Hotel Merkur ubytování Jablonec nad Nisou

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Merkur Hotel Merkur Hotel Merkur zobrazit všechny fotografie

Hotel Merkur

Anenské náměstí 4340/8, 46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Merkur ***

Přímo v hotelu můžete využít Solnou jeskyni, Taxislužbu, ČS Bankomat. Denní Bar ve vstupní hale (30 míst), Snack Bar Restauraci v přízemí (35 míst), obědovou nekuřáckou Restauraci v 1.patře (40míst), Kavárnu ve 2.patře (120 míst, možno rozdělit napůl) nebo Vinárnu s pódiem v suterénu (50 míst). Uvedená střediska pronajímáme i jako samostatné sály a salónky. Ceny pronájmů se liší dle časového rozmezí či konzumace. Využít lze naše plátno a flipchart včetně popisovačů. Na požádání zajistíme dataprojektor za poplatek požadovaný pronajímatelem.

Nově otevřená Solná jeskyně přímo v hotelu. Pro odpočinek, relaxaci a dobré působení na zdraví je v hotelu k dispozici i mimo otevírací dobu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Merkur

Hotel jako takový disponuje 79 pokoji se 165 lůžky (z toho jeden bezbariérový, dva apartmány a jedna přenosná dětská postýlka do 2let dítěte). Pokoje jsou standardně vybaveny - včetně telefonu, radia, LCD TV-SAT, a oddělenou koupelnou (sprcha x vana) s toaletou.

Gastronomie - Hotel Merkur

Součástí hotelu je restaurace pro hotelové hostey otevřená 12:30 - 14:00h a lobby bar u recepce pro hotelové hosty nonstop.

Okolí - Hotel Merkur

Ve městě se pak nachází rozlehlá Jablonecká Přehrada pro letní koupání, zimní bruslení či celoroční příjemné procházky. Dále také Bazén, Městská sportovní hala pro vnitřní sporty, Stadion, Zimní stadion a Sokolovna přímo u hotelu, Tenis + squash centrum, Bowling, několik supermarketů… . V bezprostřední blízkosti města začínají turistické stezky, cyklostezky a pro lyžaře sjezdařské i běžecké trasy.

Dostupnost - Hotel Merkur

K hotelu se snadno dostanete autem, hostům je k dispozici garáž se zabezpečovacím zařízením za cenu 150,- Kč/auto/noc a 75,- Kč/motorka/noc, případně lze parkovat přes ulici na městském parkovišti chráněném kamerovým systémem (placené PO - PÁ 8:00 - 18:00). Autobusové nádraží je vzdáleno cca 300m, vlakové cca 500m a zastávka tramvaje (trasa Liberec - Jablonec n/N) cca 100m od hotelu.

Další informace

Pro ubytované hotelové hosty je zdarma k dispozici trezor v recepci a Wi-Fi připojení. Za poplatek pak lze požádat o kopírovací, telefonní i faxové služby.

Ubytování Jablonec nad Nisou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Merkur

Anenské náměstí 4340/8,Jablonec nad Nisou 46601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Merkur - galerie

Hotel Merkur - Hodnocení

3x
2x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • Anonym

    Das Hotel befindet sich im Zentrum der Stadt Jablonec nad Nisou. Die Einkaufsstraßen sind bequem zu Fuß erreichbar. Das Personal im Hotel war sehr freundlich. Das Hotelzimmer wurde in einem sauberen und gepflegten Zustand vorgefunden. Die Raumtemperatur war für den Aufenthalt im Zimmer eindeutig zu niedrig (ca. 17-18 Grad bei einer Außentemperatur von -3 Grad).