Hotel Montenegro ubytování Bruntál

Fotografie uživatelů (18)

Hotel Montenegro Hotel Montenegro Hotel Montenegro zobrazit všechny fotografie

Hotel Montenegro

Krnovská 16, 79201 Bruntál

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-montenegro@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Montenegro ***

O našem ubytování

Ubytování je zajištěno v plně vybavených jednolůžkových, dvojlůžkových a trojlůžkových pokojích i apartmánech.

Relaxace

Máme relaxační prostory vybavené infračervenou saunou a hydro-masážní vanu Whirpool. Můžete si také dopřát uvolňující masáže či služby pedikérky.

Sauna: 250 CZK za hodinu Výřivka: 450 CZK za hodinu   Firemní akce a konference

Zajistíme uspořádání Vaší firemní akce:

zařídíme vhodnou výzdobu nabídneme skvělou gastronomii obstaráme kulturní program Společenské akce, svatební hostina nebo narozeninová oslava

Zajistíme místo pro konání společenských akcí, svatebních hostin, narozeninových oslav, nebo jen pro posezení s pár přáteli.


Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Montenegro

Všechny pokoje i apartmány hotelu jsou vybaveny vlastní koupelnou s vanou, WC, LCD TV, SAT, minibarem, telefonem s přímou volbou a zdarma připojení k internetu WIFI s rychlosti 40 Mb/s.

Kapacita hotelu Jednolůžkový a dvoulůžkový pokoj: 22 Třílůžkový pokoj: 1 Apartmá pro 3 osoby: 2 Apartmá pro 4 osoby: 3 Ostatní Ceny jsou včetně parkovného a včetně DPH. Při pobytu sedm a více nocí sleva 10%. Ceny pro skupiny se stanovují individuálně v závislosti na počtu osob a délce ubytování.

STORNO podmínky z objednaných služeb:

2 dny před nástupem: 50% z ceny méně než 2 dny před nástupem: 100% z ceny

Děkujeme za pochopení

Check in: 12:00, check out: 11:00

Gastronomie - Hotel Montenegro

O naší restauraci

Po celý den nabízíme studená i teplá jídla, včetně pizzy a jiných specialit, výběr nejlepších tuzemských i zahraničních vín a koktejlů.

Nabízíme vhodné prostory pro konání společenských akcí, firemních akcí, svateb a konferencí.

K dispozici až 80 míst.

Okolí - Hotel Montenegro

Město Bruntál Vám nabízí nespočet cenných památek např. renesanční zámek z 15.století, farní kostel Nanebevzetí Panny Marie ze 13.století, komplex kostela a kláštera piaristů,centrální hřbitovní kaple sv.Michala z roku 1674 a barokní kostel Panny Marie Pomocné na Uhlířském vrchu z roku 1755 a mnoho další staveb. V blízkém okolí se také nabízí spousta příležitostí pro horskou turistiku a lyžování(seznam horských středisek a lázní,popřípadě autobusové spoje a mapy jsou Vám k dispozici na recepci). Pro kulturní a společenské vyžití v našem městě naleznete např. městské divadlo, kulturní středisko, moderní kino Centrum,výstavní síně v Muzeu či v Galerii V kapli, dále fitcentra, kryté i venkovní koupaliště, solné jeskyně, tenisové kurty či zimní stadion.

Dostupnost - Hotel Montenegro

Hotel se nachází cca 500 m od centra města, 200 m od vlakového a autobusového nádraží. V blízkém okolí najdete např. termální lázně(10 km), lyžařské vleky na Pradědu(15 km),na které Vám můžeme zajistit VIP permanentky, turistické a cykloturistické stezky.

Ubytování Bruntál – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Montenegro

Krnovská 16,Bruntál 79201

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-montenegro@hotel.cz

Hotel Montenegro - galerie

Hotel Montenegro - Hodnocení

9x
4x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 86%

  • Společnost TERMOKOMFORT p. Jetelina

    bez připomínek mohu jen doporučit

  • Vlastimil Koleňák

    Personál i kuchyně super! Akorát pokoje se starými koberci a záclonami a místo sprchy vana :-) Sprchová hadice sice je, ale není jí kam přichytit. Ráno ruší silnice a na druhé straně dělníci.Ale co by člověk chtěl za 690 Kč.Restaurace OK, pokoje NE.

  • Vladimír Volko

    věnujte větší pozornost snídaním