Hotel Central ubytování Český Těšín

Fotografie uživatelů (21)

Hotel Central Hotel Central Hotel Central zobrazit všechny fotografie

Hotel Central

Nádražní 16/10, 73701 Český Těšín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Central ***

10 důvodů, proč budete s ubytováním v hotelu Central spokojeni 1) Komfort a soukromí – Hotel je po rekonstrukci, pokoje jsou nově vybavené. Sociální zařízení je pro každý pokoj samostatné, v apartmánech jsou minibary a koupelny jsou vybaveny rohovou vanou. 2) Hotel se náchází přímo v centru města 5 min. chůze od vlakového i autobusového nádraží a 10 min. pěší chůze k polským hranicím. 3) Kapacita hotelu je 61 osob. 2x apartmán, 5x třílůžkový pokoj, 21x dvoulůžkový pokoj. Cena je od 800,- za pokoj, na jednu noc. 4) TV + satelit – Před spaním si můžete vybrat ze široké nabídky televizních programů, signál přijímáme satelitem. 5) Internet – V hotelu Central považujeme Wi-Fi připojení k internetu zdarma za samozřejmé, nemáte-li s sebou notebook, lze si zajít na internet zdarma v recepci. 6) Bezpečné parkování – Kromě parkování před hotelem mohou naši hosté parkovat na dvoře hotelu, toto parkoviště se na noc uzamyká a je zdarma. 7) Non-stop recepční služba – 24 hodin denně je recepční služba připravena Vám poradit a pomoci. Seženete zde také alkoholické i nealkoholické nápoje a cukrovinky. Zajistí sekretářské služby. 8) Sekretářské služby – Rádi Vám v recepci poskytneme telefon i fax, zajistíme kopírování, vyřídíme vzkazy nebo domluvíme přistavení taxi. 9) Komfort i pro kojence a batolata – Pro rodiny s malými dětmi vám připravíme dětskou postýlku na pokoj (do 3 let) - zdarma. 10) Zvířat se nebojíme - Rádi Vás ubytujeme i s domácími mazlíčky za poplatek 200 Kč/noc. 11) Mexická restaurace – V restauraci Cascada servírujeme českou i světovou kuchyni. Připravíme Vám lahodnou snídani, steak k obědu, tiramisu ke kávě i nejlepší česká piva po večeři. 12) Profesionalita – Chceme svým hostům nabízet prvotřídní služby. Pokusíme se vyhovět každému přání, se kterým se na naše zaměstnance obrátíte.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Central

Celkem máme 28 pokojů pro 61 osob + 1x přistýlka (za 200 Kč/noc bez snídaně): 2x apartmán (prostorný pokoj se skříněmi, stolem a křesly, minibarem, rohovou vanou a fénem), 5x třílůžkový pokoj (prostorný pokoj se skříněmi, stolem a křesly, fénem) 7x dvoulůžkový pokoj - standardní (prostorný pokoj se skříněmi, stolem a křesly, fénem) 14x dvoulůžkový pokoj - malý (netradiční vchod do koupelny pokoje a pak samostatný pokoj - menší pokoj bez skříně - pouze věšáky a jedno křesílko) Každou rezervaci držíme do 18.00 hod. V případě, že dorazíte později, informujte o tom prosím recepci, která je non-stop.

Gastronomie - Hotel Central

Restaurace La Cascada, v hotelu Central. Stylová restaurace poskytuje hostům snídaně, které si můžete zakoupit za 90,-/osoba. Dále nabízí širokou škálu obědů a večeří.... Pátek a sobota - diskotéka.

Dostupnost - Hotel Central

10 metrů od autobusové nádraží, 10 metrů centrum města, 10 metrů vlakové nádraží

Ubytování Český Těšín – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Central

Nádražní 16/10,Český Těšín 73701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Central - galerie

Hotel Central - Hodnocení

48x
20x
3x
1x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 89%

 • Damien Sherlock

  staff were friendly and helpful and english language ability was good. ( maybe bar staff could improve on this, as czech language is difficult to learn and even with a phrase book pronunciation is hard). it was very helpful that the menu had actual pictures of the dish and was explained in english aswell. a very nice hotel in general. good food nice staff and rooms are comfy. a lovely beer garden at the back to enjoy the excellent czech beers.

 • Anonym

  V tomto hotelu jsem byl ubytován již 3x a vždy jsem byl spokojen.

 • Lada

  K přespání na jednu noc vyhovuje.Parkování ve dvoře za hotelem na "štěrkovém" parkovišti

 • Lars Maria Magnusson

  OK, good price

 • Vincent

  jeden den netekla teplá voda... ale dalo se to vydržet :)

 • Anonym

  byl jsem spokojen velmi a nemám žádných výhrad.

 • Tomáš Jošt

  Personál úslužný v recepci, v restauraci už to je horší, hlasitá hudba neustále a ne žádost ztlumení odpověď že s "tím" neumí zacházet. Tři lidé na place ale obsluha pomalá protože si mezi sebou musí mnoho zdělit a poslední den pobytu čekal jeden z kolegů 25 min. na snídani, protože na něj číšnice zapomněla. V koupelně na kachlíkách plíseň i kolem sprchového koutu, při nástupu dva ručníky a každý jiná velikost, jinak čisto. Vše v pokoji funkční tudíž poměr komfort - cena v pořádku. Nejlépe hodnotím coll centrum - špičkové. Parkování: příjezd do dvora samá díra, štěrk, to není zrovna ukázkové, internetové připojení v restauraci funkční, v pokoji nedostupné. To je vše.

 • Jaroslav Kriegler

  Jezdím hodně po ČR, mohu srovnávat, proto hodnotím způsobem "neurazí - nenadchne". Pokud chcete přespat jednu noc a jet dál, tak no problem.

 • Anonym

  ok

 • Ivo Komorous

  Pozitiva: Wifi, parkování, čistota, stravování. Negativa: Vyhraďte si 1 hodinu na snídani.

Celkem záznamů: 17
1 2