Hotel Praděd Rýmařov ubytování Rýmařov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Praděd Rýmařov

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Praděd Rýmařov Hotel Praděd Rýmařov Hotel Praděd Rýmařov zobrazit všechny fotografie

Hotel Praděd Rýmařov

náměstí Svobody 456/12, 79501 Rýmařov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Praděd Rýmařov ***

Váš pobyt v hotelu Praděd Vám jistě zpříjemní i možnost sestavení individuálního programu dle Vašeho přání. Zprostředkování: jízdy na koních, kuželky v moderní čtyřproudé herně, léčebné koupele v rehabilitačním středisku, rezervace v krytém bazénu, lyžařské běžecké tratě a lyžařský vlek. * značené turistické a cyklistické tratě (např. na Kamenný vrch, Petrovy Kameny, k Rešovským vodopádům) * houbaření, procházky po okolí * koupání - koupaliště v Rýmařově * 12 km Slezská Harta (rybolov), 14 km Paseky * 10 km hrad Sovinec, 25 km zámek Úsov (s největší sbírkou loveckých trofejí v Evropě), 25 km zámek a papírenské muzeum Velké Losiny kde jsou i lázně s termálním koupalištěm, Vikýřovice - veterán muzeum (expozice dětských kočárků, motocyklů, automobilů ...), klimatické lázně Karlova Studánka * Dolní Moravice - jízda na koních 5 km * Rabštejn - cvičné lezecké stěny - 10 km * lyžování - Malá Morávka, Karlov, Ovčárna-Praděd (lyžování do května), Žďárský potok - vše v okolí Rýmařova * značené běžecké tratě v okolí * obchody, služby, banky, bankomat, pošta, vše v Rýmařově

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Praděd Rýmařov

Celková kapacita hotelu je 15 dvoulůžkových pokojů a 4 dvoulůžkové apartmány. Na každém pokoji jsou k dispozici rádio, telefon a sociální zařízení ( umyvadlo, vana, WC).

Gastronomie - Hotel Praděd Rýmařov

Hotel umožňuje stravování v příjemném prostředí stylové restaurace s barem. Na jídelním lístku nabízíme: asijskou kuchyni, italskou kuchyni, speciality národní kuchyně, jídla ze zvěřiny, speciality na grilu, značková moravská vína, výborné pivo, míchané nápoje a další.

Ubytování Rýmařov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Praděd Rýmařov

náměstí Svobody 456/12,Rýmařov 79501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-praded-rymarov@hotel.cz

Hotel Praděd Rýmařov - galerie

Hotel Praděd Rýmařov - Hodnocení

4x
4x
2x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 80%

  • Pavel Hlaváček

    Jediná výhrada : Při nedělní snídani byli rohlíky asi z pátku,dalui by se s nimi rozbíjet kameny.Jinak vše v pohodě,personál mi vyšel maximálně vstříc dle mých požadavků.Kuchyně výborná,mohu jen doporučit a jelikož jsem pivař a bydlím 30 km od Humpolce,tak musím říci,že Bernarda tam mají lepšího a cenově levnějšího než u nás,čím to asi bude?

  • - Kolebač David

    pěkně zrekonstruované pokoje v centru Rýmařova. Přijatelná cena.