Antonie Hotel ubytování Frýdlant

Fotografie uživatelů (31)

Antonie Hotel Antonie Hotel Antonie Hotel zobrazit všechny fotografie

Antonie Hotel

Zelená 905, 46401 Frýdlant

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Antonie Hotel ****+

Zbrusu nový hotel Antonie je novostavbou se zřetelnými rysy funkcionalismu posíleného o technologie 21. století. Nabízíme ubytovací, kongresové, restaurační, wellness a spa služby a komplexní sportovní zázemí pod jednou střechou. V regionu frýdlantského výběžku jsme výjimečným a ojedinělým konceptem.

Hotel bohatě splňuje mezinárodní klasifikaci **** superior standardu. Komplex je ojedinělý, co do šíře nabízených služeb, a to, jak pro hotelové – bydlící, tak pro nebydlící hosty. Zároveň je koncipován, jako komorní zařízení s ubytovací kapacitou pouhých 46 osob ve dvoulůžkových pokojích.

Restaurace v prvním podlaží hotelu je panoramaticky prosklená a láká svým celoročním výhledem na hřebeny Jizerských hor a frýdlantské údolí s dominujícím zámkem. Za pěkného počasí se nabízí posezení na velkorysé restaurační terase.

Antonie Spa Concept má řadu prvků klasických římských lázní. Ať už se jedná o obklady a dlažby z pravých kamenných italských mozaik či originální římské parní lázně (caldarium) nebo odpočinkové zóny (respirium). K péči o zdravé tělo i ducha přispívá: vertikální turbosolárium, finská sauna, infra sauna, whirpool, plavecký bazén, ochlazovací bazének, venkovní eko koupací jezírko s 20 metrovou plaveckou dráhou, pečlivě udržované travnaté odpočinkové plochy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Antonie Hotel

Hotel nabízí 23 komfortních, individuálně designovaných pokojů ve standardu 4 hvězdy superior, ideální pro business pobyty. Celková kapacita 46 lůžek (s přistýlkami další kapacita), vybavení pokojů: celoplošné bezdrátové pokrytí vysokorychlostním internetem, v každém pokoji navíc komfortní pracoviště – psací stůl s možností kabelového připojení k internetu.

Gastronomie - Antonie Hotel

Restaurace je otevřena celodenně nejen pro bydlící hosty, ale už od snídaně uvítáme i nebydlící hosty a připravíme pro různé denní příležitosti individuální nabídku. Naše restaurace si zakládá na odborném garantování nejvyšších hygienických a kulinářských nároků.

Tým vede profesionální šéfkuchař s mezinárodní mnohaletou zkušeností. Vždy a u každého jídla víme z jakých surovin a z jakých zdrojů je připravováno. Stravovací koncept naší mezinárodní moderní kuchyně dokážeme přizpůsobit vašim požadavkům, najdete u nás jak regionální, tak sezónní speciality. Přijďte a ochutnejte.

Další informace

Nejen pro bydlící hosty, se v budově hotelu skrývá, na výšku dvou běžných pater, multifunkční sportovní sál s pohyblivou dělící přepážkou. Jejím umístěním ve středu sálu vznikají dva evropskou squashovou asociací certifikované squashové kurty, odsunutím přepážky vzniká sportovní hala s možností využití jako badmintonové hřiště nebo hřiště na různé míčové hry a samozřejmě společná cvičení jóga, power jóga, aerobic, zumba, pilates…či jako tělocvična pro jakékoliv sportovní vyžití.

Fitness room je vybaven exkluzivními kardio a posilovacími stroji. V letním období nabízíme možnost využít tenisový kurt s umělou antukou a multifunkční hřiště.

Ubytování Frýdlant – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Antonie Hotel

Zelená 905,Frýdlant 46401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: antonie-hotel-superior@hotel.cz

Antonie Hotel - galerie

Antonie Hotel - Hodnocení

9x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

 • Petr Komínek

  Celá rodina byla nadšená z pobytu v Antonii. Obrovský pokoj, skvělý wellness, pochoutky k večeři, ochotný personál.

 • Anonym

  V době našeho pobytu byl v hotelu i v okolí neskutečný klid, který jsme si velice užili. Byli jsme opravdu moc spokojeni.

 • Lenka Břeská

  Úžasná kombinace designu, polohy, služeb, profesionálně lidského personálu, gastronomie a wellnessu.

 • Dana Sternwaldová

  Hotel byl úžasný po všech stránkách i co se týče kuchyně, která byla opravdu delikátní. Tento hotel určitě doporučím svým známým a moc ráda se tam opět vrátím.

 • Anonym

  Úžasný víkendový pobyt. Velice milý a ochotný personál. Nádherné luxusní ubytování. Ovšem pro šéfkuchařovo umění nemám slov. To bylo tak úžasné, že se to nedá slovy popsat :-) Moc děkujeme.
velikonoce-wellness-pobyt