Pension Pleštil ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (14)

Pension Pleštil Pension Pleštil Pension Pleštil zobrazit všechny fotografie

Pension Pleštil

Švermova 115/27, 46010 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Pleštil ***

Pension Pleštil rodinného typu se nachází v jednom z největších měst České Republiky v Liberci. Lokalita Františkov, nedaleko centra Babylon a také lyžařského areálu Ještěd.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Pleštil

Pro váš odpočinek můžeme nabídnout ubytování ve 3 dvoulůžkových s možností přistýlky. Pokoje mají vlastní koupelnu se sociálním zařízením. Pro návštěvníky pensionu je k dispozici restaurace o kapacitě 40 míst. V letních měsících příjemné posezení na letní terase s udírnou. Parkování je možné přímo u objektu.

Okolí - Pension Pleštil

V blízkosti najdete celou řadu zajímavých památek královský hrad Bezděz, zříceninu hradu Trosky, zámky Hrubý Rohovec, Sychrov, Frýdlant a stavby lidové architektury. Také milovníci přírody si zde přijdou na své v okolí je mnoho rozhleden, Panská Skála a Prácheň nebo Bozkovské dolomitové jeskyně. Skalní město v Českém Ráji se snaží o zápis do chráněných památek UNESCO jako přírodní a kulturní skvost. Symbolem kraje je vysílací věž na hoře Ještěd, která též slouží jako vyhlídková restaurace i hotel.

Vyberte si nabídky ubytování Liberec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension Pleštil

Švermova 115/27,Liberec 46010

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Pension Pleštil - galerie

Pension Pleštil - Hodnocení

4x
2x
5x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 68%

  • Jan Šneberger

    Vše proběhlo naprosto v pořádku,obsluha byla velice dobrá,zázemí odpovídá popisu a předevšim v letních měsících kdy je k dispozici zahrádka se specialitami z udírny a výbornym točenym pivem můžu vřele doporučit a to nejen jednotlivcům ale i rodinám s dětmi.

  • František Eidkum

    Přivítal bych větší nabídku jídel - oběd,večeře, snídaně bez problému dostačující,hodnotím i jako kvalitní nabídka parkování vozidla v areálu penzionu.Doporučím pro další zájemce. František Eidkum

  • Vladimír Kohout

    Cena odpovídá kvalitě. Pokud se jedná o přespání, mohu doporučit.