Hotel Vyhlídka ubytování Jilemnice

Fotografie uživatelů (4)

Hotel Vyhlídka Hotel Vyhlídka Hotel Vyhlídka zobrazit všechny fotografie

Hotel Vyhlídka

K Vodojemu 275, 51401 Jilemnice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Vyhlídka ***

Hotel Vyhlídka poskytuje celoroční ubytování v Krkonoších, je ideálním místem pro zimní i letní rekreaci. Hotel se nachází v klidném horském prostředí obklopený přírodou, na kopci Kozinec v okrajové části města Jilemnice - Hrabačov. Kapacita hotelu je 45 lůžek. Osm 2lůžkových a devět 3lůžkových pokojů s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním rozvodem. Vybrat si můžete ubytování se snídaní, polopenzí nebo plnou penzí. Hotel poskytuje komfortní zázemí pro rodiny s dětmi, jednotlivce, skupiny, pro školky, školy v přírodě, letní tábory, zimní pobyty, lyžařské kurzy. Sjezdovka se nachází 300m od hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Vyhlídka

Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny televizorem, se samostaným sociálním zařízením.

Gastronomie - Hotel Vyhlídka

Součástí hotelu je restaurace s kapacitou 60 míst, vaříme speciality české a mezinárodní kuchyně. V restauraci se nachází bar, salonek s krbem a taneční prostor. V letním období je možné využít venkovní posezení, terasu, ohniště a zahradní gril.

Okolí - Hotel Vyhlídka

V Jilemnici je krytý bazén se saunou, půjčovna kol a lyží. V okolí množství značených turistických tras a cyklostezek. Možnost jízdy na koních ve Vrchlabí /Kněžice/ - turistická jízdárna nebo na Janově Hoře - Hucul farma. V zimním období v okolí města množství upravovaných běžeckých tratí. Lyžařský vlek /délka 500m/ je vzdálen cca 300 m od hotelu, sjezdovka je upravována, možnost večerního lyžování /provoz dle sněhových podmínek od 9 hod. - 21hod./, v okolí do 20 km možnost dalšího lyžování: Lyžařský areál Benecko /6 km/, Ski areál Herlíkovice - Bubákov 4 vleky o délce 200 a 800 m. Celoroční možnost vyhlídkových letů nad Krkonošemi a Českým rájem na letišti Vrchlabí

Dostupnost - Hotel Vyhlídka

Hotel se nachází na kopci nad městem Jilemnice, v zimním období určitě nutné kvalitní zimní pneumatiky Možnost příjezdu k hotelu zájezdovým autobusem v letním období na hotelové parkoviště - zdarma. Další možnost příjezdu železnicí do stanice Jilemnice - totéž linkovými autobusy.

Další informace

Parkování je možné u objektu zdarma. Uložení lyží a kol v objektu zajištěni. Pes povolen za úplatu. Možnost přístupu na internet ZDARMA WiFi v hotelové restauraci. Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Televizor se satelitním přijmem na pokoji Dětská postýlka po předchozí domluvě 2,3 a 4 - třílůžkový pokoj s možností 1 přistýlky Rodinný pokoj 6+3 Vhodné pro turistiku,odpočinek a ozdravné pobyty seniorů či dětských domovů, též školy v přírodě.

Máte-li zájem o další ubytování Jilemnice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Vyhlídka

K Vodojemu 275,Jilemnice 51401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-vyhlidka@hotel.cz

Hotel Vyhlídka - galerie

Hotel Vyhlídka - Hodnocení

4x
1x
5x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 65%

  • Anonym

    Starší hotel v pěkném a klidném prostředí, parkoviště hned před hotelem. Pokud nebudete pojízdní, je třeba počítat s tím, že k hotelu se jde do táhlého kopce. Pokoje docela malé s TV. Soc. zařízení je na pokoji, ale s otevřeným sprchovým koutem, počítejte s vytíráním. Velkou slabinou hotelu jsou okna. V některých pokojích vůbec nejdou otevřít. My jsme otevřeli pouze na ventilku, ale pro změnu nešla zavřít. Naštěstí nebyly parné dny. Personál představovala starší, velmi příjemná paní, která se starala o všechno jak nejlíp uměla, číšník a kuchař. Vzklamáním pro nás bylo, že jsme místo třílůžkového pokoje, který jsme si objednali, dostali dvoulůžkový s přistýlkou.

  • Anonym

    Byli jsme moc spokojeni.