Lovecká Mumlava ubytování Harrachov

Fotografie uživatelů (11)

Lovecká Mumlava Lovecká Mumlava Lovecká Mumlava zobrazit všechny fotografie

Lovecká Mumlava

Harrachov 107, 51246 Harrachov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lovecká Mumlava ***

Lovecká Mumlava je hotel horského typu.Nabízíme ubytování v 25 - ti příjemně zařízených pokojích standartního typu.Součástí pokojů je sociální zařízení, v některých TV . Hotelovým hostům je k dispozici lyžárna a úschovna kol, pingpong, šipky, trampolína, dětská herna, dětské hřiště.Přímo u hotelu se nachází nehlídané parkoviště. Součástí hotelu je restaurace s širokým výběrem jídel za velmi přijatelné ceny a také venkovní terasa.. Hotel je situován v lesnaté části obce Harrachov, v těsné blízkosti lyžařských stezek, cyklistických a turistických tras, 100 m od autobusového nádraží.Hlavní lyžařské areály Čertova Hora ( cca 1000 m od hotelu) a Rýžoviště ( cca 800 m od hotelu) jsou snadno dostupné pěšky či ski busem. 500 metrů od hotelu se nachází turisticky zajímavá lokalita Mumlavský vodopád.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lovecká Mumlava

Typy pokojů: 10 dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, 5 dvojlůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a  možností přistýlky,  2 trojlůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a možností přistýlky. 1 malý rodinný apartmán (2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky, rozmístěné do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem. 2 x rodinný apartmán ( 2 x 2 lůžka rozdělená do dvou pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem. 1 třípokojový rodinný apartmán ( 2 x 2 lůžka + 1 lůžko s možností přistýlky, rozmístěné do tří pokojů) s vlastním sociálním zařízením a společným vstupem. 1 čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou vkusně a útulně zařízeny masivním dřevěným nábytkem, některé pokoje navíc televizí.

Gastronomie - Lovecká Mumlava

Hotelová restaurace nabízí svým hostům široký výběr jídel z oblasti české kuchyně i krajových specialit za velmi příznivé ceny.Součástí restaurace je terasa. Provoz restaurace je nepravidelný

Okolí - Lovecká Mumlava

Hotel je umístěn v krásné lesnaté části Harrachova přímo na stezce vedoucí k Mumlavskému vodopádu.Je zde mnoho možností trávení volného času.Okolní lesy jsou ideálním místem pro houbaře, těsná blízkost turistických, cyklistických a lyžařských tras nabízí bezpočet možností pro sportovní vyžití i pro klidné procházky kouzelnou přírodou podél řeky Mumlavy.Nedaleko od hotelu se nachází lyžařské areály Rýžoviště a Čertova Hora.

Dostupnost - Lovecká Mumlava

Do Harrachova je přímé autobusové spojení z Prahy, autobusové nádraží je 100 m od hotelu.

Další informace

Hoteloví hosté si mohou zahrát stolní tenis a šipky. Dětem je k dispozici dětská herna, venkovní hřiště s houpačkou a prolézačkou, trampolína.

Vyberte si nabídky ubytování Harrachov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Lovecká Mumlava

Harrachov 107,Harrachov 51246

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lovecka-mumlava@hotel.cz

Lovecká Mumlava - galerie

Lovecká Mumlava - Hodnocení

20x
7x
0x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 90%

 • Zbynek Glos

  Velmi mila pani recepcni. Hotel je vhodny zejmena pro rodiny s detmi. disponuje mnozstvim zabavy pro deti: houpacky, trampolina, detsky koutek. Pokoje jsou ciste s tmavym drevenym nabytkem. Koupelna je standardni se kachlicjovym sprchovym koutem, bohuzel zatim bez renovace a pamatuje nenarocna devadesata leta. Snidane je formou bufetu, ktery bohuzel nenabizi zadne ovoce. Restaurace cepuje pivo Holba. Hotel je vhodny pro nenarocnou rodinnou klientelu. Cena odpovida nabizenemu standardu.

 • Anonym

  velmi úslužný a ochotný personál, služby odpovídají kategorii hotelu, spolehlivé připojení k WiFi, dostatek parkovacích míst. Doporučuji jako výchozí místo pro zimní i letní turistiku.

 • Anonym

  klady-výborná kuchyně, čistota,ochotný personál,zdarma dovoz k lanovkám dle dohody s personálem

 • Petra Obdržálková

  snídaně neodpovídala nabídce! staré pečivo, šunkové salámy namísto šunky, margarín namísto másla, v nabídce chyběla nabídka např. míchaných vajíček či párků! Personál ne zcela sympatický.

 • Le Van

  This hotel has a very good location: close to the central bus station, forest and downhill. The staff is friendly. The price is very competitive.

 • Dita Müllerová

  Vstřícnost a ochota, poskytované služby odpovídají cenám. Trpělivost pana vrchního číšníka je obdivuhodná (spousta malých zlobivých dětí nejenom z Čech). jirka vlnas Teplice

 • Bc. Magdalena Čapková

  Perfektní personál. Bohužel hotelové pokoje by zasloužily rekonstrukci. Oceňujeme možnost mít s sebou pejska. Chybí wi-fi připojení k internetu. Velmi přijatelné ceny. Velmi dobrá lokalita.

 • Jaroslava Salabová

  Vše na solidní úrovni.Chování vstřícné a pozorné k návštěvníkům hotelu.Majitel hotelu zajistil i dopravu z poměrně vzdáleného nádraží ČD.Určitým nedostatkem bylo.že TV technika neí digitalizována- špatný,nebo žádný příjem.