Hotel Břízky ubytování Jablonec nad Nisou

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Břízky Hotel Břízky Hotel Břízky zobrazit všechny fotografie

Hotel Břízky

Průběžná 22, 46604 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Břízky ****

Město Jablonec nad Nisou, kde se nachází hotel Břízky, je proslulé výrobou skla a bižuterie i atraktivním okolím. Celková kapacita hotelu je 29 pokojů (61 lůžek). Součástí hotelového komplexu jsou dvě konferenční místnosti pro 40-60 osob, tenisová hala se 4 kurty, 2 squashovými a 2 badmintonovými kurty, indoor golfem, fitness, Physiotherm infra-kabinou, saunou, vnitřním a venkovním relaxačním bazénem s vířivkou a protiproudem, dětským koutkem. Celý areál je oplocen a zabezpečen elektronickým a kamerovým systémem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Břízky

Všech 29 pokojů (1 jednolůžkový pokoj, 21 dvoulůžkových pokojů s oddělenými lůžky, 4 třílůžkové a 3 apartmány s manželskou postelí) jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, fénem, TV se satelitním programem, wi-fi, telefonem s přímou volbou a termoregulací.

Gastronomie - Hotel Břízky

Restaurace hotelu Břízky nabízí nevšední výběr jídel mezinárodní kuchyně. Veškerá jídla jsou připravována z maximální péčí a z prvotřídních surovin. Každé jídlo, které si v naší restauraci vychutnáte, se pro Vás stane zážitkem, který obohatí Váš den a zpříjemní Váš pobyt. Samozřejmostí je široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů a vynikající kávy.

Okolí - Hotel Břízky

V okolí hotelu je možnost využití široké škály nabídky sportovních a relaxačních aktivit: přírodní lezecká stěna, jablonecká přehrada, osm tenisových antukových dvorců, městský bazén, městská sportovní hala, travnaté fotbalové hřiště a hřiště s umělým povrchem. Dále je možné navštívit Golf Club Liberec či Ypsilon Golf Resort v Liberci. Poloha Hotelu Břízky v Jizerských horách nabízí i možnost turistiky a cykloturistiky. V Jablonci nad Nisou můžete navštívit mimo jiné Muzeum skla a bižuterie a v Liberci se nachází Botanická a Zoologická zahrada. V zimě jsou v okolí hotelu ideální podmínky pro běžecké a sjezdové lyžování.

Dostupnost - Hotel Břízky

Zastávka: 600 m
Autobusové nádraží: 2000 m
Centrum: 2000 m
Vlakové nádraží: 1000 m

Další informace

Zajišťujeme masérské a rehabilitační služby, a zapůjčení kol. Po vzájemné dohodě je možno domluvit hodiny tenisu s profesionálními trenéry a ubytování domácích mazlíčků.

Máte-li zájem o další ubytování Jablonec nad Nisou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Břízky

Průběžná 22,Jablonec nad Nisou 46604

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-brizky@hotel.cz

Hotel Břízky - galerie

Hotel Břízky - Hodnocení

19x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 95%

 • Tomáš Kaiseršot

  Dobrý den, všechna uvedená kriteria musím hodnotit opravdu jako "velmi spokojen". Ještě chybí kriterium hodnotící kvalitu kuchyně, kde musím dát opět známku 10.

 • Pan Burda

  Moc pěkný pobyt, pokoj byl velmi čistý,chování personálu - vlídné, služby na úrovni, jen jedno z jídel v resturaci bylo až příliš HOT (nepoživatelné) a snídaně by mohla být bohatší, ale jinak opravdu fajn.

 • Peter Schmid

  Wir waren angenehm überrascht vom Hotel und vom Service und der Küche

 • Anonym

  Hotel je nový, pěkný přímo na břehu vodní nádrže Mšeno, trochu horší dostupnost do centra města, ale zato okolí hotelu je velmi pěkné. Všechny služby hotelu odpovídají ceně.
Dárkové poukazy Spa.cz