Penzion ve věži ubytování Bohumín

Fotografie uživatelů (9)

Penzion ve věži Penzion ve věži Penzion ve věži zobrazit všechny fotografie

Penzion ve věži

Koperníkova 1215, 73581 Bohumín

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: vevezi@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion ve věži ***

Penzion Ve Věži se nachází v blízkosti centra města Bohumín a poskytne Vám azyl při Vašich cestách za relaxací i obchodem. Penzion Ve Věži byl vybudován v prostorách nově zrekonstruované vodárenské věže a je architektonickým unikátem s atypickým a atraktivním uspořádáním interiéru.
Penzion Ve Věži má kapacitu 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem a WC, standardně jsou pokoje vybaveny TV a možností připojení na internet.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion ve věži

Součásti Penzionu Ve Věži je kavárna s restaurací, která se nachází v nejvyšším patře věže a která Vám kromě gurmánského zážitku nabídne i krásný výhled na okolní krajinu.

Okolí - Penzion ve věži

V těsném sousedství Penzionu Ve Věži se nachází aquacentrum a zimní stadion, který slouží k bruslení, během léta pak jako víceúčelová sportovní hala pro badminton a jiné sporty.
V nedalekém parku Petra Bezruče je umístěn hobby park s dětským hřištěm, který uvítají zejména rodiny s dětmi. Amfiteátr slouží nejen jako letní kino - je vhodný i k pořádání kulturních a společenských akcí.

Další informace

Po celou dobu ubytování v Penzionu Ve Věži je vstup do bazénů Aquacentra v otvírací době pro veřejnost bez omezení času zdarma. Rovněž je možno zdarma využít PC s internetem v recepci hotelu, nebo neomezené vysokorychlostní přípojení k internetu na pokojích - jak přes přes WiFi, tak přes kabel (k zapůjčení v recepci).

Máte-li zájem o další ubytování Bohumín, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion ve věži

Koperníkova 1215,Bohumín 73581

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: vevezi@hotel.cz

Penzion ve věži - galerie

Penzion ve věži - Hodnocení

67x
3x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 98%

  • Barbara and Juan

    A lovely place for a date! We will definitely stay there again when we're in Bohumin.

  • Veronika

    Byli jsme maximálně spokojeni!

Celkem záznamů: 12
1 2