Jachta Holany ubytování Holany

Fotografie uživatelů (12)

Jachta Holany Jachta Holany Jachta Holany zobrazit všechny fotografie

Jachta Holany

Holany 0106, 47002 Holany

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Jachta Holany

Nabízíme vám rekreační ubytování v nádherné přírodě borového lesa v turistické oblasti zvané Máchův kraj. Rekreační středisko a kemp Jachta Holany je vzdáleno ca 1 km od obce Holany a 10 km od města Česká Lípa. 

Ubytování je možné v 8 velkých chatách a dostatek prostoru u vody i v centru kempu je určen ke stanování či umístění karavanů. Chaty jsou standardně vybaveny společnou lednicí, rychlovarnou konvicí a vařičem.

V hlavní budově se nachází společenská místnost, krytá terasa, bar a restaurace s krbem, která vás svým bohatým výběrem kvalitních jídel jistě překvapí. Rekreační středisko lze využít též ke školním výletům, maturitním a abiturientským večírkům, sportovním soustředěním, školením apod. Hromadné akce dostávají množstevní slevy.

Ke zpříjemnění pobytu slouží také vlastní písečnou pláž, loďky, šlapadla, kánoe, volejbalové a fotbalové hřiště, stolní tenis, líný tenis, ruské kuželky, kulečník, stolní fotbal, šipky a různé společenské hry.

Zaslat poptávku

Pokoje - Jachta Holany

Pokoje ve velkých chatách jsou 4lůžkové. Ve zhruba polovině všech pokojů jsou palandy. Druhá polovina je určena pro rodiny s dětmi, takže zde je spaní na manželské posteli a na jedné palandě.

Celé chaty i pokoje jsou nově natřeny a vymalovány (v r. 2013).

Každá chata je vybavena společnou lednicí, rychlovarnou konvicí a dvouplotýnkovým vařičem.

Gastronomie - Jachta Holany

snídaně, polopenze nebo plná penze – dle typu pobytu
navíc široká nabídka hotových a smažených jídel

Okolí - Jachta Holany

Okolí rekreačního střediska je rájem pro turisty a cyklisty. pro které je připravena celá řada zajímavých stezek. Rovněž můžete uskutečnit romantickou plavbu na lodičkách nebo šlapadlech či se projít kolem Milčanského rybníka pěšky. V blízkém okolí Jachty Holany najdete např. zříceniny hradů Vítkovec, Jiljov nebo Ronov. Známé je též romantické údolí Peklo u Zahrádek se svými skalními útvary a stezkou kolem potoka.

Autem nebo na kole dostupné jsou mezi jinými obec Úštěk, zámek Zákupy, hrady Bezděz, Houska nebo Sloup v Čechách, dále Máchovo jezero, Doksy, zřícenina hradu Jestřebí, oblast Kokořínska, Provodínské kameny a mnohé další. Doporučit můžeme také procházky kolem holanských rybníků, anebo za méně slunečného počasí návštěvu mnoha zajímavých muzeí a výstav - více viz www.jachtaholany.cz

Dostupnost - Jachta Holany

Autobusová zastávka v obci Holany - ca 1,5 km

Vlaková zastávka v obci Zahrádky - ca 4 km

Vyberte si nabídky ubytování Holany. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Jachta Holany

Holany 0106,Holany 47002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: jachta-holany@hotel.cz

Jachta Holany - galerie

Jachta Holany - Hodnocení

2x
0x
2x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 65%

  • Anonym

    Výborná strava, málo zábavy pro ubytované bylo by třeba pořádat každý týden večerní zábavu(disco)

  • Čivrs

    Každý rok se sem s přáteli rádi vracíme. Výborné výchozí místo pro cyklovýlety. V restauraci se výborně najíte za příznivou cenu.

  • Milan

    Opravdu nádherná příroda, v okolí leží celá řada turistických cílů, které stojí za návštevu. A při špatném počasí nemusíte být smutní, dobré pivo, jídlo a vstřícná obsluha Vám spraví náladu:)