistýlek v 1. pokoji) + (počet postelí v 2. pokoji + počet přistýlek v 2. pokoji). Základní vybavení pokoje: Vlastní koupelna vybavena WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá je 28 až 38,5 m². Obsazení: dvě osoby (další přistýlky jsou možné, viz tabulka). Strava: ubytování se snídaní.

SINGLE ROOM - je pokoj bussines vybavený s větším pracovním stolem, dostatkem zásuvek. Lůžkem 100/200 a pohodlnou polstrovanou sedačkou.
Základní vybavení: Vlastní koupelnu s WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice má pohodlné postelové dvojlůžko s protialergickými matracemi. Na pokoji je LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor, skříň. Plocha je 16 m². Obsazení: jedna osoba (další přistýlky nejsou možné, viz tabulka), dětská postýlka možná. Strava: ubytování se snídaní.

SINGLE ROOM - Immobilen je pokoj standardně vybavený, upravený pro možnost imobilního člověka, bezbariérový příjezd do dvou pater a relaxačního zázemí, úprava sprchy a toalety bez bariéry a ve větších rozměrech.
Základní vybavení: Vlastní koupelna přizpůsobená pro pohyb s invalidním vozíkem, vybavená s WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice má pohodlné postelové jednolůžko 140/200 s protialergickými matracemi. Na pokoji je LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor, skříň. Plocha je 16 m². Obsazení:jedna osoba (další přistýlka je možná, pouze na společném lůžku). Strava: ubytování se snídaní. Poznámka: Pokoj je vchodem situován do společného prostoru komunikace se zásobováním kuchyně a restaurace. Pokoj nemá předsíňku. Není vyloučen hluk při pohybu personálu a ranním zásobování.

DOUBLE ROOM WITH BALCONY je standardní hotelový pokoj navíc s přístupem na vlastní balkon s částečným výhledem na Máchovo jezero. Základní vybavení: pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuelně od 16 do 38,5 m². Obsazení: dvě osoby (další přistýlky jsou možné, viz tabulka). Strava: ubytování se snídaní.

DOUBLE ROOM je standardní pokoj. Základní vybavení: pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou, podlahovým vytápěním, vysoušečem vlasů, hotelovou kosmetikou, termostatickými bateriemi. Ložnice mají pohodlné postele s protialergickými matracemi, prostorné rozkládací pohovky a křesla. Na pokojích jsou LCD televize s českými i zahraničními satelitními programy, lednice, telefon, trezor. Na chodbách jsou vestavěné skříně. Plocha apartmá a pokojů je individuelně od 16 do 38,5 m². Obsazení: dvě osoby (další přistýlky jsou možné, viz tabulka). Strava: ubytování se snídaní

Gastronomie - HOTEL BERG

Snídaně jsou zajišťovány formou bufetu

Gastronomie je zaměřena na středomořskou a italskou kuchyni, trvalá nabídka je doplńována sezonní nabídkou jídel.

Večeře za příplatek je čtyřchodové menu, které se skládájí z: salátového bufetu (talíře) + polévky  + výběru ze  hlavních jídel + výběr dezertu, nebo sýrů  

Pro hosty,kteří volí individualní výběr je připravena nabídka našeho "Jídelního lístku",kde je nabídka nejoblíbenějších pasta předkrmů, polévek a masových  specialit z itálie a to včetně oblíbené PIZZY ,kde si vybere i nejmlsnější zákazník

Nabídka je doplněna o nápojový lístek nealkoholických a alkoholických "nápojových hitů" ( Pilsner Urquel, Stela, Coca cola atd)

"Vinný lístek" je vybaven nejlepšími víny z moravy a evropskými víny především z Čech, Francie a Itálie. V hotelu je vinotéka s 13.000 láhvemi.

BAR MELODIE a LOBBY BAR nabízí ochutnávky desítek rumů a ostatních destilátů.

 

Okolí - HOTEL BERG

HOTEL BERG je situován v nádherné přírodní scenérii Máchova kraje a sousedního Kokořínského údolí, je zde velký výběr turistických tras, cyklotras, rozsáhlý lesní areál pro rekreační bruslení, nabídka vodních sportů, rybaření a jiného sportovního vyžití.
V nejbližžším okolí doporučujeme:

Skalní hrad a poustevna Sloup v Čechách
Středověký skalní hrad vybudovaný na přelomu 13. a 14. století. Množství skalních prostor, světského i sakrálního určení, je vytesáno a dostavováno jak uvnitř skály, tak i na jejím povrchu. Tyto skalní objekty jsou vzájemně důmyslně propojeny.

