Hotel Karel IV ubytování Turnov

Fotografie uživatelů (8)

Hotel Karel IV Hotel Karel IV Hotel Karel IV zobrazit všechny fotografie

Hotel Karel IV

Žižkova 501, 51101 Turnov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: kareliv@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Karel IV ***+

Hotel Karel IV. má optimální polohu vzhledem k tomu, že se nachází několik minut od centra města v klidné vilové čtvrti.

Hoteloví hosté mají k dispozici uzavřené parkoviště a kolárnu, uzavřenou zahradu s bazénem 10 x 5 m, dětské brouzdaliště 3 x 2 m, dětské hřiště s pískovištěm, houpačkou a hřiště s basketbalovým košem. V našem hotelu je možno také pořádat různá podniková školení, konference, oslavy výročí nebo jazykové kurzy.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Karel IV

Hotel nabízí ubytování v pokojích pro 1 - 2 osoby, v apartmánu pro 2 osoby a suitu pro 3 - 4 osoby, v jehož ceně je zahrnuta i snídaně formou bufetu. Levnější jedno- a dvoulůžkové pokoje se společný sociálním zařízením naleznou návštěvníci v našem hostelu.

Gastronomie - Hotel Karel IV

Součástí hotelu je restaurace, vhodná pro různá podniková školení, konference, oslavy výročí, jazykové kurzy.

Okolí - Hotel Karel IV

Turnov samotný je centrem jednoho z nejkrásnějších koutů naší republiky - Českého ráje - a má výhodnou polohu jako výchozí bod pro výlety do blízkého okolí.
Velké množství přírodních rarit: Hruboskalsko, Skalní město, zámky Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, hrady Kost, Valdštejn, zříceniny Trosky, Frýdštejn, Zbirohy a mnohé další dávají možnost bohatého kulturního i turistického vyžití.

Naproti hotelu je Vám k dispozici třípatrový Bowling & Billiard Club - 4 bowlingové dráhy v prvních dvou patrech, 11 kulečníkových stolů a celkem 250 míst k sezení.

Dostupnost - Hotel Karel IV

Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 500 m
Centrum: 200 m
Vlakové nádraží: 2000 m

Další informace

Příplatek za pokoj s balkonem 100,- Kč.

Máte-li zájem o další ubytování Turnov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Karel IV

Žižkova 501,Turnov 51101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: kareliv@hotel.cz

Hotel Karel IV - galerie

Hotel Karel IV - Hodnocení

40x
7x
2x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Pavel Husarik

  Byl jsem velmi spokojen s přístupem personálu k hostům.

 • Anne-Marie Heidum

  We were very satisfied with this hotel! The personnel were nice and the service was excellent. And we were amazed how much we got for our money. Bravo, Karel IV Turnov!

 • Lenka Szturcová

  Hotel je dobře vybaven - především venkovní relaxační zóna s bazénem a dětským hřištěm. Výhodou je parkování v areálu hotelu.

 • Anonym

  Se všemi službami jsme byli maximálně spokojení, vše odpovídalo publikovaným informacím, personál velmi příjemný, ubytování odpovídající standardu velmi dobré 3*, perfektně čisté, všechny pokoje nekuřácké - přičítáme velké plus, snídaně bohaté. Velmi rádi znovu služeb hotelu využijeme.

 • Anonym

  Čisto, vše na 3* úrovni, velmi dobrá kuchyně v restauraci. Celkově spokojenost.

Celkem záznamů: 15
1 2