Hotel Břízky ubytování Jablonec nad Nisou

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Břízky Hotel Břízky Hotel Břízky zobrazit všechny fotografie

Hotel Břízky

Průběžná 22, 46604 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Břízky ****

Město Jablonec nad Nisou, kde se nachází hotel Břízky, je proslulé výrobou skla a bižuterie i atraktivním okolím. Celková kapacita hotelu je 29 pokojů (61 lůžek). Součástí hotelového komplexu jsou dvě konferenční místnosti pro 40-60 osob, tenisová hala se 4 kurty, 2 squashovými a 2 badmintonovými kurty, indoor golfem, fitness, Physiotherm infra-kabinou, saunou, vnitřním a venkovním relaxačním bazénem s vířivkou a protiproudem, dětským koutkem. Celý areál je oplocen a zabezpečen elektronickým a kamerovým systémem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Břízky

Všech 29 pokojů (1 jednolůžkový pokoj, 21 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 4 třílůžkové a 3 apartmány s manželskou postelí) jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, fénem, TV se satelitním programem, wi-fi, telefonem s přímou volbou a termoregulací.

Gastronomie - Hotel Břízky

Restaurace hotelu Břízky nabízí nevšední výběr jídel mezinárodní kuchyně. Veškerá jídla jsou připravována z maximální péčí a z prvotřídních surovin. Každé jídlo, které si v naší restauraci vychutnáte, se pro Vás stane zážitkem, který obohatí Váš den a zpříjemní Váš pobyt. Samozřejmostí je široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů a vynikající kávy.

Okolí - Hotel Břízky

V okolí hotelu je možnost využití široké škály nabídky sportovních a relaxačních aktivit: přírodní lezecká stěna, jablonecká přehrada, osm tenisových antukových dvorců, městský bazén, městská sportovní hala, travnaté fotbalové hřiště a hřiště s umělým povrchem. Dále je možné navštívit Golf Club Liberec či Ypsilon Golf Resort v Liberci. Poloha Hotelu Břízky v Jizerských horách nabízí i možnost turistiky a cykloturistiky. V Jablonci nad Nisou můžete navštívit mimo jiné Muzeum skla a bižuterie a v Liberci se nachází Botanická a Zoologická zahrada. V zimě jsou v okolí hotelu ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.

Dostupnost - Hotel Břízky

Zastávka: 600 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Zajišťujeme masérské a rehabilitační služby, a zapůjčení kol. Po vzájemné dohodě je možno domluvit hodiny tenisu s profesionálními trenéry a ubytování domácích mazlíčků.

Máte-li zájem o další ubytování Jablonec nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Břízky

Průběžná 22,Jablonec nad Nisou 46604

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-brizky@hotel.cz

Hotel Břízky - galerie

Hotel Břízky - Hodnocení

19x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Tomáš Kaiseršot

  Dobrý den, všechna uvedená kriteria musím hodnotit opravdu jako "velmi spokojen". Ještě chybí kriterium hodnotící kvalitu kuchyně, kde musím dát opět známku 10.

 • Pan Burda

  Moc pěkný pobyt, pokoj byl velmi čistý,chování personálu - vlídné, služby na úrovni, jen jedno z jídel v resturaci bylo až příliš HOT (nepoživatelné) a snídaně by mohla být bohatší, ale jinak opravdu fajn.

 • Peter Schmid

  Wir waren angenehm überrascht vom Hotel und vom Service und der Küche

 • Anonym

  Hotel je nový, pěkný přímo na břehu vodní nádrže Mšeno, trochu horší dostupnost do centra města, ale zato okolí hotelu je velmi pěkné. Všechny služby hotelu odpovídají ceně.