Pension Půlměsíc ubytování Jablonec nad Nisou

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Pension Půlměsíc

Fotografie uživatelů (12)

Pension Půlměsíc Pension Půlměsíc Pension Půlměsíc zobrazit všechny fotografie

Pension Půlměsíc

Soukenná 13, 46601 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Půlměsíc ***

Penzion Půlměsíc poskytuje celkem 5 stylově a pohodlně zařízených dvoulůžkových pokojů, všechny s možností přistýlky. Ceny ubytování již od 350Kč/osoba! V penzionu je zavedeno Wi-Fi připojení k internetu pro zvýšení komfortu ubytování.
Penzion Půlměsíc je svou polohou v centru města Jablonce nad Nisou ideální volbou pro všechny kategorie návštěvníků. V zimním období uspokojí nedaleká horská střediska i ty nejnáročnější lyžaře, v letních měsících si vychutnáte pěší i cyklo výlety za krásami Jizerských hor. Nehledáte aktivní odpočinek? Jablonec nad Nisou i nedaleký Liberec nabízí mnoho možností relaxace - centrum Babylon, ZOO a Botanická zahrada, prvotřídní sportovní zážitek si můžete odnést ze stadionu Bílých Tygrů nebo z fotbalového stadionu U Nisy.

Zaslat poptávku

Dostupnost - Pension Půlměsíc

Pension Půlměsíc leží v samém centru města Jablonce nad Nisou, což ovšem nikterak neomezuje klid a pohodlí ubytovaných klientů. Náš penzion je často vyhledáván náročnými zákazníky, kteří oceňují kvalitu poskytovaných služeb.

Ubytování Jablonec nad Nisou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pension Půlměsíc

Soukenná 13,Jablonec nad Nisou 46601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzionpulmesic@hotel.cz

Pension Půlměsíc - galerie

Pension Půlměsíc - Hodnocení

17x
2x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 97%

 • Evelyna Vozábalová

  Nadstandardní chování majitele penzionu a celého personálu, velmi stylově i funkčně sladěný interiér pokoje a koupelny, chutné jídlo, skvělé pivo, klidné a pohodové místo, ačkoli je penzion v samém centru města.

 • Stanislava Břeská

  Personál byl velice snaživý a ochotný, čistota vzorná, příjemné prostředí a výhoda parkování přímo u pensionu.

 • Tomáš Krupička

  Skutečně nemám absolutně žádných výhrad, personál byl ochotný, příjemný, starostlivý, přesně jak má být. Pokoj skvěle vybavený, čistý, cena služeb odpovídá, jen restaurace je trochu dražší, ale její služby jsou také na vysoké úrovni, včetně prostředí.

 • Kateřina Turková

  Báječný přístup personálu a skvělá kvalita...jistě ještě někdy ráda zavítám! takový komfort je málo kdy...tleskám..děláte to velmi dobře!!

 • Daniel Slodki

  Everything was just OK. I can reccomend this Pension - small and interesting. Breakfast - the best :)
Dárkové poukazy Spa.cz