Penzion Jasmín ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (40)

Penzion Jasmín Penzion Jasmín Penzion Jasmín zobrazit všechny fotografie

Penzion Jasmín

Doktorky Milady Horákové 15, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Jasmín ***

Penzion je umístěn v centru města Liberce, 2min chůze do Aquaparku Babylon a nákupního střediska Forum.Parkoviště je zdarma v uzavřeném dvoře objektu s kamerami. V celém penzionu je možné bezplatně využít připojení k internetu přes Wifi síť zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Jasmín

K dispozici je 13 pokojů po dvou lůžkách. Pokoje jsou komfortně vybaveny včetně koupelny a WC a Lcd TV. Na pokoj je možné přidat přistýlku.Pokoje s koupelnou a sociálním zařízení mají cca 20m2.

Gastronomie - Penzion Jasmín

Snídaně jsou podávány formou bufetu v jídelně v přízemí .Dále je k dispozici běžné občerstvení s alkoholickými, nealkoholickými nápoji, káva, čaj. V 1.patře je salonek k posezení a s kuchyňským koutem, kde je možné si vařit.

Okolí - Penzion Jasmín

Statutární město Liberec - metropole severních Čech, k jehož návštěvě jste srdečně zváni, leží v liberecké kotlině mezi Ještědským hřbetem a Jizerskými horami. Město leží pouhých 25 km od hranic s Polskem a Německem a 100 km od Prahy.

Poloha Liberce umožňuje široké sportovní vyžití, přičemž nejvyužívanějšími jsou lyžařské, turistické a cykloturistické trasy. Vyhlášený Ještědskýskokanský areál, se svými dvěma můstky, kde se konalo nejedno mistrovství. Také blízké Jizerské hory s 9 rozhlednami nabízí mnoho možností pro lyžařskou, pěší i cyklo-turistiku)Ski areál Ještěd, Bedřichov, Javorník.V zimě můžete využít 80 km udržovaných běžeckých tras (Jizerská magistrála).

Dostupnost - Penzion Jasmín

V blízkosti penzionu se nachází zastávka MHD, autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno orientačně 15 minut chůzí.

Další informace

Recepce je otevřená od 7-22h. Po 22hodině po domluvě. Přistýlka pro dítě do 15 let zdarma. Dětská postýlka je k dispozici zdarma .Zákazníci našeho penzionu mohou využít zahradu s posezením a venkovní bazén. Ubytování s domácími mazlíčky není možné!

Vyberte si nabídky ubytování Liberec. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Jasmín

Doktorky Milady Horákové 15,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-jasmin@hotel.cz

Penzion Jasmín - galerie

Penzion Jasmín - Hodnocení

67x
11x
1x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

  • Herr Nakath, Uwe

    Wunderschön eingerichtete, romantisch und liebevoll geschmückte Pension, mit sehr freundlichen Mitarbeitern, die jede Frage freundlich und ehrlich beantworten sehr ruhige Pension, jedoch die Verpflegung ist nicht so toll. Jedoch gibt es genügend andere preiswerte Möglichkeiten in der Umgebung.

  • Anonym

    ÄLTERE LEUTE UNTERBRINGEN IM ERDGESCHOSS ODER 1E GESCHOSS WEGEN DER LANGE TREPPE

Celkem záznamů: 12
1 2Dárkové poukazy Spa.cz