Inter Hostel Liberec ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (15)

Inter Hostel Liberec Inter Hostel Liberec Inter Hostel Liberec zobrazit všechny fotografie

Inter Hostel Liberec

Třída Svobody 138/2, 46015 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Inter Hostel Liberec

Interhostel se nachází v klidné části liberce, ne však daleko od centra dění. Interhostel nabízí levné a příjemné ubytování určené halvně nezávislým cestovatelům, kolektivům či firemním zaměstnancům. Nabízíme ubytování ve 2- pokojových unitech s vlastním sociálním zařízením a apartmantech. Pokoje jsou vybaveny TV se satelitním příjmem, lednici a některé vlastním kuchyňským koutem. V blízkosti Interhostelu se nachází například Liberecká Zoologická zahrada, Botanická zahrada. Interhostel je příjemně dostupný do centra - 15 minut chůze kolem Harcovské přehrady, nebo 3 minuty autem. Samozřejmostí je dostupnost MHD. Liberec nabízí kulturní i sportovní vyžití.

Zaslat poptávku

Pokoje - Inter Hostel Liberec

Interhostel nabízí ubytování v 2 pokojových unitech s TV se satelitním připojením, lednicí a některé s kuchyňským koutem.

Gastronomie - Inter Hostel Liberec

Snídaně 99 Kč/os. (teplé a studené nápoje dle výběru, švédský stůl)

Okolí - Inter Hostel Liberec

V okolí Interhostelu se nachází Zoologická a botanická zahrada. Interhostel leží na úpatí Jizerských hor a s výhledem na Ještědskokozákovský hřbet s dominantou Ještědu. Liberec jako město nabízí široké kulturní a sportovní vyžití.

Dostupnost - Inter Hostel Liberec

Interhostel je vzdálen od centra 15 minut příjemnou procházkou kolem Harcovské přehrady nebo 3 minuty autem, popř 5 minut MHD.

Další informace

Interhostel nabízí parkování pro 30 aut střežené kamerovým systémem zdarma, společenskou místnost s TV, DVD a satelitem, prádelnu s pračkou a sušičkou, wif/internet a konferenční místnost pro 40 osob

Máte-li zájem o další ubytování Liberec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Inter Hostel Liberec

Třída Svobody 138/2,Liberec 46015

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Inter Hostel Liberec - galerie

Inter Hostel Liberec - Hodnocení

86x
26x
5x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 91%

 • Yury Sadouski

  spokojenost

 • Anna Nemethová

  Postrádala jsem v koupelně /nebo na pokoji / ručník, nebo osušku. I v levnějších zařízeních toto vybavení patří k ceně pobytu.Děkuji. Jinak spokojenost.

 • Kateřina Procházková

  Byli jsme velmi spokojeni. Vše čisté, nové, dobře vybavené. Není sice situován přímo v centru, ale autobusová zastávka je velmi blízko a do centra se dostanete během 15 minut. Proto tento hostel vřele doporučujeme :)

 • L. Hrdinková

  Výborná komunikace jak s rezervační službou, tak i přímo s hostelem. Až zase pojedeme na noc do Liberce, zvolíme tento hostel.

 • Miroslav Kolda

  Vše nové a pěkné, velmi doporučuji!

 • Jaromír Betlach

  Byli jsme spokojeni

 • Jiřina Přerovská

  S ubytováním v Inter Hostelu v Liberci jsme byli velmi spokojeni. Služby a jejich kvalita předčily naše očekávání. Velmi děkujeme personálu za ochotu a vstřícnost. Jiřina Přerovská

 • paní Bláhová

  Hezké ubytování v nově rekonstruované budově, televize a lednička na pokoji, ochotný personál. Vše voní čistotou. Doporučuji.

 • Josef Donoval

  Profesionální přístup ze všech stran za minimální cenu. Pokud je třeba levný hostel, doporučuji tento. Vše krásně čisté, nové, personál milý, ochotný a přívětivý. Nesetkali jsme se s nejmenším problémem.

 • Pavlína Chaloupková

  S ubytováním jsme byli velmi spokojeni, velice ochotný personál,bezvadné místo z hlediska programu pro děti- kousek zoo, botanická, přehrada. Čisto, bezvadná byla i lednička na pokoji. Nádherná koupelna.

Celkem záznamů: 27
1 2 3