Další výlety:
Hrad Houska
Původně gotický hrad postaven ve 13. stol., po provedených přestavbách dnes spíše renesanční zámek. Tajemný, magický, prokletý či pekelný. Všechny tyto přívlastky má hrad jménem Houska, který byl zpřístupněn široké veřejnosti teprve roku 1999.
Kokořín
Hrad postavil r. 1320 Hynek Berka z Dubé, obýván byl do pol. 16. stol., poté opuštěn a změnil se v ruinu. Základy hradu Kokořín byly vytesány do pískovcové skály v místě, kde se kdysi rozlévalo mělké druhohorní moře. Stopy, které v krajině zanechalo zvýšení mořské hladiny v období svrchní křídy, můžete najít v podhradí i v celém širokém okolí.
Státní zámek Zákupy
Renesanční zámek založený v 16. stol. s rozsáhlým zámeckým parkem. Původní gotická tvrz ze 14. stol., přestavěná v pol. 16. stol na renesanční zámek Berky z Dubé. V posl. třetině 17. stol. dostal zámek barokní podobu. Poté byl vydrancován pruskými vojáky a ke konci 18. stol. byl zničen sedláky.
Hrad Bezděz
Hlavní pláž ve Starých Splavech:
Nabízený sortiment služeb: plovoucí bazén, aquapark (vodní trampolíny různých rozměrů, skluzavky, lezecké stěny na vodě ve tvaru ledovců, kolotoče a houpačky na vodě nebo vodní katapulty). Všechno ve velikosti jak pro děti tak i pro dospělé. Vodní volejbal, nohejbal šlapadla, lodičky, obří skluzavky, plážový volejbal, stolní tenis. Veškeré atrakce včetně lehátek se slunečníky na pláži jsou v ceně celodenního vstupného.

 

Dostupnost - HOTEL BERG

Pravidelné vlakové spojení směrem od Liberce i Prahy, železniční stance staré Splavy se nachází pět minut pěší chůze od Hotelu Berg. Autobusová zastávka je vzáledná přibližně osm minut pěší chůze od hotelu. Vlaková zastávka je 4 minuty od hotelu. HOTEL BERG ma vlastní hotelový bus a zajišťuje transfer a letiště.

Další informace

Při pobytu živých zvířat, jako je pes apod., je nutné si vždy u HOTELU BERG vyžádat - ověřit, zda zvíře bude v hotelu přijato. Přijatelná velikost psa je do váhy 6 kg. Po hotelu se musí pohybovat uvázán pod dohledem.

Lodní doprava na Máchově jezeře:
Lodní doprava na Máchově jezeře má svou téměř 90letou historii. V červnu 1920 byl spuštěn na vodní hladinu parníček Greif, v roce 1924 jej už vystřídaly motorové lodě Maria a Tista.

Po druhé světové válce byly stávající lodě přejmenovány podle hrdinů Máchova Máje na Hynka a Jarmilu, v květnu 1959 vyplula zatím největší loď Máj, která jediná je českého původu. Nejmladší loď Racek brázdí vody jezera od roku 1966.

Okružní plavba lodí po Máchově jezeře:
pravidelně v měsících červenci a srpnu, v ostatních měsících pouze na objednání!!!
V současné době jezdí lodě od května do října. Ovšem v květnu, červnu, září a říjnu pouze na objednávku u společnosti Regio Máchova kraje, a. s., která plavbu zajišťuje. Okružní jízdu po Máchově jezeře lze podniknout v červenci a v srpnu od 9 do 17 hodin z Hlavní pláže v Doksech, v úterý a pátek ve 14 hod. ze Starých Splavů a ve středu a v neděli v 10:30 hod. od hotelu Port, který leží na břehu jezera mezi Doksy a Starými Splavy.

Okružní plavba:
Délka okružní plavby 30 minut Cena za dospělého 85,- Kč Cena vlastníků slevové Benefit karty 75,- Kč Cena za dítě (4 - 15let) 40 ,- Kč

V případě zájmu si lze loď pronajmout na různé slavnosti, pracovní schůze, či jiná výročí.

Ubytování Doksy – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

HOTEL BERG

Lázeňský vrch 82,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: parkhotelbohemia@hotel.cz

HOTEL BERG - galerie

HOTEL BERG - Hodnocení

9x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

  • Dmitry Rakita

    Bydleli jsem v rodinnem pokoji, ve 3 patre, pokoj ma dve mistnosti, ktere se rozdeluji pojizdnou prickou, vsechno nove, ciste, dostatecna plocha, predsin ktera jeste vic izoluje pokoj od verejne chodby a dodava klidu. Takove dobre podminky jsme vubec necekali a byli velice prijemne prekvapeni, dekujeme.

  • Jaroslav Řezníček

    Nízký tlak a málo vody, sprchování problematické. Ostatní výborné.

  • Pawel Ksiazek

    Thank you ,all is ok.