Zoologická zahrada Liberec - Hodnocení

Všechny kategorie > Volný čas > Zoologické zahrady

Zoologická zahrada Liberec - Hodnocení

Zpět na Zoologická zahrada Liberec
19x
8x
1x
2x
7x
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Celkové hodnocení 70%

 • Anonym

  krasne zviřata

 • Anonym

  super hladil sem si maleho biliho tygra a to mi je 11 fakt super

 • Jako malá jsem sem jezdívala s rodiči a vždy se strašně bála lva, který řval na celou Zoo. Když jsem se sem vrátila po letech, překvapilo mě, jak je zahrada malinká (dětská realita byla jiná :-))

 • Na tohle misto velmi rada vzpominam protoze tam jsme byly naposledy jako rodina nez se mamka z tatkou zacli mit neradi bylo to tam krasne spousta stanku ale hlavne zvirat bylo videt ze se tam one dobre staraj ale nejvic na tom vylete lituji toho ze kdyz sme odchazeli tak tam stala takova mila pani a kreslila lidi myslim ze tak za 500Kc a me to mamka z tatkou nabyzeli jenze ja nechtela nechtelo se mi ta sedet 20 minut ale pak po ceste k autu sem si uvedomila ze bych to chtela jenze bylo pozde a ja nemela zadnou pamatku tak kdyz jsem prijela tak jsem si ten zazitek napsala abych ho nezapomnela protoze sem se tak skvele bavila bylo to tam uzasne rada bych se tam jeste nekdy vratila

 • Anonym

  Bydlím 10 km o Liberce, mám malé děti a do ZOO kvůli nim jezdíme cca 4 x do měsíce v zimě i v létě. Pro děti je to vždy skvělé a pokaždé jiné odpoledné plné nových objevů a zážitků, pro mě celkem relax, jelikož jejich švitoření ve zvířecím království krásně zanikne:-))a na bezbepčném místě je můžu nechat vyběhat, navíc má liberecká ZOO krásné dětské hřiště, projíždky vláčkem a kamerunské kozy, ke kterým mají děti přístup, můžou je hladit i krmit zakoupeným krmivem. Doporučuji:-).

 • Anonym

  jelikož bydlím nedalo, jezdím každý rok o dovolené do Liberce do ZOO a ještě mne to neomrzelo. Navštívila jsem i jiné ZOZZ, ale téhle se žádné nevyrovná. Není moc rozsáhlé a přitom my přijde, že je tam všechno hezky pohromadě. Prostě pohodovej výlet:-)

 • Anonym

  Navštívila jsem ji poprvé - od nás je to 400 km. Mile mne překvapila -malá ZOO a moc hezky upravena. Bílí tygři jsou nádherní. A u měřiče rychlosti chůze či běhu na konci ZOO jsme se vyblbli malí i velcí.Stojí za to tuto ZOO navštívit.

 • naprosto pohodová ZOO, akorát tak na odpoledne a příjemnou procházku

 • Jezdíme s dětmi každý rok, tygři, tuleni, papoušci. Sice 180 km ale cesta časově trvá méně než do Dvora Králové, žádné zácpy, objížďky. Můžu jen chválit.

 • Anonym

  Nádherná zoo, mnoho krásných výběhů pro zvířata. Mohu všem doporučit, že tato zoo stojí určitě za shlédnutí.

Celkem záznamů: 12
1 2