Centrum Babylon - Hodnocení

Centrum Babylon - Hodnocení

Zpět na Centrum Babylon
16x
2x
4x
0x
5x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 72%

 • Anonym

  bylo to tam skvělé, rádi si to se synem zopakujeme

 • Anonym

  bylo tam moc hezky

 • Poprvé jsme tu byli vloni v září - vybrali jsme si balíček All-inclusive na dva dny a jednu noc - bylo to bezva, ale jídlo v ceně nám nechutnalo (kromě snídaně). Podruhé jsme tu byli hned letos v únoru a jídlo se velice zlepšilo, i pokoj jsme tentokrát měli větší, je bezva, že hoteloví hosté mohou ráno do bazénu dřív než lidé zvenčí. Taky je fajn, že je tu vše pod jednou střechou, takže v pantoflích si projdete všechny zábavní parky... Nejen dětem, ale i nám dospělým se tu velmi líbilo a v zimě si to zopáknem. Je to sice trochu dražší, ale stojí to opravdu za to. :-)

 • Babylon je sice draší, ale určitě si to zde užije celá rodina. Levně výjde návštěva večer. Špatnou zkušenost mám bohužel s parkování 20min jsme projížděli marně parkoviště a bohužel i v přilehlích ulicích bylo vše obsazeno. Takže pevné nervy, nebo připadně zaparkujete někde v obchodním centru v LBC jich je dost.

 • Musím Babylon zhodnotit velice kladně, byla jsem tam pouze jednou, ale užila jsem si to maximálně a mohu jenom doporučit. Vylítat se na tobogánech nebo procházet tajemné jeskyně, vyblbnout se ve výřivkách, prostě maximální relax, příjemné a pěkné místo a po tom skoro celodenním rachtání si dát v místní restauraci jídlo formou švédských stolů - naprostá paráda:-)

 • Anonym

  Musím Babylon zhodnotit velice kladně, byla jsem tam pouze jednou, ale užila jsem si to maximálně a mohu jenom doporučit. Vylítat se na tobogánech nebo procházet tajemné jeskyně, vyblbnout se ve výřivkách, prostě maximální relax, příjemné a pěkné místo a po tom skoro celodenním rachtání si dát v místní restauraci jídlo formou švédských stolů - naprostá paráda:-)

 • Letos jsem zde byla podruhé a byl to opět neopakovatelný zážitek.Kulturní zařízení, kde přijdou na své všichni. Aquapark nabízí místo jak k odpočinku, tak k vyřádění Vás i Vašich dětí. Sauna, solarium, výřivky, ledové jeskyně, tobogány, točivá voda, skluzavky, prostě bezvadní místo na výlet. Stojí to za to!!!

 • Velice příjemné relax centrum.

 • Pro děti i dospělé hezké místo na vyblbnutí. Pouze plavci si zde nepřijdou na své.