Hotel & Garden U Holubů ubytování Čeladná

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel & Garden U Holubů

Fotografie uživatelů (14)

Hotel & Garden U Holubů Hotel & Garden U Holubů Hotel & Garden U Holubů zobrazit všechny fotografie

Hotel & Garden U Holubů

Čeladná 806, 73912 Čeladná

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel & Garden U Holubů ***

Hotel & Garden U Holubů naleznete na samém konci malebné vesničky Čeladná, na úpatí hory Smrk v nádherné přírodě Beskyd. Okolo se rozprostírají husté lesy, pod ním protéká říčka Čeladenka. Upravené a pečlivě udržované okolí hotelu, krásné trávníky s květinovou výsadbou, louka, výhled na zalesněné vrcholky hor, jedinečná poloha, klidné ubytování a skvělé gastronomické služby zaručují ideální podmínky pro pobyty jako je - rodinná rekreace, dovolená Beskydy, víkendové pobyty, golfové a wellness balíčky, svatby (svatební hostina s ubytováním, venkovní svatební obřady), svatební cesta, firemní akce, teambuildingy, jazykové pobyty, taneční nebo fotbalové soustředění. Součástí hotelových služeb je nabídka relaxace ve vířivé vaně, pobyt v infra kabině s mořským klima a odborně prováděné masáže.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel & Garden U Holubů

Ubytovací část hotelu má vzhled i historii původní rodinné umístěné vily ze 30. let. Pokoje jsou různě disponované, každý má svůj osobitý charakter a nádherný výhled do beskydské přírody. Útulnost, pohodlí, nekuřácké prostředí a laskavá péče o hosty je u nás v Čeladné samozřejmostí. Na přání můžeme připravit ovoce na pokoji, kytici jako dárek a jiné. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatnou koupelnou (sprcha + WC, fén), LCD TV se satelitem, zdarma Wi-Fi internetem.

Gastronomie - Hotel & Garden U Holubů

Naše restaurace a celková filosofie hotelu jdou ruku v ruce se zdravým životním stylem, proto jsou veškeré prostory nekuřácké. Podpořte naše cítění návštěvou i s dětmi, které si mohou pohrát v dětském koutku, či využijte některé s našich pravidelných rodinných akcí.

 Restaurace GARDEN a Kavárna - Bar jsou otevřeny celý týden!

 Co u nás naleznete?

nabídku snídaní a la carte i pro neubytované v hotelu, skvělou kuchyni a pozornou obsluhu, na přání připravíme pokrmy pro speciální dietní  stravu. Pro ubytované – snídaně formou švédského stolu, polopenze, plná penze, výběr z jídelního lístku skvělou čerstvě praženou kávu caffee garden, dorty ke kávě domácí výroby, širokou nabídku vín – Vinařství Gotberg, italská i francouzská; české pivo Radegast, Pilsner Urquell, Master.

Dostupnost - Hotel & Garden U Holubů

Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 5000 m Vlakové nádraží: 7000 m

Vyberte si nabídky ubytování Čeladná. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel & Garden U Holubů

Čeladná 806,Čeladná 73912

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: uholubu@hotel.cz

Hotel & Garden U Holubů - galerie

Hotel & Garden U Holubů - Hodnocení

8x
0x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 94%

  • Ivana

    Naprosto úžasná dovolená. Krásné prostředí, super hotel i služby. Moc hodný a ochotný personál. Můžeme jen a jen dopopručit.