HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS ubytování Harrachov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Fotografie uživatelů (17)

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS zobrazit všechny fotografie

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Nový svět 139, 51246 Harrachov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: harrachovka-spa@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS ****

Hotel se nachází cca 300 metrů od centra města, k lyžařskému areálu Čertova hora je to cca 500 m.

Svým hostům hotel Harrachovka nabízí v příjemně řešeném prostoru s celkovou kapacitou 101 lůžek ve standardních pokojích, ale i prostorných rodinných pokojích a apartmánech.

Možnost využití služeb wellness centra, k nimž např. patří vnitřní bazén 8 x 4 m, vířivé vany, sauna, infrasauna, parní lázeň, široké spektrum masáží, kosmetika, manikura, pedikura a mnoho dalšího. Možnost využití lyžárny či úschovny kol.

Hotel má své parkoviště u hotelu - poplatek 100,-/noc. Zvířata nejsou akceptována. Wifi je za poplatek 50,-/pobyt.

V ceně je volný vstup do bazénu na hodinu denně, vstup do fitness a městský poplatek.  

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Ubytování je zajištěno v jedno, dvou a třílůžkových standardně zařízených pokojích, 2 apartmánech a třech rodinných pokojích se dvěma ložnicemi. Pokoje jsou vybavené WC, koupelnou, TV, trezorem a minibarem.

Gastronomie - HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Restaurace je spojena s denním barem a v létě nabízí také příjemné posezení na terase. 

Dostupnost - HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 200 m Vlakové nádraží: 3000 m

Další informace

Postýlka je k dispozici zdarma, vypůjčení je nutné před příjezdem nahlásit. V ceně ubytování je zahrnuta možnost využít hotelový bazén na 1 hodinu denně zdarma.

Máte-li zájem o další ubytování Harrachov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS

Nový svět 139,Harrachov 51246

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: harrachovka-spa@hotel.cz

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS - galerie

HOTEL HARRACHOVKA-WELLNESS - Hodnocení

44x
9x
7x
3x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 87%

 • Milena Kratochvílová

  Byli jsme s manželem v hotelu Harrachovka již po druhé, vždy k naprosté spokojenosti a to jak s ubytováním, stravováním a poskytnutými službami.

 • Radmila Kadrnkova

  100% chvála paní maserce která je ochotná a opravdu se snaží pomoci příjemná, milá , má zlaté ruce

 • Anonym

  v tomto hotelu jsme byli podruhé a je to trochu zklamání, nevím jestli je rozdíl v zimní sezóně, ale si ano, protože v létě, nebyla taková čistota na pokojích, i v jídelně to nebylo nic moc, ale vaří tam stejně dobře a wellnes je skvělý.

 • Ilona Hamplová

  Chválíme, chválíme. Touto cestou děkujeme celému hotelu za příjemný Wellnes víkend. Poděkování za ochotu, příjemné prostředí a úsměvy personálu. Velké poděkování za všechny procedury, paní Věra má zlaté ručičky. Ještě jednou moc děkujeme. Rády se k Vám vrátíme.

 • Jitka Punnerová

  Velmi děkujeme za krásný víkend. Personál, prostředí i jídlo bylo super. Mile nás překvapily nízké ceny v restauraci. Všem váhavcům vřele doporučujeme.

 • Anonym

  S pobytem u Vás v hotelu Harrachovka jsme byli s manželem velmi spokojeni,nádherné prostředí, příjemní lidé, jídlo na jedničku.Relaxační víkend si u Vás určitě rádi zopakujeme!

 • Vladimír Novotný

  Studená voda v bazenu wellness, což v podstatě znamená, že bonus ve formě bezplatného vstupu nelze využít. Možná je z ekonomických důvodů lepší temperovat vodu ve vířivce, která je k dispozici u bazénu, než v tak velkém bazénu.

 • Veronika Svobodová

  Jedinou negativní připomínku máme k jídlu,hlavně k večeřím.Často nedovařená rýže,špagety naopak rozvařený,jídlo bez chuti.

 • Petr Vaníček

  Termíny procedur byly naplánovány bez ohledu na náš plánovaný program a s určitými obtížemi se je podařilo změnit, naplánovaná procedura (thermo-spa se zábalem) byla zrušena bez předchozího upozornění. Náhrada nám byla nabídnuta, ale byl problém s termíny.Personál snaživý, ale málo profesionální. Rozhodně neodpovídá hotelu se čtyřmi hvězdičkami.

 • Bronislava Khalegová

  Chtěla bych touto cestou poděkovat personálu Vašeho hotelu za vzornou péči a ochotu pomoci při řešení jakékoli situace. Wellness služby se mi rovněž moc líbily, a tak mohu říci, že jsem si u Vás za ty čtyři dny svého pobytu úžasně odpočinula a nabrala nových sil. Děkuji.

Celkem záznamů: 28
1 2 3